Wsparcie Klienta

Support - header awards

Wykup wsparcie techniczne dla Exchange Rules 2019

Aby mieć możliwość kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi specjalistami wsparcia technicznego, należy wykupić roczny Abonament na wsparcie techniczne. Jego cena jest uzależniona od liczby użytkowników, na jaką wykupiona jest licencja na program i przedstawiona jest w tabeli poniżej. Abonament wygasa po upływie jednego roku. Wykupienie Abonamentu na wsparcie techniczne nie jest obowiązkowe, jednak zaleca się jego zakup ze względu na następujące korzyści:

Co zyskuję dzięki posiadaniu ważnego Abonamentu na wsparcie techniczne?

Sprawdź ważność Abonamentu na wsparcie techniczne

Wprowadź poniżej swój klucz licencji, aby sprawdzić ważność Abonamentu na wsparcie techniczne. Jeżeli posiadasz kilka kluczy dla tego samego produktu, użyj jednego z nich.

Na czym polega i co daje utrzymanie ciągłości Abonamentu na wsparcie techniczne?

Utrzymanie ciągłości Abonamentu na wsparcie techniczne ma miejsce wtedy, gdy wykupujesz Abonament wraz z produktem i, w razie takiej potrzeby, terminowo go odnawiasz.

Na przykład, jeśli program Exchange Rules 2019 został zakupiony razem z rocznym Abonamentem na wsparcie techniczne, spełniasz warunki utrzymania ciągłości Abonamentu przez 12 miesięcy od daty zakupu. Jeśli kolejny Abonament nie zostanie zakupiony przed wygaśnięciem poprzedniego, tracisz korzyści wynikające z utrzymania ciągłości Abonamentu na wsparcie techniczne.

Utrzymując ciągłość Abonamentu na wsparcie techniczne, zyskujesz możliwość darmowej aktualizacji danego programu do nowszej wersji (o ile taka zostanie opublikowana) lub uzyskania zniżki w razie migracji do podobnego produktu CodeTwo.

Na przykład:

Ponadto, jeśli utrzymujesz ciągłość Abonamentu na wsparcie techniczne, uprawnia Cię to do zniżek na zakup Abonamentu na wsparcie techniczne. Dokładne ceny dostępne są w tabeli poniżej, w rubryce Promocyjna cena Abonamentu.

Jeśli chcesz kupić Abonament na wsparcie techniczne osobno albo odnowić Abonament po terminie, możesz wykupić Abonament na wsparcie techniczne w cenie przedstawionej w tabeli poniżej, w rubryce Standardowa cena Abonamentu. Wiąże się to jednak z utratą korzyści jakie daje utrzymanie ciągłości Abonamentu na wsparcie techniczne.

Zapoznaj się z Regulaminem Sprzedaży i Świadczenia Usług »