Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania na platformy Microsoft Exchange Server i Office 365. Tworzone przez nas rozwiązania wykorzystywane są w ponad 60 000 przedsiębiorstw w 120 krajach świata głównie do migracji, tworzenia kopii zapasowych oraz inteligentnego zarządzania przepływem poczty elektronicznej. Posiadamy status Microsoft Partner Gold w kategorii Application Development. W CodeTwo obecnie pracuje ponad 60 osób w biurach znajdujących się we Wrocławiu i Jeleniej Górze.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: 

Inżynier Zapewnienia Jakości Oprogramowania 

Nr ref.: QAE/JG

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Czego wymagamy?

Od osoby na tym stanowisku oczekujemy przede wszystkim dokładności szwajcarskiego zegarka i cierpliwości Mistrza Yody. Dobrze gdybyś wiedział, co to jest Exchange i Office 365, ponieważ na takich środowiskach pracują nasze programy. Ale jeżeli nie wiesz, to musisz chcieć się szybko nauczyć. Nie wymagamy szczególnego doświadczenia w testowaniu oprogramowania – jeśli go nie masz, nauczymy Cię. Jeśli jednak posiadasz takie doświadczenie i testowałeś systemy bardziej złożone niż kalkulator w Windows Milenium,  to powitamy Cię z jeszcze szerzej otwartymi rękoma i wystartujemy z wyższego poziomu.

Czego oczekujemy? 

Przede wszystkim chęci do aktywnego działania i zdobywania wiedzy oraz doświadczenia. Szczególnie w obszarach związanych z Microsoft Exchange i Office 365. Musisz mieć świadomość, że aby to osiągnąć, wymagane jest 100% zaangażowania, skupienie i praca własna. Jeżeli boisz się nowych wyzwań, to nie jest to praca dla Ciebie. Najważniejsze cechy naszych programów to funkcjonalność, prostota, estetyka i niezawodność, a Twoim zadaniem będzie zapewnienie, aby takie były przed oddaniem ich do użytkowników, którymi są dziesiątki tysięcy firm z całego świata.

Co oferujemy?

Niezliczoną liczbę wyzwań, w tym spraw do zbadania i analizy, które pozwolą Ci się stać specjalistą zapewniającym najwyższą jakoś naszych programów. Będziesz pracować z najnowszymi narzędziami, systemami i technologiami Microsoft, m.in. Azure, Office 365, SharePoint, SQL Server, Team Foundation Server, Visual Studio Labs, Visual Studio Build Servers, HyperV, Windows Servers, Active Directory, Exchange Server, SharePoint Server. Im większa będzie Twoja wiedza i doświadczenie, tym poważniejsze zadania będziesz otrzymywać.

Będziesz pracować z doświadczonymi osobami w firmie, która tworzy własne autorskie serwerowe oprogramowanie obecnie wykorzystywane przez 58 tysięcy firm z całego świata. Jest to okazja, żeby naprawdę dużo się nauczyć. To jak ją wykorzystasz, zależy przede wszystkim od Ciebie.

I jeszcze kilka raczej standardowych rzeczy:

 • Pracę w sektorze IT przy projektach promowanych na skalę światową.
 • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy komercyjnych aplikacjach wykorzystywanych przez kilkadziesiąt tysięcy firm ze 120 krajów świata.
 • Realny wpływ na rozwój działu i firmy.
 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynku globalnym.
 • Możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i osiągnięć.
 • Zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę w biurze firmy w Jeleniej Górze
 • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku korporacji, to praca w naszej kilkudziesięcioosobowej firmie, która zachowała swoją bezpośrednią i życzliwą kulturę pracy, może być wyjątkowo atrakcyjna.
 • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku wielkich miast i korków, to wybierając pracę w naszym biurze w Jeleniej Górze, będziesz pracować w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce (a według wielu z nas, nie tylko w Polsce), które pozwala na uprawianie różnorodnych sportów i aktywności, zwłaszcza w połączeniu z ruchomymi godzinami pracy.
 • Pakiet relokacyjny dla osób chcących przeprowadzić się do Jeleniej Góry.
 • Zwrot kosztów dojazdu na rekrutację.
 • Inne apanaże: dopłatę do karty Multisport, grupowego ubezpieczenia pracowniczego, pakietu medycznego, darmowe polskie jabłka, kolumbijskie banany i cukierki, imprezy integracyjne, pizzadays.
 • Będziesz pracował na najszybszych komputerach z 1999 roku, dwóch czarnobiałych monitorach 14’ (jeden może być uszkodzony), klawiaturze bez klawisza ‘A’ i myszce bez kółka.

Prześlij do nas CV wraz z listem motywacyjnym. Jeśli brałeś już udział w jakichś projektach IT, opisz je i wskaż, jaką dokładnie rolę, czy zakres obowiązków w nich wypełniałeś:

W CV prosimy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, w tym w moim życiorysie, na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółkę CodeTwo sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Jeleniej Górze, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych."