CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Klient

JMP Engineering Inc.

JMP Engineering

Firma

JMP Engineering Inc. działa od 1987 roku. Firma ma biura w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. JMP świadczy usługi integracji systemów kontrolnych, automatyzacji i zbierania danych dla producentów oraz ośrodków produkcyjnych na całym świecie.

Charakterystyka problemu

Od kiedy JMP Engineering Inc. zatrudnia 115 osób, którzy wysyłają około 4 tys. e-maili dziennie, firma stanęła przed problemem niespójnych podpisów z niewłaściwym formatowaniem. Przed zainstalowaniem CodeTwo Exchange Rules 2010, każda drobna zmiana formatowania w szablonie podpisu wymagała zaangażowania ponad stu osób. Firma potrzebowała prostego w użyciu, lecz elastycznego rozwiązania, które pozwoliłoby im łatwiej zmieniać treści marketingowe w podpisach każdego użytkownika.

Rozwiązanie

Dave Riehl, Network Administrator w JMP Engineering Inc., napotkał CodeTwo Exchange Rules 2010 na forum społeczności Microsoft. Program był rekomendowany przez innych administratorów systemów, jako proste i niezawodne rozwiązanie do zarządzania podpisami i notami prawnymi na Microsoft Exchange Server 2010.

Zdaniem Dave’a Riehl’a, początkowa konfiguracja zajęła niewiele czasu i szybko okazało się, że CodeTwo Exchange Rules 2010 jest dokładnie tym, czego poszukiwali. „Możemy teraz zmieniać podpisy, treści marketingowe oraz noty prawne dla przeszło stu osób w ciągu zaledwie dziesięciu sekund. Produkt jest wspaniały!” – twierdzi Riehl.

Według Riehl’a, jedną z najlepszych funkcji programu jest to, że integruje się on w pełni z Active Directory i nie wymaga zaangażowania użytkowników przy wprowadzaniu zmian w projektach podpisów. Szablon podpisów jest przetrzymywany centralnie na serwerze, a indywidualne dane użytkowników są pobierane automatycznie z Active Directory zaraz po wysłaniu e-maila. Program współpracuje z każdym klientem poczty podłączonym do Microsoft Exchange, z uwzględnieniem smartfonów i urządzeń przenośnych.

Podsumowanie

Firma:JMP Engineering Inc.
Liczba pracowników:115
Liczba wiadomości e-mail wysyłanych dziennie:2000-5000
Serwer:Exchange 2010
Liczba serwerów:1
Problemy:Centralne wprowadzanie zmian do treści marketingowych w podpisach użytkowników
Rozwiązanie/produkt:CodeTwo Exchange Rules 2010
Zakres wdrożenia:120 skrzynek pocztowych
Czas wdrożenia:2 godziny

« Powrót do Case Study