Notice: Undefined variable: canonicalMeta in /var/www/vhosts/codetwo.pl/httpdocs/userguide/outlook-sync/toc/get.php on line 79 (1) Outlook Sync - Aktywacja programu do wersji pełnej
User manual
Spis treści
Strona główna programu
Aktywacja programu do wersji pełnej
Wersja darmowa programu CodeTwo Outlook Sync musi być zainstalowana przed przeprowadzeniem aktywacji.

Jak otrzymać klucz licencji?

Możesz używać w pełni funkcjonalnej wersji testowej programu przez 30 od dnia instalacji. Po tym czasie program automatycznie przejdzie w wersję darmową o ograniczonej funkcjonalności. Jeżeli chcesz ponownie korzystać ze wszystkich możliwości programu, zamów klucz licencji i aktywuj nim program.

Aktywacja programu nie wymaga reinstalacji aplikacji ani użycia odrębnego pliku instalacyjnego.

Aktywacja odbywa się poprzez wpisanie specjalnego klucza licencji, który otrzymujesz od nas po zrealizowaniu zamówienia do programu Licencjonowanie. Obie instalacje programu CodeTwo Outlook Sync wymagają klucza licencji. Aby uruchomić program licencyjny, należy wybrać z menu Start, Programy, CodeTwo, CodeTwo Outlook Sync, a następnie kliknąć Licencjonowanie. Aktywację można dokonać w oknie, które zostanie wyświetlone (Rys.1.). Jeżeli podczas aktywacji pojawia się błąd, przeczytaj ten artykuł w bazie wiedzy. Aktywacja musi być przeprowadzona na obu komputerach oraz konieczne jest ponowne uruchomienie programu. Pamiętaj, że program może być ukryty w zasobniku systemowym.

Okno aktywacji programu CodeTwo Outlook Sync.
Rys. 1. Okno aktywacji programu CodeTwo Outlook Sync z wpisanym kluczem licencji.

Po dokonaniu aktywacji w polu Status Licencji, wyświetlona zostanie informacja o tym, że ta kopia programu została aktywowana (Rys.1). Pamiętaj, aby aktywacji programu dokonać na obu komputerach.

Od tej pory możesz używać programu CodeTwo Outlook Sync bez ograniczeń wersji darmowej.

Aktywacja programu wymaga połączenia z Internetem. W przypadku problemów z dostępem do Internetu możesz aktywować swoją kopię programu telefonicznie lub poprzez email. Obie opcje są dostępne po wciśnięciu przycisku Więcej w oknie aktywacji programu (Rys.2).

Dodatkowe opcje aktywacji programu CodeTwo Outlook Sync.
Rys. 2. Menu z dodatkowymi opcjami aktywacji programu CodeTwo Outlook Sync.

Więcej na temat innych metod aktywacji programu...