CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Klient

Exlar Corporation

Exlar

Firma

Exlar Corporation to prywatna firma założona w 1986 roku, zlokalizowana w Minneapolis w Minnesocie (USA), która zajmuje się produkcją siłowników, serwomechanizmów i produktów elektronicznych do kontroli ruchowej urządzeń np. teleskopowych mechanizmów w symulatorach lotu.

Charakterystyka problemu

Serwery poczty email firmy Exlar przetwarzają 12000 emaili dziennie. Przed zakupieniem CodeTwo Exchange Rules 2007 firma borykała się z niejednolitymi oraz niekompletnymi podpisami w poczcie elektronicznej. Sprawienie, by pracownicy podporządkowali się i korzystali ze zunifikowanego formatu podpisów email, było niemożliwe. Niewykonalne było również ustanowienie na Exchange'u ujednoliconych podpisów email i not prawnych. Podjęta została zatem decyzja o użyciu dodatkowych rozwiązań.

Rozwiązanie

Jason Lathrop, Administrator Systemów w firmie Exlar, znalazł stronę internetową CodeTwo w trakcie poszukiwania w Google właściwego rozwiązania, które pozwoliłoby mu łatwo tworzyć i centralnie zarządzać wszystkimi podpisami email na serwerze Exchange. Instalacja i konfiguracja CodeTwo Exchange Rules 2007 zajęły Jasonowi godzinę. "Program jest łatwy w użyciu i dokładnie taki, jakiego potrzebowaliśmy", powiedział Lathrop. "Jestem zadowolony, że zdecydowaliśmy się używać tej aplikacji. Zarekomendowalibyśmy ją każdemu, kto poszukuje rozwiązania do podpisów email."

Podsumowanie

Firma:Exlar Corporation
Liczba pracowników:175
Liczba wiadomości e-mail wysyłanych dziennie:12000
Serwer:Exchange 2010
Liczba serwerów:3
Problemy:Brak zunifikowanych podpisów, niekompletne podpisy; niezdyscyplinowanie pracowników w obszarze ujednolicenia korespondencji email
Rozwiązanie/produkt:CodeTwo Exchange Rules 2007 (obecnie wycofany)
Zakres wdrożenia:cała organizacja (250 skrzynek email)
Czas wdrożenia:10 min. instalacji i 45 min. projektowania stopek

« Powrót do Case Study