CodeTwo Sync for iCloud 1.2.0 już dostępne!

CodeTwo Sync for iCloud

Od oficjalnej premiery CodeTwo Sync for iCloud minęło zaledwie kilka tygodni, a my już zanotowaliśmy tysiące pobrań. Otrzymaliśmy również wiele maili użytkowników z propozycjami usprawnień. Dziękujemy za nie!

Na bazie Waszych uwag powstała pierwsza aktualizacja programu, która jest już dostępna na naszej stronie – zachęcamy do pobierania! Wersja 1.2.0 zawiera wiele usprawnień, m.in. automatycznie ukrywa okna notyfikacji dla kalendarzy iCloud. Została również usunięta możliwość tworzenia dwóch par synchronizacji z tym samym folderem. Poniżej zamieszczamy listę pozostałych poprawek:

  • Naprawiono problem z edycją synchronizowanych elementów.
  • Usunięto błąd pojawiających się podczas synchronizacji duplikatów.
  • Naprawiono błąd pojawiania się usuniętych załączników.
  • Poprawiono opcje wyboru typu folderów do synchronizacji.
  • Usunięto opcję “Sync with iCloud…” w menu kontekstowym dla folderów, których nie można synchronizować z iCloud.

Aktualizacja jest darmowa. Wystarczy pobrać program instalacyjny z oficjalnej strony, uruchomić go i postępować zgodnie z poleceniami instalatora. Nie trzeba usuwać poprzedniej wersji. Wszystkie poprzednie ustawienia zostaną zachowane. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Pobierz najnowszą wersję CodeTwo Sync for iCloud

A tym, którzy nie znają jeszcze naszej darmowej wtyczki do synchronizowania folderów iCloud z Outlookiem, polecamy ten film:

Zapraszamy do pobierania!