CodeTwo Exchange Rules 2007

Zarządzaj podpisami użytkowników
w Exchange 2007

O programie

CodeTwo Exchange Rules 2007 jest aplikacją dającą pełną kontrolę nad centralnym zarządzaniem firmowymi stopkami i podpisami w wiadomościach email przesyłanych przez Microsoft Exchange 2007. Szeroki wachlarz możliwości programu pozwala na samodzielne komponowanie profesjonalnych stopek i podpisów, które są automatycznie dodawane do korespondencji, niezależnie od wszelkich używanych klientów mailowych.

Dzięki naszemu programowi możesz wykonywać następujące czynności:

 • Kreuj firmowe lub prywatne podpisy i noty prawne Kreuj firmowe lub prywatne podpisy i noty prawne
 • Twórz profesjonalne kompozycje podpisów z obrazami, logotypami, banerami, zdjęciami, itd. Twórz profesjonalne kompozycje podpisów z obrazami, logotypami, banerami, zdjęciami, itd.
 • Dodawaj różne sygnatury do korespondencji w zależności od nadawców, adresatów lub grup Active Directory Dodawaj różne sygnatury do korespondencji w zależności od nadawców, adresatów lub grup Active Directory
 • Umieszczaj swoje podpisy wprost pod odpowiedzią w konwersacjach mailowych Umieszczaj swoje podpisy wprost pod odpowiedzią w konwersacjach mailowych
 • Automatycznie personalizuj stopki poprzez umieszczanie w nich dynamicznych pól Active Directory Automatycznie personalizuj stopki poprzez umieszczanie w nich dynamicznych pól Active Directory
 • Stempluj wiadomości wysyłane ze wszystkich klientów mailowych lub urządzeń mobilnych Stempluj wiadomości wysyłane ze wszystkich klientów mailowych lub urządzeń mobilnych
 • Wstawiaj podpisy do wiadomości w folderze Elementy Wysłane Wstawiaj podpisy do wiadomości w folderze Elementy Wysłane
 • Kontroluj i w pełni zautomatyzuj proces dodawania stopek z jednego centralnego punktu Kontroluj i w pełni zautomatyzuj proces dodawania stopek z jednego centralnego punktu

Jednolite podpisy email
w Twojej firmie

 

Zobacz jak program pomoże Ci ujednolicić podpisy oraz noty prawne dla wszystkich pracowników w Twojej firmie.

ER family promo video xs

Wymagania systemowe

CodeTwo Exchange Rules 2007 jest zaprojektowane do pracy na platformie Microsoft Exchange Server 2007. Dostępne są również wersje programu na: Exchange 2019, 2016, 2013 i 2010.


Funkcjonalności

 • Scentralizowane zarządzanie stopkami

  Miej pełną kontrolę nad dodawaniem stopek do wiadomości poprzez konfigurowanie warunków i akcji dla reguł Exchange. Posługując się wyłącznie jednym panelem programu możesz ustanawiać reguły i definiować automatyczne dodawanie sygnatur do wszystkich lub poszczególnych wiadomości.

 • Tworzenie podpisów z obrazami, logotypami, zdjęciami i banerami

  Wzbogać sygnatury atrakcyjną grafiką poprzez wstawianie logotypów, banerów marketingowych i umieszczanie zdjęć pracowników. Twórz kompozycje dla podpisów za pomocą inteligentnego edytora HTML.

 • Wsparcie dla wszystkich programów pocztowych i urządzeń przenośnych

  Dzięki temu, że program został zaprojektowany w taki sposób, aby dodawał podpisy po stronie serwera, żaden klient email (Thunderbird, OWA, Android, itp.) nie ma wpływu na działanie programu.  Takie rozwiązanie pozwala na wspieranie wszystkich programów mailowych i urządzeń przenośnych.

 • Użycie właściwości Active Directory w podpisach

  Stopka może być automatycznie wypełniona danymi z Active Directory w momencie wysyłania wiadomości. Jest to możliwe dzięki wstawieniu dynamicznych pól w trakcie tworzenia podpisu.

 • Łatwy w obsłudze Edytor HTML

  Zobacz jak łatwo możesz projektować podpisy używając Edytora HTML z całym inwentarzem potrzebnych do tego narzędzi. Dodawaj obrazy, tabele, różne fonty i palety kolorów.

