CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Klient

Abu Dhabi Marine Operating Company

Abu Dhabi Marine Operating company

Firma

Abu Dhabi Marine Operating Company (ADMA-OPCO) od 1977 roku produkuje węglowodór. W chwili obecnej firma jest jednym z największych dostawców ropy i gazu w rejonie wybrzeża Emiratu Abu Dhabi.

Charakterystyka problemu

Firma stanęła przed wyzwaniem, aby budować świadomość swojej marki za pośrednictwem poczty email. Potrzebne były dobrze zaprojektowane elementy graficzne, które miały być dodawane do każdej wiadomości przesyłanej na zewnątrz organizacji. W związku z faktem, że firma zatrudnia 2500 pracowników, którzy wysyłają codziennie 125000 emaili, konieczne było zautomatyzowane rozwiązanie. CodeTwo Exchange Rules 2007 pozwala dodawać grafiki do poczty Exchenge 2007 (zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej) centralnie, na serwerze.

Rozwiązanie

Mohamed Haneef, Lead System Engineer w ADMA-OPCO, dowiedział się o CodeTwo Exchange Rules 2007 w trakcie poszukiwań rozwiązania w Google. "To, co przyciągnęło moją uwagę, kiedy pierwszy raz zobaczyłem program, to przyjazność interfejsu oraz łatwe administrowanie. Aplikacja spełniła oczywiście swoje zadanie, więc po przetestowaniu innych produktów, wybraliśmy właśnie ją." - powiedział Haneef. "Reguły Hub Tranport w Exchange 2007 pozwalają dodawać noty prawne wyłącznie z tekstem, a my musieliśmy dołączać również grafiki, logotypy, etc. Z łatwością wykonaliśmy to zadanie za pomocą CodeTwo Exchange Rules 2007".

Podsumowanie

Firma:Abu Dhabi Marine Operating Company
Liczba pracowników:2500
Liczba wiadomości e-mail wysyłanych dziennie:125000
Serwer:Exchange 2007
Liczba serwerów:6
Problemy:Dodawanie klikalnych obrazów do zewnętrznych emaili na Exchange 2007
Rozwiązanie/produkt:CodeTwo Exchange Rules 2007 (obecnie wycofany)
Zakres wdrożenia:Cała organizacja
Czas wdrożenia:7 dni

« Powrót do Case Study