CodeTwo Exchange Rules 2016

Zarządzaj podpisami użytkowników centralnie na Exchange 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

O programie

Nasza aplikacja serwerowa umożliwia scentralizowane zarządzanie podpisami i notami prawnymi w wiadomościach email, które przechodzą przez serwer Exchange 2016, oraz które mogą być wysyłane z różnych klientów pocztowych lub urządzeń mobilnych. CodeTwo Exchange Rules pozwoli Ci na tworzenie i kontrolowanie stopek email w sposób bardziej zaawansowany i łatwiejszy niż pozwalają na to natywne narzędzia Exchange.

Program wykracza poza standardowe możliwości tworzenia reguł transportowych. Dzięki niemu:

 • Wstawiaj podpisy bezpośrednio pod ostatnią odpowiedzią podczas konwersacji mailowych
  Wstawiaj podpisy bezpośrednio pod ostatnią odpowiedzią podczas konwersacji mailowych
 • Zobacz swoje stopki w wiadomościach w Elementach Wysłanych
  Zobacz swoje stopki w wiadomościach w Elementach Wysłanych
 • Komponuj różne sygnatury dla różnych użytkowników (na podstawie nadawcy, odbiorcy, grup AD)
  Komponuj różne sygnatury dla różnych użytkowników (na podstawie nadawcy, odbiorcy, grup AD)
 • Twórz zunifikowane i centralnie zarządzane podpisy email
  Twórz zunifikowane i centralnie zarządzane podpisy email
 • Dodawaj stopki do wiadomości wysyłanych z każdego urządzenia lub klienta pocztowego
  Dodawaj stopki do wiadomości wysyłanych z każdego urządzenia lub klienta pocztowego
 • Wzbogacaj sygnatury email atrakcyjną grafiką, logotypami i zdjęciami
  Wzbogacaj sygnatury email atrakcyjną grafiką, logotypami i zdjęciami
 • Spersonalizuj swoje stopki przy pomocy pól Active Directory i używaj warunków, aby decydować, która wartość zostanie do nich wstawiona
  Spersonalizuj swoje stopki przy pomocy pól Active Directory i używaj warunków, aby decydować, która wartość zostanie do nich wstawiona

Jednolite podpisy email w Twojej firmie

 

Zobacz jak program pomoże Ci ujednolicić podpisy oraz noty prawne dla wszystkich pracowników w Twojej firmie.

ER family promo video xs

Wymagania systemowe

Program CodeTwo Exchange Rules 2016 został zaprojektowany do pracy na platformie Exchange 2016. Oprócz tego, dostępna jest również wersja, której można używać z Exchange Server 2019.


Funkcjonalności

 • Podpisy dodawane automatycznie

  Ustalaj zasady, aby określić, które sygnatury i w jakich warunkach zostaną dodane do Twojej korespondencji email. Po odpowiedniej konfiguracji, program samoistnie dodaje określone podpisy do określonej korespondencji.

 • Różne podpisy dla różnych użytkowników

  Możesz tworzyć i zatwierdzać zróżnicowane stopki email dla różnych grup lub indywidualnych użytkowników, np. podpis pracowników marketingu może różnić się od podpisu osób z działu sprzedaży. Przypisz sygnatury odpowiednim użytkownikom, a program zrobi resztę.

 • Scentralizowane zarządzanie podpisami i notami prawnymi

  Zarządzaj wszystkimi podpisami email z jednego miejsca. Dodawaj stopki dostosowane do obowiązujących wymogów prawnych.

 • Dynamiczne dane Active Directory w podpisach

  Twórz zunifikowane podpisy dla wszystkich pracowników w swojej firmie, a zarazem je w pełni spersonalizuj. Dzięki wykorzystaniu dynamicznych pól Active Directory, możesz wypełniać każdą sygnaturę informacjami indywidualnie dla każdego użytkownika. Dodatkowo, za sprawą funkcji conditional placeholders (warunkowe pola dynamiczne), możesz cieszyć się jeszcze większymi możliwościami personalizacji. Wystarczy dla tego typu pola zdefiniować warunki, aby było ono wypełniane jedną z wybranych wartości z AD i nie tylko.

 • Dodawaj logotypy, zdjęcia i inne grafiki do swoich podpisów

  Uatrakcyjnij swoją sygnaturę umieszczając logotypy firm, zdjęcia pracowników, obrazy oraz banery marketingowe. To wszystko można łatwo wkomponować za pomocą edytora HTML wyposażonego we wszelkie potrzebne narzędzia do edycji.

