CodeTwo Exchange Rules 2003

CodeTwo Exchange Rules 2003

Stopki, podpisy i branding dla Exchange Server 2000/2003

Scentralizowane zarządzanie stopkami na serwerze Exchange

Exchange Rules 2003 - centrally managed

Dzięki CodeTwo Exchange Rules 2003 administrator może w jednym miejscu zarządzać stopkami i podpisami dodawanymi do wiadomości wysyłanych przez wszystkich użytkowników w jego organizacji Exchange. CodeTwo Exchange Rules 2003 jest rozwiązaniem serwerowym, nie ma więc potrzeby definiowania stopek na wszystkich komputerach w sieci, wystarczy określić ich wygląd i treść w jednym miejscu na serwerze Exchange.

Stopki i podpisy są definiowane przez administratora przy użyciu wygodnego i prostego w obsłudze edytora reguł, który pozwala tworzyć podpisy osobiste, noty prawne, stopki firmowe. W edytorze istnieje do wyboru wiele kryteriów, które pozwalają na zdefiniowane różnych stopek, czy podpisów dla różnych użytkowników. Stopki można określać na podstawie domeny, z której pochodzi nadawca, czy odbiorca, kontenera Active Directory, a nawet konkretnych atrybutów z Active Directory, takich jak nazwa oddziału, czy kraj pochodzenia.

CodeTwo Exchange Rules 2003 zdecydowanie ułatwia zarządzanie podpisami dla wiadomości - teraz administrator nie musi definiować stopek na każdym komputerze i pilnować użytkowników, aby ich używali oraz nie zmieniali. Oczywiście każdy z użytkowników wciąż może dodawać do wysyłanych wiadomości osobistą stopkę.

Dowiedz się więcej na temat tworzenia stopek i reguł:

Jeśli szukasz narzędzia do zarządzania stopkami i podpisami w Office 365, sprawdź CodeTwo Email Signatures for Office 365.

Nasi Klienci: