Wsparcie Klienta

Witamy na stronie Wsparcia Technicznego CodeTwo

Klienci korzystający z licencjonowanej wersji produktu obsługiwani są zawsze w pierwszej kolejności. Odpowiadamy im nie później niż w ciągu 24 godzin (zazwyczaj w krótszym czasie). Klientom, którzy testują produkt, również staramy się odpowiedzieć jak najszybciej, nie możemy jednak zagwarantować im w każdym przypadku odpowiedzi w ciągu 24 godzin.

Większość odpowiedzi na pytania dotyczące naszych programów znajdziesz w Centrum Pomocy Online, które zawiera: najczęściej zadawane pytania (FAQ), bazę wiedzy, tutoriale video, instrukcje użytkownika, aktualne wersje programów, historię wersji, itp. Centrum Pomocy Online jest wygodnym i często najszybszym sposobem na uzyskanie odpowiedzi na Twoje pytanie.

Wykup wsparcie techniczne

Wykup wsparcie techniczne

Wykup nową umowę serwisową, przedłuż już istniejącą i odkryj korzyści z posiadania ważnego wsparcia technicznego dla Twojego produktu CodeTwo.

Sprawdź ważność wsparcia technicznego

Sprawdź ważność wsparcia technicznego

Podaj klucz licencyjny programu CodeTwo w formularzu online, aby sprawdzić ważność swojego abonamentu na Wsparcie techniczne.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Skorzystaj z wygodnego formularza aby przesłać pytanie do Działu Wsparcia Klienta CodeTwo. Odpowiemy na nie tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt

Kontakt

Wszystkie możliwe opcje kontaktu w jednym miejscu. Zadawaj pytania i zgłaszaj problemy za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nasz zespół jest zawsze chętny do pomocy. 

Centrum Pomocy Online

Centrum Pomocy Online

Dokumentacja techniczna, instrukcje użytkownika, video tutoriale, artykuły i przydatne linki dla wszystkich produktów CodeTwo. 

Baza wiedzy

Baza wiedzy

Porady, wskazówki, rozwiązania znanych problemów, diagnostyka błędów i ogólne informacje związane z oprogramowaniem CodeTwo. 

Regulamin Sprzedaży i Świadczenia Usług

Regulamin Sprzedaży i Świadczenia Usług

Szczegółowe informacje na temat warunków, korzyści, zamawiania i modelu wsparcia technicznego. 

Przejdź do

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego oprogramowania lub szukasz rozwiązania IT dla Twojej firmy, nie wahaj się z nami skontaktować.


O nas

Dowiedz się więcej o CodeTwo. Przeczytaj historię firmy i poznaj szczegóły naszej działalności.


Programy

Rzuć okiem na naszą linię produktów i zobacz jak zwiększyć produktywność swojej firmy.


Nasi klienci

Zobacz listę klientów wybranych spośród blisko 100 000 firm, które obecnie korzystają z naszego oprogramowania.