 • Podpisy dla grup lub indywidualnych użytkowników

  Skonfiguruj aplikację w taki sposób, aby dodawała różne stopki dla różnych grup użytkowników, np. dla firmowych wydziałów lub konkretnych adresów SMTP, itp.

 • Umieszczaj kody QR w stopkach

  Kody QR to żaden problem, dzięki CodeTwo Exchange Rules 2007 możesz je bez trudu umieszczać w każdym podpisie. Program generuje kod QR z danych (właściwości Active Directory) i umieszcza go dokładnie w trakcie wysyłania wiadomości w dodanej sygnaturze.

 • Użyteczny Tester Reguł

  Zanim zapiszesz zmiany po utworzeniu podpisu i ustawieniu zasad, możesz sprawdzić swoje ustawienia za pomocą Testera Reguł, który tworzy sztuczne środowisko mailowe i pozwala na wysyłanie wiadomości testowych.

 • Pozycjonowanie podpisów w wiadomościach

  Przekrocz ograniczenia Exchange i umieszczaj swój podpis w dowolny sposób w wiadomościach. Możesz skonfigurować program, aby pozycjonował podpisy pod ostatnią odpowiedzią w mailowych konwersacjach lub umieszczał je, jako nagłówek lub w stopie wiadomości.

 • Podpisy w Elementach Wysłanych

  Czy zastanawiałe/aś się, w jaki sposób dodawać podpisy do wiadomości w folderze Elementów Wysłanych? Nasza aplikacja rozwiązuje ten problem. W momencie, kiedy wysyłasz wiadomość nasza aplikacja automatycznie dodaje podpisy, a efekt możesz natychmiast zobaczyć w wiadomościach folderu Elementy Wysłane.

 • Wzbogać kampanie marketingowe

  Zoptymalizowany podpis jest sposobem na otwarcie nowych możliwości marketingowych. Dzięki CodeTwo Exchange Rules 2007 możesz z łatwością dodawać banery marketingowe i promocyjne zdjęcia do sygnatur. Sprawnie zmieniaj i dodawaj swoje materiały marketingowe do sygnatur, kiedy tylko uznasz, że czas rozpocząć kolejną marketingową kampanię.

 • Szybka instalacja i łatwe użycie programu

  Wystarczy kilka kliknięć, aby zakończyć instalację i odnaleźć się w prostym w użyciu interfejsie programu, który pozwoli Ci z łatwością ustanowić nowe zasady przepływu wiadomości i komponować podpisy. Użyj biblioteki szablonów, aby zastosować jedną z przygotowanych kompozycji dla Twoich podpisów.

 • Maksymalne bezpieczeństwo danych

  Dzięki temu, że opracowujemy i dostarczamy nasze produkty zgodnie z systemem zarządzania certyfikowanym na zgodność z ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 27018, CodeTwo Exchange Rules 2007 wykorzystuje najbardziej skuteczne technologie związane z bezpieczeństwem informacji. Ponadto wszystkie dostępne w programie zabezpieczenia są zawsze domyślnie włączone.

 • Przetestuj nasz program w 30-dniowej wersji próbnej!

  Sprawdź wszystkie funkcjonalności CodeTwo Exchange Rules 2007 wraz z w pełni dostępnym interfejsem w 30-dniowej wersji próbnej. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na testowanie programu, skontaktuj się z nami przez telefon lub email, a my przedłużymy Ci okres próbny.

 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Niezależnie, jaki jest powód, zawsze możesz zwrócić nasz produkt w przeciągu 30 dni od daty zakupu, a my zwrócimy Ci pieniądze bez zbędnych pytań.

Informacje o produkcie

Nazwa produktu: CodeTwo Exchange Rules 2007

Wspierane platformy

Panel Administracyjny:
Windows Server 2019 / 2016(1) / 2012 R2 / 2012 / 2008 R2 / 2008 / 2003 R2
Small Business Server 2008
Windows 10(2) / 8.1 / 8 / 7

Wsparcie tylko dla wersji 64-bitowych

Usługa Exchange Rules:
Exchange Server 2007 - z zainstalowaną rolą Hub Transport

(1) Jeżeli po zakończeniu instalacji nie możesz znaleźć programu, zastosuj się do tego artykułu KB.
(2) W przypadku gdy Panel Administracyjny nie działa po aktualizacji Windows 7 lub 8.1 do Windows 10, zainstaluj tę aplikację ponownie na nowym systemie.