CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Klient

Helping Hand Aged Care

helping hand aged care

Firma

Helping Hand Aged Care to organizacja non profit w południowej Australii, wchodząca w skład Zjednoczonego Kościoła, która od 1953 roku świadczy usługi opieki nad osobami starszymi. Instytucja zapewnia szeroki zakres usług domowych i społecznych, pozwalających zapewnić możliwie najlepszą jakość życia dla osób starszych.

Charakterystyka problemu

Podstawowym problemem, który organizacja miała w odniesieniu do korespondencji email, był brak profesjonalnego rozwiązania do dodawania firmowej noty prawnej do wiadomości, a w konsekwencji do zapewnienia prawnego zabezpieczenia przed ewentualnym wytoczeniem jej procesu sądowego.

Rozwiązanie

Organizacja używała CodeTwo Exchange Rules od czterech lat i teraz migrowała do CodeTwo Exchange Rules 2007, kontaktując się po prostu z Działem Obsługi Klienta CodeTwo. "Jeśli mówię, że to proste, to znaczy, że nie miałem ani jednego problemu z tym produktem - 100% obciążenia przez cztery lata! Nigdy nie musiałem nic obsługiwać ani nieustannie sprawdzać." - powiedział Shane Wheeler, Senior Network Administrator w Helping Hand Aged Care.

Podsumowanie

Firma:Helping Hand Aged Care
Liczba pracowników:500
Liczba wiadomości e-mail wysyłanych dziennie:1000
Serwer:Exchange 2007
Liczba serwerów:1
Problemy:dodawanie podpisów i not prawnych do poczty Exchange
Rozwiązanie/produkt:CodeTwo Exchange Rules 2007 (obecnie wycofany)
Zakres wdrożenia:cała organizacja
Czas wdrożenia:2 dni

« Powrót do Case Study