Nasza misja

Nasza misja

Misja, to dla nas wartości, zasady, przekonania i standardy, zgodnie z którymi nasza organizacja wykonuje swoje zadania i które przyświecają jej w wykonywaniu codziennych zadań i w kontaktach z klientami. Misja określa również tożsamość naszej firmy i jej pozycję w otaczającej rzeczywistości ekonomicznej i społecznej.

Misja CodeTwo wyraża się poprzez filozofię tworzenia oprogramowania. Są to zasady kładące nacisk na ergonomiczne aspekty oprogramowania, tzn. jego użyteczność i przyjazność. Codziennie pracujemy nad tym, aby nasze oprogramowanie z punktu widzenia osób, które z niego korzystają, było:

  1. Proste - mimo że często wykonuje zaawansowane i skomplikowane działania, to jednak posiada przejrzysty i prosty interfejs użytkownika, który pozwala łatwo komunikować się użytkownikowi z programem.
  2. Intuicyjne - można zacząć z niego korzystać i dobrze poruszać się wśród funkcjonalności nawet bez czytania instrukcji użytkownika.
  3. Logiczne - stosowane przez nas rozwiązania są logiczne, a przez to naturalne i łatwe do zrozumienia.
  4. Estetyczne - nasze programy są dopracowane graficznie, dzięki czemu praca z nimi jest przyjemna.
  5. Wydajne - korzystamy z zaawansowanych algorytmów matematycznych oraz języków programowania niskiego poziomu, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność.
  6. Niezawodne - błędy w naszym oprogramowaniu są wyjątkiem, a jeśli zostaną wykryte, reagujemy bardzo szybko i je usuwamy.

Według naszej filozofii są to główne cechy oprogramowania przyjaznego i ergonomicznego, dzięki którym oprogramowanie wywiązuje się z podstawowych stawianych przed nim wymagań - służy szybszemu, bezproblemowemu wykonywaniu zadań i codziennej pracy. Oprogramowanie nie może wprowadzać dodatkowego poziomu komplikacji - powinno ten poziom zmniejszać. Jednocześnie praca z oprogramowaniem powinna być jak najprostsza i przyjemna.

Misja jest dla nas zbiorem zasad, które wyznajemy i stosujemy w codziennej pracy. Dlatego prostotę, intuicyjność, logiczność, estetykę, wydajność i niezawodność znajdziecie również w innych obszarach naszego działania, np.: na stronach internetowych, w instrukcjach użytkowników, obsłudze klienta, wsparciu technicznym i innych stosowanych przez nas procedurach.

W CodeTwo tworzymy zaawansowane oprogramowanie rozwiązujące skomplikowane problemy, a jednocześnie codziennie dążymy do tego, aby nasze oprogramowanie było jeszcze bardziej proste, intuicyjne, logiczne, estetyczne, wydajne i niezawodne.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego oprogramowania lub szukasz rozwiązania IT dla Twojej firmy, nie wahaj się z nami skontaktować.


O nas

Dowiedz się więcej o CodeTwo. Przeczytaj historię firmy i poznaj szczegóły naszej działalności.


Programy

Rzuć okiem na naszą linię produktów i zobacz jak zwiększyć produktywność swojej firmy.


Nasi klienci

Zobacz listę klientów wybranych spośród blisko 77 000 firm, które obecnie korzystają z naszego oprogramowania.