CodeTwo Public Folders

CodeTwo Public Folders

Synchronizuj Outlooka pomiędzy wieloma komputerami

CodeTwo Public Folders

Bezpieczna synchronizacja plików

CodeTwo Public Folders nie jest tylko programem do współdzielenia danych Outlooka. Wyposażony jest on również w aplikację File Sharing App, która pozwala na bezpieczną wymianę plików między wieloma komputerami w sieci lokalnej lub przez Internet.

Dzięki niej możesz współdzielić cokolwiek zechcesz, na przykład:

  • dokumenty,
  • zdjęcia,
  • muzykę,
  • filmy.

Poza pojemnością Twojego dysku, nie ma żadnych innych ograniczeń wielkości plików i możesz zsynchronizować ze sobą nawet do 100 komputerów.

PF - Bezpieczne współdzielenie plików

File Sharing App działa podobnie, jak popularne oparte na chmurze rozwiązania do synchronizacji plików i tworzenia kopii zapasowych, ale nie jest oparte na chmurze, ponieważ przechowuje wszystkie pliki lokalnie na komputerach użytkowników. Oznacza to, że możesz synchronizować dowolne typy plików, w tym dane wrażliwe, bez obawy o ich bezpieczeństwo. Dane nie są przechowywane nigdzie poza Twoimi komputerami i nikt spoza Twojego zespołu nie ma do nich dostępu.

Program umożliwia Ci tworzenie udostępnionych folderów w systemie Windows, do których inni użytkownicy mogą się zapisać. Kiedy użytkownicy zasubskrybują Twój folder, zostanie on zsynchronizowany z ich komputerami, pozwalając im na dostęp i edycję wszystkich plików. Oczywiście, wszystkie zmiany dokonane w plikach lub w strukturze folderu są natychmiast synchronizowane ze wszystkimi komputerami. Dodatkowo, możesz również przyznawać prawa dostępu do swoich udostępnionych folderów pozwalając tylko wybranym użytkownikom widzieć je lub edytować.

File Sharing App działa nawet, jeśli nie masz Outlooka na swoim komputerze. Co więcej, możesz zacząć współdzielić swoje pliki zaraz po zakończeniu instalacji, gdyż proces konfiguracji jest bardzo prostyDowiedz się więcej o bezpiecznej synchronizacji folderów Outlooka i plików systemu Windows.

Nasi Klienci: