CodeTwo Exchange Rules Pro

  • Program do centralnego zarządzania podpisami email oraz przepływem poczty na serwerze Exchange
  • Wspiera wszystkie klienty pocztowe, w tym Outlooka i urządzenia mobilne
  • Używany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecie
  • Posiada certyfikat Windows Server
  • Nagrodzony MSExchange.org Gold Award »
Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

CodeTwo Exchange Rules Pro jest certyfikowaną przez Microsoft oraz wielokrotnie nagradzaną aplikacją serwerową, służącą do zarządzania podpisami email i przepływem wiadomości na serwerach Exchange 2019 i 2016 oraz oferującą wsparcie dla wszystkich klientów pocztowych, w tym programów Outlook oraz urządzeń mobilnych. To proste w użyciu rozwiązanie, z którego korzystają tysiące firm na całym świecie, pomoże Ci stworzyć złożone reguły do centralnego zarządzania przepływem wiadomości i ujednolicenia wizerunku Twojej firmowej korespondencji – wszystko bez ingerencji w komputery i urządzenia mobilne użytkowników.

Profesjonalny podpis email dodany przez CodeTwo Exchange Rules Pro

 

CodeTwo Exchange Rules Pro features icon 01

Zaprojektuj podpisy email dla całej firmy w mniej niż 5 minut

CodeTwo Exchange Rules Pro features icon 02

Automatycznie dodawaj stopki zawierające zdjęcie nadawcy oraz jego dane z Active Directory

CodeTwo Exchange Rules Pro features conditional placeholders

Używaj warunkowych pól dynamicznych by zastąpić dane w podpisach innymi wartościami

CodeTwo Exchange Rules Pro features icon 03

Dodawaj banery marketingowe lub inne obrazy oraz osadzaj je w treści stopki (nie jako załączniki)

CodeTwo Exchange Rules Pro features icon 04

Decyduj, gdzie umieścić podpis/baner - tuż pod najnowszą wiadomością, na końcu konwersacji lub jako boczny panel

CodeTwo Exchange Rules Pro features icon 05

Dodawaj, kompresuj, usuwaj lub zapisuj załączniki z wiadomości email

CodeTwo Exchange Rules Pro features icon 06

DLP – skanuj wiadomości w poszukiwaniu wrażliwych treści i raportuj incydenty managerom

CodeTwo Exchange Rules Pro features icon 07

Ustaw automatyczne odpowiedzi dla grup lub pojedynczych użytkowników

CodeTwo Exchange Rules Pro features icon 08

Uzyskaj dostęp do reguł i ustawień programu z dowolnego komputera czy telefonu, nawet spoza domeny

CodeTwo Exchange Rules Pro features icon 09

Odpowiedni dla każdej firmy - wsparcie dla środowisk wieloserwerowych i wielotenantowych


Pobierz   Kup

Główne funkcjonalności

Centralne zarządzanie na podstawie reguł

Centralne zarządzanie na podstawie reguł

Skonfiguruj reguły dla podpisów email oraz wszystkich przychodzących i wychodzących wiadomości email i kontroluj ich zawartość za pomocą intuicyjnego panelu administracyjnego. Program automatycznie doda podpisy email, zarchiwizuje załączniki, wyśle automatyczną odpowiedź oraz pozwoli wykonać wiele więcej czynności.

Ujednolicone podpisy email dla całej organizacji

Ujednolicone podpisy email dla całej organizacji

Skonfiguruj stopki mailowe dla wszystkich pracowników w mniej niż 5 minut. Dodawaj stopki zawierające dane kontaktowe poszczególnych użytkowników, ich zdjęcia z Active Directory, grafiki, noty prawne oraz inne elementy.

Noty prawne w korespondencji email

Noty prawne w korespondencji email

Spełniaj wymogi prawne poprzez centralne dodawanie not prawnych do wszystkich wychodzących wiadomości. Chroń poufność korespondencji i zapobiegaj przekazywaniu ważnych informacji nieuprawnionym odbiorcom.

Niezwykle funkcjonalny i intuicyjny edytor HTML do tworzenia szablonów podpisów

Niezwykle funkcjonalny i intuicyjny edytor HTML do tworzenia szablonów podpisów

Korzystaj z wbudowanego graficznego edytora do tworzenia podpisów email. Wystarczy wybrać jeden z kilkudziesięciu wbudowanych szablonów, dostosować go do własnych potrzeb i użyć w regule wstawiającej podpisy do firmowych wiadomości email. Nie musisz znać HTML, by swobodnie tworzyć profesjonalne podpisy.

