CodeTwo Exchange Rules 2019

Zarządzaj podpisami użytkowników centralnie na Exchange 2019

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

O programie

CodeTwo Exchange Rules 2019 to aplikacja serwerowa umożliwiająca centralne zarządzanie podpisami email oraz notami prawnymi w środowisku serwerowym Exchange 2019 dla wszystkich pracowników w organizacji. Program rozszerza zakres funkcjonalności dostępnych natywnie w Exchange 2019.

Korzystaj w pełni z dostępnych funkcjonalności programu:

 • Centralnie zarządzaj podpisami email dla całej organizacji
  Centralnie zarządzaj podpisami email dla całej organizacji
 • Twórz spójne podpisy email przy użyciu edytora HTML
  Twórz spójne podpisy email przy użyciu edytora HTML
 • Ustawiaj różne stopki dla różnych działów, użytkowników lub odbiorców
  Ustawiaj różne stopki dla różnych działów, użytkowników lub odbiorców
 • Projektuj podpisy email z elementami graficznymi
  Projektuj podpisy email z elementami graficznymi
 • Podnieś świadomość marki poprzez banery marketingowe w stopkach
  Podnieś świadomość marki poprzez banery marketingowe w stopkach
 • Dodawaj podpisy pod każdą odpowiedzią
  Dodawaj podpisy pod każdą odpowiedzią
 • Wstawiaj noty prawne do wiadomości email w celu przestrzegania prawa
  Wstawiaj noty prawne do wiadomości email w celu przestrzegania prawa
 • Dodawaj podpisy do każdej wiadomości email, nawet tych wysłanych z urządzeń mobilnych (Android, iPhone/iPad, itp.)
  Dodawaj podpisy do każdej wiadomości email, nawet tych wysłanych z urządzeń mobilnych (Android, iPhone/iPad, itp.)

Jednolite podpisy email w Twojej firmie

 

Sprawdź, jak CodeTwo Exchange Rules 2019 pomoże Ci spersonalizować i ujednolicić podpisy email oraz noty prawne dla wszystkich pracowników w Twojej firmie.

ER family promo video xs

Wymagania systemowe

Program CodeTwo Exchange Rules 2019 został zaprojektowany do pracy na platformie Exchange 2019. Oprócz tego, dostępna jest również wersja dla Exchange Server 2016.


Funkcjonalności

 • Centralne wdrażanie i zarządzanie podpisami email

  Panel Administracyjny CodeTwo Exchange Rules 2019 stanowi centrum dowodzenia dla wszystkich operacji związanych z podpisami email. Za jego pomocą z łatwością można stworzyć szablon stopki, edytować go, a następnie wdrożyć dla całej organizacji z jednego miejsca. Program automatycznie wstawi podpisy email do wiadomości zgodnie z regułami ustawionymi w Panelu Administracyjnym.

 • W pełni zautomatyzowane i ujednolicone noty prawne

  Umieszczanie not prawnych w wiadomościach email pozwala Twojej organizacji przestrzegać przepisów prawa regulujących kwestie korespondencji biznesowej prowadzonej drogą elektroniczną. Dzięki programowi możesz automatycznie dodawać ujednolicone noty prawne do każdej wiadomości i nie martwić się o aspekty prawne.

 • Różne podpisy email w różnych sytuacjach

  CodeTwo Exchange Rules 2019 pozwala zastosować rożne stopki w zależności od potrzeby. Oznacza to, że możesz stworzyć inne podpisy dla wybranych pracowników, grup dystrybucyjnych lub działów w firmie. Co więcej, program pozwala na stworzenie kliku różnych podpisów dla jednego pracownika i używać ich w różnych sytuacjach, np. dla nowych wiadomości, odpowiedzi, wiadomości wysyłanych wewnętrznie lub na zewnątrz firmy, itp.

 • Grafiki i zdjęcia w podpisach email

  Dzięki wbudowanemu edytorowi graficznemu możesz z łatwością stworzyć szablony podpisów email zawierających zdjęcia użytkowników, logo firmy czy banery marketingowe. Podpisy email stworzone w programie wyglądają poprawnie na różnych urządzeniach i klientach poczty.

 • Pobieranie danych z Active Directory

  Podpisy email mogą być uzupełniane danymi użytkowników pobranymi bezpośrednio z Active Directory. Taka funkcjonalność sprawia, że wystarczy stworzyć jeden szablon podpisu zawierający pola dynamiczne, a wszystkie informacje o nadawcy zostaną automatycznie wypełnione przez program. Jeszcze większe możliwości personalizacji podpisów i not prawnych można uzyskać, stosując warunkowe pola dynamiczne. Po zdefiniowaniu warunków dla danego pola jest ono automatycznie wypełniane odpowiednią wartością (może to być również wartość atrybutu AD), w zależności od tego, który warunek został spełniony.

