Poznaj CodeTwo

O nas

CodeTwo to polska firma programistyczna, laureat nagrody Microsoft Partner of the Year Customer Experience Award oraz zdobywca tytułu Partner Roku Microsoft w kategorii Niezależny Dostawca Oprogramowania (ISV). Z naszych rozwiązań na platformy Microsoft 365, Office 365 oraz Exchange korzysta ponad 120 000 przedsiębiorstw w 170+ krajach, w tym takie firmy jak Facebook, Samsung, UNICEF, Volkswagen oraz wiele firm z listy Fortune 500.

Od ponad 16 lat rozwijamy nasze własne aplikacje i technologię. Na rynku międzynarodowym jesteśmy znani jako twórca nagradzanych programów do zarządzania podpisami email, migracji danych i tworzenia kopii zapasowych. Nasz zespół 100+ specjalistów tworzy niezawodne i bezpieczne produkty (zgodnie z wdrożonymi u nas normami ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018) oraz udziela najlepszego wsparcia technicznego na świecie.

Czytaj dalej, aby poznać nas bliżej.

Jobs - mute icon
Jobs - unmute icon
Jobs - pause icon
Jobs - play icon
Jobs - fullscreen icon

Wyróżnione filmy

Rozwiązanie ułatwiające centralne zarządzanie stopkami w całej firmie
Support - play btn
Support - play btn hover
Rozwiązanie ułatwiające centralne zarządzanie stopkami w całej firmie
Microsoft Ignite: nowoczesny Web Add-in od CodeTwo, który płynnie integruje się z Outlookiem
Support - play btn
Support - play btn hover
Microsoft Ignite: nowoczesny Web Add-in od CodeTwo, który płynnie integruje się z Outlookiem
2022 International Business Awards: CodeTwo zdobywcą tytułu Firma Roku
Support - play btn
Support - play btn hover
2022 International Business Awards: CodeTwo zdobywcą tytułu Firma Roku
Czy Microsoft Copilot to rozwiązanie dla twojego biznesu? Obejrzyj rozmowę CEO CodeTwo z Tonym Redmondem, MVP Microsoftu
Support - play btn
Support - play btn hover
Czy Microsoft Copilot to rozwiązanie dla twojego biznesu? Obejrzyj rozmowę CEO CodeTwo z Tonym Redmondem, MVP Microsoftu
Sesja Microsoft Build 2023: Zobacz, jak nowoczesne add-iny współpracują z nowym Outlookiem
Support - play btn
Support - play btn hover
Sesja Microsoft Build 2023: Zobacz, jak nowoczesne add-iny współpracują z nowym Outlookiem

Nasi klienci

Naszymi klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i średnie i małe firmy z całego świata. Poniżej przedstawiamy kilka spośród ponad 120 000 organizacji, które korzystają z naszych biznesowych rozwiązań do zarządzania brandingiem email, migracji danych do chmury i tworzenia kopii zapasowych danych.

About us clients
CodeTwo - Nasi klienci
CodeTwo - Nasi klienci
CodeTwo - Nasi klienci
Przeczytaj historie naszych klientów »

Dlaczego CodeTwo?

Company - why us - icon 01

Prostota użytkowania

Programy CodeTwo cechuje niezwykła łatwość obsługi, niezależnie od tego, jak bardzo skomplikowane akcje wykonują. Naszą misją jest dostarczanie intuicyjnego, wydajnego i niezawodnego oprogramowania.

Company - why us - icon 02

Microsoft Partner

Jesteśmy Partnerem Roku Microsoft i zaufanym dostawcą rozwiązań firmy Microsoft. Nasze liczne kompetencje Microsoft Partner i odznaczenie Solutions Partner są dowodem na to, że znamy platformy MS jak własną kieszeń.

Company - why us - icon 03

Solidność i bezpieczeństwo

Posiadamy certyfikaty ISO 27001 i 27018, jesteśmy zgodni z RODO, HIPAA i przepisami USA dot. ochrony prywatności oraz oferujemy jedyne rozwiązanie do zarządzania podpisami email certyfikowane przez Microsoft. Dowiedz się więcej

Company - why us - icon 08

Nagradzane oprogramowanie

Nasze programy zdobyły wszystkie najważniejsze nagrody branżowe, pojawiają się w raportach Gartnera, a także na łamach Forbes, Newsweek czy The Guardian. Możesz nas także znaleźć na stronach Microsoft Customer Stories.

