Dlaczego warto wybrać nasze oprogramowanie?

Dlaczego warto wybrać nasze oprogramowanie?

Jesteśmy typowymi mieszkańcami zdigitalizowanego XXI wieku i tak jak Ty na codzień używamy programów komputerowych. Dlatego chcemy dać Ci to wszystko, czego sami oczekiwalibyśmy od firmy softwarowej. Rzuć okiem na poniższą listę argumentów za wyborem naszych programów.

Łatwość obsługi

To, co daje nam przewagę nad konkurencją, to niezwykła łatwość użytkowania naszych programów, niezależnie od tego jak bardzo skomplikowaną akcję wykonują. Naszą misją jest dostarczanie jasnego, intuicyjnego, skutecznego i niezawodnego oprogramowania. Sprawdź którykolwiek z naszych programów, aby przekonać się jak bardzo przyjazny jest dla użytkownika.

Microsoft Gold Partner – znamy platformy Microsoft jak własną kieszeń

Posiadamy status Microsoft Partner Gold oraz tytuł Partnera Roku 2019 firmy Microsoft w kategorii ISV (niezależny dostawca oprogramowania). Potwierdza to, że posiadamy zaawansowaną wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia rozwiązań dla technologii Microsoft. Jesteśmy w czołówce światowych firm opracowujących programy dla Office 365 i Exchange.

Dlaczego my - solidność i bezpieczeństwo

Solidność i bezpieczeństwo

Nasze programy wykorzystują technologie bezpieczeństwa opracowane przez Microsoft i posiadają mechanizmy awaryjnego przełączania, co czyni je niezwykle bezpiecznymi i wydajnymi. O bezpieczeństwie danych przetwarzanych zarówno w chmurze, jak i lokalnie świadczy fakt, że posiadamy system zarządzania certyfikowany na zgodność z ISO/IEC 27001 i 27018 oraz że posiadamy pełną zgodność z wymogami RODO.

 

Wysoko wykwalifikowany zespół Wsparcia Technicznego

Wsparciem programów CodeTwo zajmują się nasi specjalnie wyszkoleni technicy. Pracują oni w siedzibie firmy (Jelenia Góra) i są zawsze w bliskim kontakcie z programistami. Jeśli napotkasz poważniejsze trudności, Twój problem zostanie rozwiązany bezpośrednio przez osoby, które stworzyły oprogramowanie.

dlaczego-my-testing

Gruntownie testowane

Przed publikacją na stronie, każdy program CodeTwo jest szczegółowo testowany w naszym laboratorium, aby upewnić się, że nie zawiera błędów.

24-godzinne wsparcie klienta

Zapewniamy wsparcie dla naszych Klientów 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu – za pośrednictwem telefonu lub emaila. Co więcej, mówimy również w języku angielskim i niemieckim. Dowiedz się więcej o Wsparciu Klienta.

 

dlaczego-my-milliions-users

Miliony użytkowników

Nasze oprogramowanie każdego dnia używane jest przez miliony pracowników 78 000 firm w ponad 150 krajach na całym świecie. Zapoznaj się z listą naszych wybranych klientów - ich zadowolenie jest najlepszą gwarancją jakości i przydatności produktów CodeTwo.

dlaczego-my-award-winning

Nagradzane oprogramowanie

Nasze programy otrzymały najwyższe noty od czołowych, międzynarodowych portali recenzujących oprogramowanie, w tym CNET, InfoWorld, The Guardian, Lifehacker, CBS Money Watch, czy MSExchange.org. Case study opisujące udane wdrożenie naszego rozwiązania dostępne jest także na stronie Microsoft Customer Stories.

Autorskie oprogramowanie

Autorskie oprogramowanie

Wszystkie nasze aplikacje powstały od początku do końca w naszej siedzibie, która mieści się w Polsce. Nie zlecamy innym firmom żadnych działań, wiążących się z opracowywaniem naszych programów. Również nasza Obługa Klienta mieści się w głównej siedzibie firmy. Dzięki temu technicy wsparcia technicznego mogą pracować bezpośrednio z teamami produktowymi.