CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Klient

Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o.

Wydawnictwo Bauer Sp. z.o.o.

 

Firma

Wydawnictwo Bauer działa w Polsce od roku 1991 i jest największym wydawcą czasopism w kraju. Roczna sprzedaż wynosi około 311 milionów egzemplarzy. 58% Polaków czyta przynajmniej jeden z tytułów tego wydawnictwa.

Charakterystyka problemu

W związku z tym, że w wydawnictwie pracuje ponad 1500 osób wysyłających dziennie w sumie 15 000 wiadomości, największym problemem firmy było utrzymanie jednolitego standardu wyglądu stopek dodawanych do wiadomości email wysyłanych przez użytkowników oraz wszystkich pracowników wydawnictwa.

Rozwiązanie

Maciej Przygodzki, pełniący w wydawnictwie funkcję informatyka, poszukiwał rozwiązania, które pozwoliłoby firmie w scentralizowany sposób kontrolować i ujednolicić wygląd podpisów osobistych i not prawnych w wiadomościach email wysyłanych przez wszystkich pracowników spółki. Na CodeTwo Exchange Rules 2007 trafił w Google. "Program CodeTwo Exchange Rules 2007 daje w prosty i szybki sposób możliwość stworzenia polityki stopek korporacyjnych. Program pracuje szybko, nie powoduje spowolnienia serwera" - powiedział Maciej Przygodzki. "Oprogramowanie CodeTwo w łatwy sposób dało nam możliwość wykreowania dla każdej redakcji oraz spółek grupy odpowiednich stopek wraz z polityką ich dołączania do wiadomości. Bardzo ładne GUI. Prosta konfiguracja oraz intuicyjny interfejs. Program wart jest polecenia."

Podsumowanie

Firma:Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o.
Liczba pracowników:1500
Liczba wiadomości e-mail wysyłanych dziennie:15000
Serwer:Exchange 2007
Liczba serwerów:6
Problemy:Ujednolicenie wyglądu stopek i not prawnych, scentralizowanie zarządzanie sygnaturami dołączanymi do wiadomości email.
Rozwiązanie/produkt:CodeTwo Exchange Rules 2007 (obecnie wycofany)
Zakres wdrożenia:1500
Czas wdrożenia:3 miesiące

« Powrót do Case Study