Rozbudowana lub prosta stopka email

Rozbudowana lub prosta stopka email

Dodawaj różne podpisy do różnych typów wiadomości. Zaawansowane podpisy email zawierające logo firmy, banery reklamowe i notę prawną dodawaj do każdej nowej wiadomości email, natomiast do każdej odpowiedzi wstawiaj uproszczone stopki zawierające podstawowe informacje kontaktowe. Dowiedz się więcej…

Zdjęcia użytkowników w podpisach email

Zdjęcia użytkowników w podpisach email

Dodawaj zdjęcia pracowników z lokalnego katalogu Active Directory prosto do podpisów email. Nasz program automatycznie pobierze zdjęcie danego użytkownika i wstawi je do podpisu – bez potrzeby użycia skryptów PowerShell.

Banery marketingowe i grafiki zawsze widoczne dla odbiorców wiadomości

Banery marketingowe i grafiki zawsze widoczne dla odbiorców wiadomości

Nie martw się blokowaniem przez klienty pocztowe grafik użytych w podpisie email. Dzięki innowacyjnej technologii, obrazki i banery reklamowe są osadzane bezpośrednio w treści wiadomości jako ukryte załączniki (odbiorcy nie muszą klikać „Pobierz obrazy”, żeby je zobaczyć).

Automatyczne odpowiedzi zarządzane centralnie na serwerze

Automatyczne odpowiedzi zarządzane centralnie na serwerze

Twórz w pełni profesjonalne automatyczne odpowiedzi i zarządzaj nimi centralnie dla poszczególnych użytkowników, jak i całych działów. Automatyczne odpowiedzi mogą zawierać oryginalną wiadomość, zmienione adresy email w polach DW i UDW, a nawet dodatkowe załączniki.

Kontrola załączników w wiadomości email

Kontrola załączników w wiadomości email

Kompresuj, archiwizuj lub usuwaj załączniki z wiadomości przychodzących i zapewnij lepszą kontrolę nad rozmiarem skrzynek pocztowych. Ustaw automatyczne dodawanie załączników do określonych wiadomości wychodzących i dzięki temu wesprzyj dział Sprzedaży (np. dołączając do emaila plik PDF z ofertą).

Modyfikacja właściwości wiadomości

Modyfikacja właściwości wiadomości

Podmieniaj adresy email nadawców, na przykład z jan.nowak@company.com na kontakt@company.com i na odwrót. Zapewnij profesjonalny i jednolity wygląd korespondencji wysyłanej na zewnątrz przez działy Sprzedaży i Wsparcia Klienta.

Podpisy email zgodne z wymogami prawnymi

Podpisy email zgodne z wymogami prawnymi

Upewnij się, że Twoja firmowa korespondencja spełnia wymogi prawne. Program pozwala tworzyć podpisy email zgodne z wieloma regulacjami prawnymi, również międzynarodowymi, m.in. RODO, HIPAA, SOX, eDiscovery, Dyrektywa UE 2003/58/WE czy SEC Rule.

Mechanizm automatycznego wypisania z mailingu

Mechanizm automatycznego wypisania z mailingu

Dodawaj do podpisów email link pozwalający odbiorcy zrezygnować z otrzymywania dalszej korespondencji. Przestrzegaj krajowych i międzynarodowych regulacji prawnych (np. kanadyjskiego prawa antyspamowego CASL) dających odbiorcom prawo do wypisania się z list mailingowych danej organizacji.

Usuwanie lub maskowanie treści wrażliwych

Usuwanie lub maskowanie treści wrażliwych

Automatycznie usuwaj lub maskuj wrażliwe dane wykryte w treści wiadomości (np. numery kart kredytowych, informacje medyczne itp.), by chronić je przed ujawnieniem nieautoryzowanym użytkownikom.

Konfigurowalne filtry i polityki DLP

Konfigurowalne filtry i polityki DLP

Chroń poufne dane swojej firmy przed wyciekiem. Wprowadź zasady ochrony danych i blokuj, przekierowuj lub modyfikuj treści wiadomości przychodzących i wychodzących w oparciu o wyrażenia regularne i treści z wbudowanych słowników.

Powiadomienia i kontrola treści wiadomości

Powiadomienia i kontrola treści wiadomości

Ustaw program, by automatycznie wysyłał powiadomienia, kiedy wiadomości wychodzące zawierają treści wrażliwe, obraźliwy język czy naruszają politykę prywatności Twojej organizacji. Automatycznie blokuj takie emaile lub przekazuj je na dowolny adres email, nawet spoza listy kontaktów Active Directory.

Przekazywanie i przekierowywanie wiadomości wewnątrz i na zewnątrz firmy

Przekazywanie i przekierowywanie wiadomości wewnątrz i na zewnątrz firmy

Przekazuj wiadomości przychodzące, wychodzące i wewnętrzne na dowolny adres email. Automatycznie przekierowuj wszystkie lub wybrane wiadomości w zależności od ich zawartości, właściwości, nadawcy, odbiorcy itd.