Company - why us - icon 05

Gruntownie testowane
oprogramowanie

Nasze programy są regularnie testowane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów ds. kontroli jakości i programistów, a także podlegają ciągłym, kompleksowym testom automatycznym.

Company - why us - icon 06

24h wsparcie klienta w 4 językach

Zapewniamy najwyższej jakości wsparcie techniczne 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu, za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej, również w języku angielskim, niemieckim i francuskim.

Company - why us - icon 07

Miliony użytkowników

Ponad 120 000 firm ze 170+ krajów na całym świecie codziennie korzysta z oprogramowania CodeTwo. Do tego grona należą również firmy z listy Fortune 500.

Company - why us - icon 04

Wykwalifikowani specjaliści

Nie korzystamy z usług firm zewnętrznych. Nasi specjalnie przeszkoleni technicy ściśle współpracują z programistami, poszukując najlepszego rozwiązania problemu klienta.

Company - why us - icon 09

Autorskie oprogramowanie

Nasze aplikacje powstają wyłącznie w CodeTwo. Mając na uwadze bezpieczeństwo i transparentność, nie zlecamy innym firmom działań związanych z rozwojem naszych programów.

Nasz zarząd

CodeTwo leaders Szymon Sz

Szymon Szczęśniak
Dyrektor zarządzający (CEO)

Szymon jest siłą napędową CodeTwo. To on kreśli wizję rozwoju firmy i nadzoruje jej działalność. Jest jedną z osób, które sprawiły, że to CodeTwo jest dziś światowym liderem w zakresie rozwiązań do zarządzania podpisami email. Szymon odpowiada również za promowanie wizerunku firmy, co czyni m.in. jako JSON na kanale HRejterzy. Do jego zadań należy także reprezentowanie CodeTwo na eventach branżowych w Polsce i za granicą.

CodeTwo leaders Jarek B

Jarek Bednarz
Założyciel, współwłaściciel, członek zarządu

Jarek i jego brat, Michał, założyli CodeTwo w 2007 roku, aby móc tworzyć najwyższej jakości programy. Jarek odpowiada za rozwój technologiczny produktów i infrastruktury firmy. Jest głównym architektem oprogramowania, który na co dzień ściśle współpracuje z Lead Developerami i Project Managerami. Jedną z najważniejszych zasad, które wdrożył w firmie, jest dbanie o to, by kod źródłowy był zawsze czysty, zwięzły i dobrze udokumentowany.

CodeTwo leaders Michal B

Michał Bednarz
Założyciel, współwłaściciel, członek zarządu

Michał od początku istnienia firmy zajmował się jej zarządzaniem, jest również mocno zaangażowany w proces rozwoju produktów CodeTwo. Warto podkreślić, że Michał kilkukrotnie zdobył tytuł MVP Microsoftu. Dzięki wyjątkowej dbałości o szczegóły, jest głównym specjalistą ds. UX, promując ideę tworzenia złożonego oprogramowania z minimalistycznym i intuicyjnym UI. Michał jest również odpowiedzialny za operacyjną działalność firmy.

Najlepsza ekipa. Bez dwóch zdań.

Poznaj zespół CodeTwo 100+ programistów, projektantów, marketerów i innych specjalistów, których łączy wspólny cel – dostarczanie najlepszych produktów software’owych na świecie. Każdy członek tego zespołu jest wyjątkowy – jesteśmy dumni, że mamy tak utalentowaną grupę ludzi na naszym pokładzie.

Pomimo tego, że na co dzień pracujemy w dwóch różnych biurach, w Jeleniej Górze i we Wrocławiu, z radością czekamy na każdą okazję do spotkania w pełnym składzie. Jeśli już nie siedzimy przed monitorami w pracy, to możesz nas spotkać uprawiających wszelkiego rodzaju sporty czy inne formy rekreacji (Jelenia Góra pięknych gór ma pod dostatkiem, więc szkoda tego nie wykorzystać!). A po intensywnych zmaganiach integracyjnych nic nie ładuje naszych baterii lepiej, niż integracja przy wspólnym stole.