CodeTwo Backup for Office 365

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Klient

cellent AG

CodeTwo Backup for Office 365 - Case Study - cellent AG

Firma

Firma cellent AG od przeszło 30 lat działa aktywnie na rynku IT. Zajmuje się ona, między innymi, doradzaniem w kwestii wdrażania systemów SAP i usług zarządzanych i jest obecnie liderem w tej dziedzinie w Południowych Niemczech. Oprócz kwatery głównej w Stuttgarcie, firma ma swoje siedziby w innych partiach Niemiec, w Austrii i Szwajcarii.

Problem

Podstawowym problemem był brak natywnej opcji tworzenia kopii zapasowych skrzynek mailowych w Office 365. W związku z tym, cellent AG zdecydował się na skorzystanie z pomocy oprogramowania innej firmy. Priorytetem było znalezienie programu który dałby możliwość tworzenia kopii zapasowych zarówno ze skrzynek pojedynczych użytkowników, jak ze skrzynek współdzielonych (Public Folders). Ważne było też by program pozwalał na łatwe i szybkie odzyskiwanie danych w razie zajścia takiej potrzeby.

Rozwiązanie

Joannis Savvidis, Senior Service Consultant w firmie cellent AG, szukając oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych dla Office 365, natknął się na firmę CodeTwo. Po skontaktowaniu się z Działem Obsługi Klienta, zdecydował się na przetestowanie CodeTwo Backup for Office 365 w swojej firmie. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, łatwej obsłudze i doskonałej funkcjonalności, program okazał się świetnym rozwiązaniem i decyzja o wprowadzeniu go do organizacji został szybko podjęta. "Program CodeTwo Backup for Office 365 ma duży zakres usług. Pozwala on nam na szybką reakcję w razie utraty danych." - mówi pan Savvidis. "Dzięki temu, ryzyko utraty jakichkolwiek wiadomości, kontaktów, wpisów do kalendarza czy zadań jest zminimalizowane, a nawet całkowicie wykluczone".

Podsumowanie

Firma:cellent AG
Liczba pracowników:570
Typ serwera:Office 365
Średnia wielkość skrzynki e-mailowej:3 GB
Problem:Brak natywnego rozwiązania na backup danych w Office 365
Rozwiązanie/produktCodeTwo Backup for Office 365
Czas wdrożenia:Miesiąc, wliczając w to testy

« Powrót do strony