120 000+ firm używa CodeTwo

Z rozwiązań CodeTwo do zarządzania podpisami email, migracji i tworzenia kopii zapasowych dla Microsoft 365 korzysta ponad 120 000 organizacji na całym świecie, w tym firmy z listy Fortune 500.

 
 

Pause movie
Play movie
Toggle fullscreen
Wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy

Migracja poczty, kalendarzy i innych danych

Nowoczesne narzędzie do automatyzacji procesu migracji

Nowoczesne narzędzie do automatyzacji procesu migracji
Nowoczesne narzędzie do automatyzacji procesu migracji

Bezpieczne tworzenie kopii zapasowych

Twórz i przywracaj kopie zapasowe w Microsoft 365

Twórz i przywracaj kopie zapasowe w Microsoft 365
Twórz i przywracaj kopie zapasowe w Microsoft 365

Rekomendacje ekspertów

Juan Balmori Labra

Working closely with CodeTwo enabled us to learn from one of the leading organizations in the online signature business and ultimately helped us design and release key features in our platform.

Juan Balmori Labra

Principal Program Manager at
Microsoft (Office Extensibility &
Outlook Add-ins)

Brien Posey

CodeTwo has exceeded my expectations in every way. I recommend CodeTwo Email Signatures for Office 365 for anyone who needs to gain better control over their user’s email signatures.

Brien Posey

Microsoft MVP
(Cloud and Datacenter Management)

Diane Poremsky

CodeTwo are experts in their field and their Exchange and Outlook products are excellent - from the user’s interface, right down to the engine.

Diane Poremsky

Microsoft MVP
(Office Apps & Services)

William Bressette

The ability to securely assign individual users management of signatures without enabling any Exchange administrative rights, and using Azure AD as SSO, makes CodeTwo secure.

William Bressette

Microsoft MVP
(Failover Clustering)

J. Peter Bruzzese

I’m confident that administrators would be saved a great deal of configuration headaches if they used CodeTwo solutions.

J. Peter Bruzzese

Microsoft MVP
(Office Servers and Services)

Emil Wasilewski

CodeTwo programmers are perfectionists who are passionate about what they do. That’s all it takes to create products that every company wants.

Emil Wasilewski

Microsoft MVP
(Microsoft Azure)

Kamil Bączyk

As a Microsoft trainer, I never hesitate to recommend CodeTwo products while conducting sessions on Microsoft 365.

Kamil Bączyk

Microsoft MVP
(Office Apps & Services)

Najwyższe oceny użytkowników

G2 Crowd
Capterra
Spiceworks
Sourgeforge
Trustradius

Służymy pomocą

Nasz zespół Customer Success jest dostępny
24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu.

Nasz zespół Customer Success jest dostępny 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2024 życzy CodeTwo!

Opublikowane 22.12.2023 przez Tomek Stempniewicz

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji chcielibyśmy życzyć wszystkim ciepłych i spokojnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2024. Niech ten wyjątkowy czas przyniesie Wam chwilę wytchnienia, dużo radości i rodzinnego ciepła. W CodeTwo również świętujemy, lecz w dniach 25-26 grudnia nasi niestrudzeni technicy z działu Customer Success zapewnią wsparcie drogą mailową (linia telefoniczna będzie niedostępna od 23 grudnia od godziny 3:00 do 26 grudnia do godziny 23:00). W tym okresie zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi technicy będą ponownie w pełni dyspozycyjni od 26 grudnia od godziny 23:00 do 30 grudnia do godziny 03:00. W Nowy Rok swój dyżur rozpoczną o 23:00. Jak zawsze, back-end support oraz monitoring naszych serwisów działa nieprzerwanie, 24/7. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku od całego zespołu CodeTwo! Artykuł Wesołych Św...

Czytaj dalej »

CodeTwo świętowało swoje 16-lecie z kowbojskim przytupem

Opublikowane 23.10.2023 przez Tomek Stempniewicz

Choć na co dzień zespół CodeTwo skupia się na realizacji swoich zadań, nie oznacza to, że nie potrafimy się dobrze bawić. Bo czy może być ku temu lepsza okazja niż coroczna firmowa impreza urodzinowa? W dalszej części artykułu dzielimy się szczegółami oraz galerią zdjęć prosto z tego wydarzenia. Firma CodeTwo została założona w 2007 roku przez Michała i Jarka Bednarzy, więc w tym roku obchodziliśmy 16(-bitowe) urodziny firmy. Jako że nasza siedziba mieści się w stolicy Karkonoszy, imprezę urządziliśmy u podnóża tych malowniczych gór. Motywem przewodnim wydarzenia były klimaty amerykańskie, a wielu uczestników ewidentnie owe klimaty poczuło, bowiem spora część przybyłych bawiła się w stosownych przebraniach. Wśród gości nie zabrakło gwiazd: Elvis Presley udowodnił, że wciąż żyje, Hulk Hogan odkurzył swój strój zapaśniczy, i nawet Harley Quinn postanowiła dołączyć do zabawy, co z pewnością doprowadził...

Czytaj dalej »