CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Klient

Balex Metal sp. z.o.o. 

Case Study Balex Metal

Firma

Balex Metal jest polskim przedsiębiorstwem budowlanym zaliczanym do potentatów na rynku europejskim. W swojej historii spółka była wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami za swoje innowacyjne rozwiązania w branży. Od początku swego istnienia firma intensywnie rozwija się oraz wprowadza nowe rozwiązania technologiczne.

Charakterystyka problemu

Podstawowym problemem jaki firma dostrzegała w korespondencji wysyłanej drogą elektroniczną była trudność w unifikacji podpisów email tak, aby zapewnić zgodność z polityką identyfikacji wizualnej firmy oraz z jej standardami dotyczącymi obsługi klientów zagranicznych. Narzędzia oferowane przez Microsoft Exchange Server nie dawały możliwości optymalizacji oraz zaawansowanego formatowania stopek w wiadomościach email. Główną niedogodnością był również brak możliwości wstawiania podpisów bezpośrednio pod ostatnią wiadomością.  

Rozwiązanie

Dariusz Borkowski z Balex Metal w trakcie poszukiwań rozwiązania problemu natrafił w Internecie na nasz program. CodeTwo Exchange Rules 2010 współpracujący z serwerem Microsoft Exchange 2010 okazał się programem spełniającym wymagania firmy w zakresie zarządzania i modyfikowania podpisów oraz not prawnych w wiadomościach email.

CodeTwo Exchange Rules 2010 umożliwiło poprawę identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa Balex Metal z uwzględnieniem wymogów firmy w tym zakresie. Dzięki wbudowanemu edytorowi graficznemu była możliwość sformatowania podpisu email nie tylko pod względem rozmiaru i kroju czcionki, czy kolorów, ale również poprzez dodanie elementów graficznych takich jak zdjęcia, logo lub banery. Jedną z podstawowych funkcjonalności programu jest zdolność umieszczania podpisów bezpośrednio pod treścią wiadomości – funkcja ta nie była dostępna natywnie. Ponadto CodeTwo Exchange Rules 2010 wspomógł komunikację z zagranicznymi klientami, gdyż ustawienie prostych reguł w programie pozwoliło na generowanie podpisów email w języku odbiorców.

Nasz program został doceniony za „Czytelny i przyjazny interfejs, którego nie dostarcza Microsoft. Bez skomplikowanych procedur skryptowych można osiągnąć zamierzony cel wykorzystując bardziej intuicyjne opcje CodeTwo umożliwiające ‘wyklikanie’ potrzebnej funkcjonalności” – przekonuje Dariusz Borkowski z Balex Metal. 

Podsumowanie

Firma:Balex Metal sp. z.o.o.
Liczba pracowników:ok. 500
Liczba wiadomości e-mail wysyłanych dziennie:ok. 4000
Serwer:Exchange 2010
Liczba serwerów:1
Problemy:Brak możliwości wstawienia podpisu bezpośrednio pod wiadomością email; unifikacja sygnatur dla całej firmy
Rozwiązanie/produkt:CodeTwo Exchange Rules 2010
Zakres wdrożenia:370 skrzynek email

« Powrót do Case Study