CodeTwo Exchange Rules 2013

Program do zarządzania podpisami użytkowników dla Exchange 2013

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

O programie

CodeTwo Exchange Rules 2013 jest aplikacją serwerową, która pomoże Ci w centralnym zarządzaniu podpisami i notami prawnymi w środowisku Exchange 2013. Wysyłaj wiadomości z dowolnych programów pocztowych (np. Outlook, OWA) lub urządzeń mobilnych i miej pewność, że do każdej wiadomości przechodzącej przez Twój serwer pocztowy będzie dodany w pełni profesjonalny podpis.

Możliwośći CodeTwo Exchange Rules 2013:

 • Umieszczaj podpisy i noty prawne w dowolnym miejscu w wiadomościach email
  Umieszczaj podpisy i noty prawne w dowolnym miejscu w wiadomościach email
 • Dodawaj różne podpisy dla różnych użytkowników
  Dodawaj różne podpisy dla różnych użytkowników
 • Zarządzaj centralnie stopkami email
  Zarządzaj centralnie stopkami email
 • Zobacz swoją sygnaturę w Elementach Wysłanych
  Zobacz swoją sygnaturę w Elementach Wysłanych
 • Wzbogacaj podpisy obrazami, logotypami lub banerami marketingowymi
  Wzbogacaj podpisy obrazami, logotypami lub banerami marketingowymi
 • Stwórz w pełni spersonalizowane sygnatury email z danymi Active Directory
  Stwórz w pełni spersonalizowane sygnatury email z danymi Active Directory

Jednolite podpisy email w Twojej firmie

 

Zobacz jak program pomoże Ci ujednolicić podpisy oraz noty prawne dla wszystkich pracowników w Twojej firmie.

ER family promo video xs

Wymagania systemowe

Program jest zaprojektowany do pracy z serwerem Exchange 2013. Jeśli potrzebujesz wersji programu na inną platformę, wybierz jedną z opcji: Exchange 2019 lub 2016.


Funkcjonalności

 • Automatyczne podpisy email

  Skonfiguruj reguły w Panelu Administracyjnym, a program doda wybrane podpisy i noty prawne do wiadomości przechodzących przez serwer Exchange 2013. Kiedy tylko zatwierdzisz ustawienia, dodawanie sygnatur stanie się w pełni zautomatyzowane.

 • Różne sygnatury dla różnych pracowników

  Niezależnie czy są to pojedynczy użytkownicy, czy grupy pracowników (jak np. wydział marketingu w Twojej firmie), to Ty ustalasz, kto otrzyma daną stopkę. Ten sam szablon podpisu nie musi być przypisany dla każdego pracownika – skonfiguruj program tak, aby dodawał różne sygnatury dla różnych grup pracowniczych.

 • Scentralizowane zarządzanie podpisami email

  Stwórz zunifikowaną stopkę dla każdego pracownika w firmie z jednego miejsca za pomocą Panelu Administracyjnego. Wszystkie podpisy są bezpośrednio dodawane na serwerze Exchange, co daje Ci pełną kontrolę nad tym procesem, bez konieczności angażowania innych użytkowników.

 • Wartości Active Directory w sygnaturach

  Używaj pól dynamicznych Active Directory, aby komponować w pełni spersonalizowane stopki mailowe dla każdego w Twojej firmie. Dane użytkowników będą dodawane do sygnatur na bieżąco w trakcie przetwarzania wiadomości na serwerze. Dodatkowo program pozwala na używanie warunkowych pól dynamicznych, które w momencie dodawania podpisu / noty prawnej są zastępowane wybraną wartością z AD albo inną (np. tekst, obraz) - zależnie od tego, który ze wstępnie zdefiniowanych warunków zostanie spełniony jako pierwszy.

 • Wzbogać podpisy logotypami i grafiką

  Dodaj do swojego podpisu firmowe logo, zdjęcie albo zwiększ zasięg swoich kampanii marketingowych poprzez użycie banerów lub efektownej grafiki. Wszystko to może być skomponowane za pomocą podręcznego edytora szablonów HTML.

