Pause movie
Play movie
Toggle fullscreen

Nasze rozwiązania do zarządzania podpisami email, migracji poczty do Office 365 i tworzenia kopii zapasowych są wdrożone w ponad 90 000 organizacji na świecie, w tym w firmach z listy Fortune 500.

About us

Produkty

Zobacz pełny opis
produktów CodeTwo

Products

Pomoc techniczna

Jesteśmy dostępni
24 godziny / 5 dni w tygodniu

Support

Nasze rozwiązania do zarządzania podpisami email, migracji poczty do Office 365 i tworzenia kopii zapasowych są wdrożone w ponad 90 000 organizacji na świecie, w tym w firmach z listy Fortune 500.

About us

Produkty

Zobacz pełny opis
produktów CodeTwo

Products

Pomoc techniczna

Jesteśmy dostępni
24 godziny / 5 dni w tygodniu

Support
Media o nas:

Co mówią eksperci

Working closely with CodeTwo enabled us to learn from one of the leading organizations in the online signature business and ultimately helped us design and release key features in our platform.

Juan Balmori Labra
Principal Program Manager at Microsoft
(Office Extensibility & Outlook Add-ins)

CodeTwo has exceeded my expectations in every way. I recommend CodeTwo Email Signatures for Office 365 for anyone who needs to gain better control over their user’s email signatures.

Brien Posey
Microsoft MVP
(Cloud and Datacenter Management)

I’m confident that administrators would be saved a great deal of configuration headaches if they used CodeTwo solutions.

J. Peter Bruzzese
Microsoft MVP
(Office Servers and Services)

The ability to securely assign individual users management of signatures without enabling any Exchange administrative rights, and using Azure AD as SSO, makes CodeTwo secure.

William Bressette
Microsoft MVP
(Failover Clustering)

CodeTwo are experts in their field and their Exchange and Outlook products are excellent - from the user’s interface, right down to the engine.

Diane Poremsky
Microsoft MVP
(Office Apps & Services)

CodeTwo programmers are perfectionists who are passionate about what they do. That’s all it takes to create products that every company wants.

Emil Wasilewski
Microsoft MVP
(Microsoft Azure)

Co mówią klienci

Newsy oraz artykuły techniczne

Narzędzia CodeTwo uznane za najlepsze rozwiązania do podpisów email na głównych portalach z recenzjami w 2021 roku

Opublikowane 18.01.2022 przez Łukasz Dydek

Jak co roku, portale i społeczności zajmujące się ocenianiem oprogramowania analizują niezależne opinie użytkowników, aby wyłonić liderów poszczególnych kategorii. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że ubiegły 2021 rok był pod tym względem – po raz kolejny – niezwykle udany dla narzędzi CodeTwo do zarządzania podpisami email i migracji danych. Zachęcamy do dalszej lektury, aby dowiedzieć się, jak użytkownicy portali G2, TrustRadius i SourceForge oceniali produkty CodeTwo. CodeTwo liderem 2021 na G2.com Na podstawie recenzji użytkowników w 2021 roku produkty CodeTwo zostały nagrodzone w kilku kategoriach. CodeTwo Email Signatures for Office 365 Według opinii publikowanych na G2.com, w zeszłym roku nasze flagowe oprogramowanie do zarządzania podpisami email w chmurze, CodeTwo Email Signatures for Office 365, nie miało sobie równych, zajmując najwyższą pozycję w kategorii oprogramowania do stopek email, n...

czytaj dalej »

Darmowy ebook – Conversational Microsoft 365 Migrations powraca z siódmym wydaniem

Opublikowane 12.01.2022 przez Tomek Stempniewicz

Liczba organizacji, które decydują się na przejście do chmury i migrację swoich skrzynek pocztowych z lokalnych serwerów Exchange na platformę Microsoft 365 (Office 365), rośnie z roku na rok. Co więcej, wydaje się, że trend ten przyspiesza ze względu na rosnące wymagania związane z pracą z domu. Niezależnie od przyczyny, opracowanie i wykonanie dokładnego planu migracji może być naprawdę przytłaczającym zadaniem. W tym miejscu wkracza J. Peter Bruzzese ze swoją książką „Conversational Microsoft 365 Migrations”, która jest już dostępna w siódmym wydaniu. J. Peter Bruzzese jest 8-krotnym MVP Microsoft Office 365 posiadającym ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z Exchange, co czyni go jak najbardziej odpowiednią osobą do pisania na ten temat. Skupia się on na sprawach, które są kluczowe dla wszystkich administratorów Microsoft 365, a także dla każdego, kto myśli o migracji do chmury Microsoft z lokalnych serwer...

czytaj dalej »