 • Wstawianie kodu QR do emaila

  Dzięki tej funkcjonalności program może dodawać do każdego podpisu informacje w postaci kodów QR, które można z łatwością kopiować i zapisywać w urządzeniach mobilnych. Kod QR jest generowany na bieżąco w trakcie dodawania sygnatury i może zawierać wypełniane automatycznie pola Active Directory.

 • Podpisy dla rożnych klientów pocztowych i urządzeń mobilnych

  Program dodaje podpisy bezpośrednio na serwerze Exchange, dzięki czemu wspiera wszystkie programy pocztowe i urządzenia mobilne. W ten sposób możesz wysyłać wiadomości z iPhone, Blackberry, Outlook lub OWA i cieszyć się w pełni profesjonalnymi stopkami w swojej korespondencji.

 • Edytor szablonów

  Nasz program jest wyposażony w łatwy w obsłudze edytor szablonów podpisów i not prawnych, który pozwoli Ci na tworzenie kompozycji podpisów w formatach HTML, RTF i plain text – albo od podstaw, albo na podstawie jednego z wielu predefiniowanych szablonów. Wystarczy kilka kliknięć, aby dodać obrazy, przyciski mediów społecznościowych, linki i tabele. Dostosuj kompozycję i tekst za pomocą narzędzi do formatowania.

 • Zobacz stopki w Elementach Wysłanych

  Jeśli chcesz zobaczyć, w jaki sposób Twoje podpisy prezentują się w już wysłanych wiadomościach, możesz skonfigurować usługę Sent Items Update i do wszystkich wiadomości w folderze Elementy Wysłane będą dodawane sygnatury.

 • Zwiększ zasięg swoich kampanii marketingowych

  Dzięki CodeTwo Exchange Rules 2016 możesz zarządzać banerami marketingowymi i dodawać je do swojej korespondencji email w celu poprawienia działania kampanii marketingowych. Ty decydujesz, co i kiedy chcesz wypromować, a nasz program w pełni Ci to umożliwi.

 • Umieść podpis w dowolnym miejscu w wiadomości email

  Wskaż programowi gdzie w wiadomości umieszczać sygnatury. Zdecyduj czy mają pojawiać się bezpośrednio pod ostatnią odpowiedzią w konwersacji mailowej, czy na samym dole danego emaila.

 • Tester Reguł

  Po utworzeniu podpisu i skonfigurowaniu zasad, możesz sprawdzić ustawienia wysyłając email testowy w Testerze Reguł. Jeśli, ustawienia spełniają Twoje wymagania, zatwierdź je i zacznij stosować w prawdziwym środowisku.

 • Szybka instalacja i łatwość obsługi

  Potrzebujesz tylko kilku chwil, aby zainstalować program w Exchange 2016 i cieszyć się łatwością jego użycia. Sprawdź jeden z wielu przygotowanych szablonów podpisów dostępnych w bibliotece szablonów i szybko przetestuj program.

 • Tworzony w oparciu o certyfikowany systemem zarządzania

  CodeTwo Exchange Rules 2016 uwzględnia zasady privacy by default oraz privacy by design w celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych. Nasz program jest również projektowany i wdrażany zgodnie z naszym systemem zarządzania, certyfikowanym na zgodność z najsurowszymi standardami bezpieczeństwa informacji: ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 27018.

 • W pełni funkcjonalna 30-dniowa wersja testowa

  Pobierz darmową wersję testową CodeTwo Exchange Rules 2016 i testuj program w swoim środowisku przez 30 dni. W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami przez telefon lub email. Pomożemy Ci również przedłużyć okres testowy, jeśli będzie taka potrzeba.

 • Gwarancja 30-dniowego zwrotu pieniędzy

  Niezależnie, jaka jest przyczyna zwrotu, możesz zwrócić program w okresie 30 dni od daty zakupu – żadnych zbędnych pytań z naszej strony.

Informacje o produkcie

Nazwa produktu: CodeTwo Exchange Rules 2016

Wspierane platformy

Panel Administracyjny:
Windows Server 2022 / 2019 / 2016(1)
Windows 11 / 10(2)

Wsparcie tylko dla wersji 64-bitowych

Usługa Exchange Rules:
Exchange Server 2016 - z zainstalowaną rolą Mailbox

(1) Jeżeli po zakończeniu instalacji nie możesz znaleźć programu, zastosuj się do tego artykułu KB.
(2) W przypadku gdy Panel Administracyjny nie działa po aktualizacji Windows 7 lub 8.1 do Windows 10, zainstaluj tę aplikację ponownie na nowym systemie.