 • Kody QR w wiadomościach

  Kod QR staje się coraz bardziej popularnym nośnikiem informacji, dlatego też postanowiliśmy wprowadzić możliwość dodawania kodów QR do podpisów. Wygeneruj swój własny kod i zdecyduj czy powinien zawierać linki, wizytówki, tekst czy inne informacje.

 • Wspiera każdego klienta poczty email i urządzenia mobilne

  Wysyłaj wiadomości z jakiegokolwiek klienta poczty elektronicznej, w tym z urządzeń mobilnych, i bądź pewien, że Twoja wiadomość przechodząca przez Exchange 2013 będzie opatrzona odpowiednim podpisem.

 • Edytor HTML

  Projektuj swoje sygnatury i noty prawne w edytorze szablonów w następujących formatach: HTML, plain text i RTF. Użyj dostępnych narzędzi, aby wkomponować np. przyciski mediów społecznościowych, zdjęcia, obrazy albo dostosuj czcionki w swoich podpisach.

 • Reklamy marketingowe w wiadomościach

  Wykorzystaj potencjał CodeTwo Exchange Rules 2013 i zwiększ zasięg swoich marketingowych kampanii. Dodawaj banery, promuj swoje produkty i informuj o zniżkach. Zrealizuj swoje marketingowe cele.

 • Umieszczanie podpisów w dowolnym miejscu

  Program umożliwia wkomponowanie podpisów gdziekolwiek chcesz w treści emaila – sam Exchange nie oferuje takiej możliwości. Skonfiguruj program tak, aby sygnatura była umieszczana np. pod ostatnią odpowiedzią, jako nagłówek lub po bokach wiadomości.

 • Tester Reguł

  Przetestuj swoje reguły i sygnaturę zanim zmiany zostaną wprowadzone. Po tym jak sprawdzisz działanie swoich ustawień zatwierdź je na serwerze.

 • Łatwa instalacja w parę minut

  Potrzebujesz tylko parę minut, aby uruchomić nasz program na swoim serwerze Exchange 2013. Jedyne, co musisz zrobić to pobrać i uruchomić plik instalacyjny, a następnie paroma kliknięciami przejść przez kreator instalacji. Natychmiast przetestuj program po instalacji za pomocą biblioteki szablonów z gotowymi kompozycjami podpisów.

 • Zgodność z wymaganiami norm ISO

  Aby zapewnić najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa danych, CodeTwo Exchange Rules 2013 jest projektowany oraz wdrażany zgodnie z naszym Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, certyfikowanym na zgodność z ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018. To potwierdza, że stosujemy najlepsze istniejące na rynku praktyki, aby chronić dane przetwarzane przez nasz program.

 • Darmowa wersja próbna

  Testuj program przez 30 dni za darmo. Podczas okresu próbnego wszystkie funkcje programu są w pełni dostępne. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na testowanie programu, skontaktuj się z nami a my Ci przedłużymy okres testowy.

 • Gwarancja 30-dniowego zwrotu pieniędzy

  Program może być zwrócony w okresie 30 dni od daty zakupu bez podawania jakiejkolwiek przyczyny zwrotu – żadnych pytań z naszej strony.

Informacje o produkcie

Nazwa produktu: CodeTwo Exchange Rules 2013

Wspierane platformy

Panel Administracyjny:
Windows Server 2022 / 2019 / 2016(1) / 2012 R2 / 2012
Windows 11 / 10(2) / 8.1

Wsparcie tylko dla wersji 64-bitowych

Usługa Exchange Rules:
Exchange Server 2013(3) - z zainstalowaną rolą Mailbox

(1) Jeżeli po zakończeniu instalacji nie możesz znaleźć programu, zastosuj się do tego artykułu KB.
(2) W przypadku gdy Panel Administracyjny nie działa po aktualizacji Windows 7 lub 8.1 do Windows 10, zainstaluj tę aplikację ponownie na nowym systemie.
(3) Jeśli używasz serwera Exchange 2013 z SP1, zastosuj się do tego artykułu KB.

win2012