Media o nas:

Co mówią eksperci

CodeTwo are experts in their field and their Exchange and Outlook products are excellent - from the user’s interface, right down to the engine.

Diane Poremsky
Microsoft MVP (Outlook)

I’m confident that administrators would be saved a great deal of configuration headaches if they used CodeTwo solutions.

J. Peter Bruzzese
Microsoft MVP (Office Servers and Services)

CodeTwo tools are great because they simplify Exchange and Office 365 administration, but at the same time they let you do more than the Microsoft platforms allow natively.

Konrad Sagała
Microsoft MVP (Office Servers and Services)

I really like CodeTwo products. Things that used to be a pain, suddenly become easy as 1, 2, 3.

Ratish Nair
Microsoft MVP (Office Servers and Services)

As a Microsoft trainer, I never hesitate to recommend CodeTwo products while conducting sessions on Office 365.

Kamil Baczyk
Microsoft MVP (Office Servers and Services)

CodeTwo programmers are perfectionists who are passionate about what they do. That’s all it takes to create products that every company wants.

Emil Wasilewski
Microsoft MVP (Microsoft Azure)

Newsy oraz artykuły techniczne

CodeTwo życzy wesołej Wielkanocy!

Opublikowane 19.04.2019 przez Kamil Glaser

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Wielkiej Nocy! Życzymy mile spędzonego czasu, niezależnie od tego jak zdecydowaliście spędzić ten długi weekend. Niech wasze plany i wielkanocne koszyki będą w 100% wolne od bugów, zupełnie jak ta pisanka: Jako że Poniedziałek Wielkanocny jest dniem wolnym od pracy, pragniemy wspomnieć że Dział Obsługi Klienta w dniu 22 kwietnia […]

Artykuł CodeTwo życzy wesołej Wielkanocy! pochodzi z serwisu CodeTwo Squad Blog... czytaj dalej »

CodeTwo ponownie jako reprezentatywny dostawca w raporcie Gartnera

Opublikowane 09.04.2019 przez Jacek Szafran

W grudniu 2017 roku pisaliśmy o tym, że CodeTwo Office 365 Migration został uwzględniony w raporcie Gartnera na temat narzędzi umożliwiających migrację do chmury. Fakt ten napełnił nas dumą i pozwolił nam się upewnić, że nasz produkt jest jednym z wiodących na świecie narzędzi do migracji danych do Office 365. Nie poprzestaliśmy jednak na tym […]

Artykuł CodeTwo ponownie jako reprezentatywny dostawca w raporcie Gartnera pochodzi z serwisu CodeTwo Squad Blog... czytaj dalej »