 • Wygodny i łatwy w użyciu edytor

  Nie musisz być ekspertem HTML, żeby stworzyć profesjonalne i atrakcyjnie wyglądające podpisy email. Wbudowany edytor HTML został wyposażony w szereg przydatnych funkcji pozwalających na łatwe zbudowanie szablonu stopki w formatach HTML, RTF i plain text. Wszystko za pomocą intuicyjnego i prostego w obsłudze graficznego interfejsu użytkownika. Edytor zawiera również wiele szablonów, które możesz dowolnie dostosowywać i używać.

 • Profesjonalne podpisy email na smartfonach

  CodeTwo Exchange Rules 2019 zapewnia, że każdy email wysłany z Twojej organizacji będzie miał wstawiony odpowiedni podpis email. Nie ma znaczenia z jakiego klienta poczty (Outlook, OWA, itd.) czy urządzenia (Windows, Mac, Android, iOS, itd.) została wysłana wiadomość. Możesz mieć pewność, że dopóki wiadomości przechodzi przez serwer Exchange 2019, będzie zaopatrzona w profesjonalny podpis email.

 • Podpisy email widoczne w Elementach Wysłanych

  Usługa Sent Items Update pozwala na dodawanie podpisów email także do wiadomości znajdujących się w folderze Elementy Wysłane. Jeśli jest włączona możesz sprawdzić czy dana wiadomość została zaopatrzona w podpis email i jak taki podpis wygląda w już wysłanej wiadomości.

 • Podpisy jako narzędzie marketingowe

  Program pomaga też w prowadzeniu kampanii email marketingowych. Dostępne narzędzia dają możliwość sprawnego wgrywania banerów marketingowych lub innych grafik promocyjnych do podpisów email. Każdy element graficzny może linkować do konkretnej oferty, profilu społecznościowego lub strony internetowej Twojej firmy. Za pomocą wbudowanego Harmonogramu można ustawić zakres czasowy trwania kampanii.

 • Opcje pozycjonowania stopki w wiadomości

  Podpis email nie musi być dodawany na końcu wiadomości. CodeTwo Exchange Rules 2019 pozwala dodać stopkę w dowolnym miejscu – może to być górna, lewa lub prawa strona wiadomości. Dodatkowo możesz wybrać czy stopka ma być wstawiona na końcu czy zaraz pod ostatnią odpowiedzią.

 • Kody QR w podpisach email

  Każdy podpis email może być też wyposażony w kod QR. Kod QR dodawany jest do stopki w formie vCard i pozwala na szybki dostęp do ważnych informacji na temat nadawcy (dane są pobrane z Active Directory). Dzięki temu odbiorca wiadomości może sprawnie dodać dane kontaktowe nadawcy do swojej listy kontaktów.

 • Testowanie reguł przed ich zastosowaniem

  Kiedy już wszystkie szablony podpisów zostały stworzone, a reguły skonfigurowane, możesz przetestować swoje ustawienia w Testerze Reguł (Rules Tester). Dzięki temu zanim wgrasz reguły na serwer produkcyjny możesz bezpiecznie sprawdzić sposób ich działania w środowisku testowym.

 • Łatwe wdrożenie i użytkowanie

  Wystarczy pobrać program ze strony i zainstalować go na serwerze Exchange 2019 – cały proces nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Instalacja na serwerze Windows Server 2019 Core jest wspierana. Program zawiera przykładowe reguły oraz bibliotekę podpisów email, co w połączeniu z niezwykle intuicyjnym interfejsem użytkownika pozwala na szybkie zapoznanie się z funkcjonalnościami programu bez czytania instrukcji.

 • Gwarancja maksymalnej ochrony danych

  CodeTwo Exchange Rules 2019 jest rozwijany i dokładnie kontrolowany zgodnie z wymogami naszego systemu zarządzania, certyfikowanego na zgodność z normami ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018, w celu zapewnienia właściwego poziomu bezpieczeństwa informacji i najlepszej możliwej ochrony danych osobowych. Wszystkie funkcje związane z bezpieczeństwem są włączone domyślnie (bez potrzeby zmiany jakichkolwiek ustawień) oraz opracowywane są w najwcześniejszych etapach cyklu życia oprogramowania.

 • Darmowa 30-dniowa wersja próbna

  Pobierz CodeTwo Exchange Rules 2019 i rozpocznij testowanie już teraz. Korzystaj ze wszystkich funkcjonalności programu i przekonaj się jak łatwo możesz ustawić jednolite podpisy email dla całej organizacji. Wersja próbna programu posiada pełne wsparcie techniczne, dlatego w razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się z nami skontaktować!

 • 30-dniowa gwarancja zwrotu

  Niezależnie od powodu, możesz zwrócić program w ciągu 30 dni od daty zakupu bez podawania przyczyny. Gwarancja zapewnia pełny zwrot kosztów.