Nowość: Wsparcie dla Microsoft Outlook 2016 – aktualizacja programów do synchronizacji

Programy do synchronizacji OutlookaMamy dobrą wiadomość dla wszystkich użytkowników programów CodeTwo do synchronizacji elementów w Outlooku, tj. CodeTwo Public Folders oraz CodeTwo Outlook Sync, którzy z niecierpliwością wyczekiwali na możliwości rozpoczęcia pracy z Outlookiem 2016 jednak obawiali się utraty funkcjonalności programów do synchronizacji. Od teraz współpraca naszych programów z Outlookiem 2016 jest w wspierana.

Uwaga: Program CodeTwo Sync for iCloud również został przystosowany do pracy z Outlookiem 2016 jednak do pełnego wsparcia niezbędna jest również aktualizacja (wsparcie dla Outlooka 2016) po stronie Apple iCloud for Windows (iCloud Control Panel). Obecnie taka aktualizacja nie została wydana.

Programy, które zostały przystosowane do pracy z Outlookiem 2016 to:

CodeTwo Public Folders wer. 5.4.4 *
CodeTwo Outlook Sync wer. 1.0.17
CodeTwo Sync for iCloud wer. 1.3.4 **

*CodeTwo Public Folders Syncing Master nie może być zainstalowany na maszynie, na której jest zainstalowany Outlook (dotyczy jedynie wersji Outlook 2016)
**Wsparcie zależne od wsparcia Apple iCloud for Windows dla Outlook 2016

Pełna lista zmian w programie jest dostępna na stronie historii wersji CodeTwo Public Folders, CodeTwo Outlook Sync oraz CodeTwo Sync for iCloud.

Wszyscy użytkownicy posiadający licencjonowaną wersję CodeTwo Outlook Sync oraz CodeTwo Sync for iCloud są uprawnieni do pobrania najnowszej aktualizacji bez dodatkowych opłat. W przypadku CodeTwo Public Folders jest to zasadne jeśli pierwsza cyfra posiadanej wersji odpowiada pierwszej cyfrze obecnej aktualizacji.

Najnowszą wersję można pobrać klikając w jeden z poniższych linków:

Pobierz CodeTwo Public Folders wer. 5.4.4
Pobierz CodeTwo Outlook Sync wer. 1.0.17
Pobierz CodeTwo Sync for iCloud wer. 1.3.4

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, od poniedziałku do piątku.

AKTUALIZACJA (10 grudnia 2015): Chcieliśmy poinformować, że firma Apple wydała nową wersję programu iCloud for Windows, która wspiera Outlook 2016. Dzięki temu nasz program CodeTwo Sync for iCloud zyskuje pełną kompatybilność z Outlook 2016! 

AKTUALIZACJA (10 czerwca 2016): Miło nam poinformować, że CodeTwo Public Folders został zaktualizowany do wersji 5.5.0, która umożliwia instalację komponentu Syncing Master na komputerze z zainstalowanym Outlookiem 2016. Oznacza to, że CodeTwo Public Folders w pełni wspiera Outlooka 2016.