Potencjał marketingowy podpisów email

Potencjał marketingowy podpisów email

Wykorzystaj marketingowe możliwości jakie oferuje profesjonalna korespondencja email. Dodawaj do każdej stopki banner reklamowy, by zwiększyć zasięg promocji marki, produktów i usług oraz poprawiać wyniki prowadzonych kampanii marketingowych.

Zdalny dostęp do reguł dla działu Marketing

Zdalny dostęp do reguł dla działu Marketing

Odciąż swój personel IT, delegując zarządzanie stopkami i banerami reklamowymi do pracowników działów Sprzedaży lub Marketingu. Dzięki wbudowanemu panelowi administracyjnemu oraz dedykowanemu zestawowi praw dostępu, możesz zainstalować program na dowolnym komputerze (nawet poza domeną). W ten sposób administratorzy mogą skupić na innych swoich zadaniach bez naruszania bezpieczeństwa serwera Exchange.

Śledzenie wyników kampanii marketingowych

Śledzenie wyników kampanii marketingowych

Dodawaj do każdego podpisu link z odpowiednim znacznikiem, aby móc śledzić i analizować ruch do Twojej strony pochodzący z wiadomości email. CodeTwo Exchange Rules Pro łatwo integruje się z popularnymi narzędziami analitycznymi, takimi jak Google Analytics, pozwalając analizować zachowanie użytkownika. Dowiedz się więcej...

Przywracanie obrazków usuniętych przez iPhone i iPad

Przywracanie obrazków usuniętych przez iPhone i iPad

Odzyskuj wszystkie obrazki z wiadomości email usunięte podczas przekazywania wiadomości dalej lub odpisywania na nie na urządzeniach z systemem iOS. CodeTwo Exchange Rules Pro przywraca wszystkie w ten sposób wyrzucone grafiki, zapewniając poprawne wyświetlanie się obrazków w podpisach email.

Zestaw deweloperski API

Zestaw deweloperski API

API pozwala programistom zintegrować CodeTwo Exchange Rules Pro z aplikacjami desktopowymi i webowymi. Dzięki temu możesz zarządzać programem nawet za pomocą przeglądarki internetowej uruchomionej na urządzeniu mobilnym.

Obsługa środowisk wieloserwerowych i wielotenantowych

Obsługa środowisk wieloserwerowych i wielotenantowych

Automatycznie replikuj ustawienia programu między wieloma serwerami i deleguj uprawnieniami do zarządzania regułami do wielu tenantów (hosty Exchange). Program zapewnia skalowalność i stabilności podczas dużego natężenia ruchu w sieci, pozwalając z łatwością zarządzać podpisami email oraz przepływem poczty email zarówno w środowiskach jednoserwerowych, jak i wieloserwerowych.

Obsługa środowisk hybrydowych

Obsługa środowisk hybrydowych

Korzystaj z funkcjonalności CodeTwo Exchange Rules Pro również w środowiskach hybrydowych (Microsoft Exchange Server i Microsoft Office 365) z włączoną funkcją centralnego przesyłania poczty (centralized mail transport).

Ochrona prywatności i bezpieczeństwo informacji

Ochrona prywatności i bezpieczeństwo informacji

Możesz mieć pewność, że w CodeTwo Exchange Rules Pro zostały zastosowane najlepsze środki bezpieczeństwa informacji pozwalające chronić przetwarzane dane osobowe. Proces projektowania i wdrażania naszego oprogramowania jest ściśle powiązany z istniejącym w CodeTwo Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI), certyfikowanym na zgodność z normami ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 27018, a wszelkie nowe technologie wprowadzane są z zachowaniem zasad privacy by design oraz privacy by default. Dowiedz się więcej na temat naszego SZBI oraz jaki ma on wpływ na tworzone przez nas programy…

Mierzenie satysfakcji klientów bezpośrednio z podpisów email

Mierzenie satysfakcji klientów bezpośrednio z podpisów email

Zbieraj opinie swoich klientów bezpośrednio z podpisów email. Szybkie ankiety CSAT wymagają jedynie jednego kliknięcia, by ocenić jakość świadczonej usługi. Taka forma zapewnia wysoki współczynnik odpowiedzi oraz pozwala poznać i dostosować się do potrzeb klientów.

Uwielbiany przez klientów i ekspertów MVP

Uwielbiany przez klientów i ekspertów MVP

Sprawdź, co mówią o nas nasi klienci i eksperci Microsoft Exchange. Zapoznaj się również z case studies, w których nasi klienci dzielą się prawdziwymi historiami z wdrażania i użytkowania CodeTwo Exchange Rules Pro.

Używany przez tysiące firm na całym świecie

Używany przez tysiące firm na całym świecie

Ponad 100 000 firm z ponad 170+ krajów na świecie, od małych firm do międzynarodowych korporacji, używa CodeTwo Exchange Rules Pro oraz innych rozwiązań CodeTwo.

 

Pobierz darmową wersję próbną
nie wymaga karty kredytowej;
pełne wsparcie techniczne podczas okresu próbnego