CodeTwo Exchange Rules 2010

Menadżer do podpisów email dla Exchange 2010 

CodeTwo Exchange Rules 2010 jest komplementarnym menadżerem do podpisów i not prawnych w korespondencji mailowej. Nasz program dodaje podpisy niezależnie od klienta poczty email (np. Outlook lub urządzenia mobilne) oraz zapewnia centralną i automatyczną kontrolę nad przepływem korespondencji mailowej, przez co znacznie przewyższa rodzime możliwości platformy Exchange. Pozwala również na komponowanie własnych podpisów i dodawanie ich do poczty wychodzącej.

Exchange Rules Family

Program specjalizuje się w takich czynnościach jak:

  • Dodawanie podpisów do wiadomości wysyłanych przez różne programy pocztowe np. OWA, Thunderbird, Android, Blackberry, etc.
  • Wstawianie zróżnicowanych sygnatur na podstawie nadawcy, adresata lub grup Active Directory
  • Tworzenie unikalnych i odpowiednio zoptymalizowanych stopek dla całej firmy
  • Komponowanie profesjonalnych podpisów używając obrazów, banerów i zdjęć
  • Umieszczanie stopek pod ostatnią odpowiedzią w mailowych konwersacjach
  • Dodawanie podpisów do wiadomości w folderze Elementy Wysłane
  • Centralne i automatyczne zarządzanie dodawaniem sygnatur w wiadomościach mailowych
  • Personalizowanie podpisów za pomocą dynamicznych pól Active Directory

Wymagania systemowe

CodeTwo Exchange Rules 2010 do poprawnej pracy wymaga środowiska Exchange 2010. Jeśli szukasz programu na inną platformę, kliknij na jeden z następujących linków: Exchange 2016, 2013, 2007 i 2003


Funkcjonalności

Automatyczne dodawanie podpisów i not prawnych

Dodawaj podpisy i noty prawne automatycznie do korespondencji mailowej. Decyduj, jakie warunki muszą być spełnione przez dane wiadomości, aby program dodawał sygnatury zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Centralne zarządzanie podpisami w wiadomościach

Zarządzaj całym procesem dodawania podpisów z jednego miejsca. Program może być kontrolowany z centralnego panelu zainstalowanego na wybranych urządzeniach przeznaczonych dla administratorów poczty email.

Wzbogać stopki logotypami, zdjęciami, obrazami i banerami

Dostosuj kompozycję podpisu poprzez włączenie różnych elementów graficznych jak logotypy, zdjęcia i banery marketingowe. Możesz modyfikować kompozycje za pomocą edytora HTML z zestawem odpowiednich w tym celu narzędzi.

Współpracuje ze wszystkimi programami pocztowymi

Używaj CodeTwo Exchange Rules 2010 ze wszystkimi desktopowymi i mobilnymi klientami poczty email takimi jak OWA, Outlook, Thunderbird czy Android, itp. Program pracuje niezależnie od klientów pocztowych, gdyż dodawanie sygnatur odbywa się po stronie serwera.

Dodawaj zróżnicowane podpisy dla różnych grup użytkowników

Jeśli rozważasz stworzenie rożnych sygnatur dla różnych wydziałów w swojej firmie to będzie to łatwizna z CodeTwo Exchange Rules 2010. Program pozwala na tworzenie i dodawania różnych podpisów na podstawie takich właściwości jak lokalizacja, domena, adres email, i inne.

Edytor szablonów sygnatur

Poświęciliśmy dużo wysiłku, abyś mógł w pełni i swobodnie zaprojektować profesjonalną sygnaturę. Osiągniesz to dzięki Edytorowi Szablonów, który jest zaopatrzony w możliwości edytowania pozwalające na zmianę fontów, schematy kolorów, dodawanie obrazów, tabelek i przycisków mediów społecznościowych lub linków.

Wstawiaj atrybuty Active Directory

Spersonalizuj sygnatury pracowników przy użyciu dynamicznych pól, które automatycznie pobierają dane z właściwości Active Directory. W ten sposób możesz stworzyć indywidualną stopkę dla każdego użytkownika, a zarazem mieć zoptymalizowane sygnatury pracowników dla całej firmy.

Auto-pozycjonowanie stopek

Ty decydujesz gdzie umieścić podpis w wiadomości. Ustaw program na automatyczne wstawianie Twoich podpisów pod ostatnią odpowiedzią, na początku wiadomości, w stopce lub w bocznych częściach wiadomości.

Generowanie kodów QR

Dane użytkownika mogą być automatycznie wygenerowane, jako kod QR i dodane do sygnatury w każdej wysyłanej wiadomości. Używaj tej możliwości w celu przemiany danych z Active Directory w czysty kod QR, który jest dodawany do Twojej stopki.

Zwiększ zasięg marketingu

Rozporządzaj całym potencjałem podpisów w marketingowych kampaniach. Dzięki CodeTwo Exchange Rules 2010 możesz dołączać banery i inne elementy graficzne, które pomogą Ci wypromować Twoją markę, produkt lub wydarzenie.

Sygnatury w Elementach Wysłanych

Zobacz swoją sygnaturę dodaną do wiadomości w folderze Elementy Wysłane. Ta funkcjonalność pozwala na automatyczne dodawanie podpisów do wiadomości, które trafiają do folderu Elementy Wysłane.

Błyskawiczna instalacja i łatwość obsługi programu

Instalacja programu przebiega w bardzo szybkim tempie. Po zakończeniu instalacji czerp przyjemność z prostoty obsługi interfejsu programu, który pozwala na odkrywanie funkcjonalności, tworzenie sygnatur oraz korzystanie z wcześniej przygotowanych szablonów podpisów, co umożliwia szybkie przetestowanie programu.

Wypróbuj już teraz ze wszystkimi funkcjonalnościami przez 30 dni

Sprawdź w pełni funkcjonalną wersję testową programu i odkrywaj jego możliwości przez 30 dni. W przypadku gdybyś potrzebował naszego wsparcia, skontaktuj się z nami przez email lub telefon. Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz więcej czasu na testowanie programu, zawsze możemy Ci przedłużyć okres testowy.

Gwarancja 30-dniowego okresu zwrotu pieniędzy

Niezależnie, jaka jest przyczyna zwrotu, możesz zwrócić produkt w trakcie 30 dni od zakupu, bez zbędnych pytań z naszej strony.