CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019, 2016, 2013, 2010 oraz 2007

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Szczegóły licencjonowania i składania zamówień

Użytkowanie licencji CodeTwo Exchange Rules nie jest ograniczone czasowo, co oznacza, że nie musi być ona odnawiana. Subskrypcja na wsparcie techniczne jest ważna przez rok i po tym czasie wygasa.

W cenie zawarta jest 3 miesięczna gwarancja darmowych aktualizacji. To znaczy, że jeśli w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu programu opublikujemy nową płatną aktualizację, dostaniesz ją za darmo. Darmowa aktualizacja do nowej wersji programu po 3 miesiącach od zakupu jest możliwa tylko przy zachowaniu Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne.

Co zyskujesz w cenie licencji:

Co zyskujesz posiadając Wsparcie techniczne na produkt:

  • Darmowe aktualizacje do kolejnych wersji produktu lub zniżki na migrację do podobnych produktów CodeTwo pod warunkiem posiadania ważnego Abonamentu na Wsparcie techniczne i utrzymania Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne (odnawiania Abonamentu przed upływem jego ważności).
  • Pełen dostęp do naszej Bazy Wiedzy.
  • Dostęp przez telefon i email do specjalistów CodeTwo 24 godziny na dobę w dni robocze.
  • Gwarancję, że skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.
  • Zapewnienie, że Twoje zapytania będą kompleksowo obsługiwane przez tego samego specjalistę (chyba że w danym momencie dany specjalista jest poza biurem).

Szczegółowe informacje dotyczące licencjonowania znajdują się w Instrukcji użytkownika.

Na czym polega i co daje utrzymanie Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne?

Utrzymanie Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne ma miejsce wtedy, gdy kupujesz Abonament wraz z produktem i, w razie takiej potrzeby, terminowo go odnawiasz.

Na przykład, jeśli CodeTwo Exchange Rules 2013 2 został zakupiony razem z rocznym Abonamentem na Wsparcie techniczne, spełniasz warunki utrzymania Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne przez 12 miesięcy od daty zakupu. Jeśli kolejny Abonament nie zostanie zakupiony przed upłynięciem poprzedniego, tracisz korzyści wynikające z utrzymania Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne.

Utrzymanie Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne pozwala na darmową aktualizację danego programu do nowszej wersji (o ile taka wyjdzie) lub zapewnia zniżkę w razie migracji do podobnego produktu CodeTwo.

Na przykład:

  • Jeśli posiadasz licencję na CodeTwo Exchange Rules 2013 2, możesz za darmo pobrać CodeTwo Exchange Rules 2013 3, jeśli nowa wersja programu zostanie wydana.
  • Jeśli posiadasz licencję na CodeTwo Exchange Rules 2013 2, możesz otrzymać zniżkę przy migracji do podobnego produktu CodeTwo (np. CodeTwo Email Signatures for Office 365).

Zamówienia i zwroty

Płatności za program można dokonać przy użyciu karty kredytowej/debetowej korzystając z opcji przelewu lub z systemu PayPal lub Braintree.

W celu złożenia zamówienia należy w formularzu zamówień wybrać typ licencji będącej przedmiotem zakupu oraz wprowadzić dane potrzebne do wystawienia faktury. Ostatnim krokiem jest wybranie sposobu płatności i dokonanie zapłaty.

Klucz licencji oraz faktura zostaną przesłane po otrzymaniu płatności. Otrzymany klucz należy wprowadzić w programie, co pozwoli na aktywację wcześniej zainstalowanej wersji próbnej programu.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

CodeTwo posiada program zwrotu produktu, który pozwala uzyskać zwrot gotówki w ciągu 30 dni od daty zakupu – bez podawania przyczyny.