CodeTwo Public Folders

CodeTwo Public Folders

Synchronizuj Outlooka pomiędzy wieloma komputerami

CodeTwo Public Folders

Synchronizacja zadań w Outlooku

Poprzez funkcjonalność współdzielenia zadań, CodeTwo Public Folders może przekształcić Twojego Outlooka w potężne narzędzie do zarządzania projektami i współpracy online. Dzięki synchronizacji w czasie rzeczywistym, możesz wreszcie śledzić pracę innych, współpracować z innymi online i zarządzać projektami bezpośrednio z Outlooka. Co więcej, to wszystko jest możliwe bez konieczności wydawania znacznych kwot pieniędzy na rozwiązania serwerowe.

Poniższe przykłady pokazują, jak CodeTwo Public Folders może poprawić wydajność pracy w Twoim zespole.

Przypisywanie zadań w Outlooku

Podczas planowania złożonych projektów biznesowych, dobrym pomysłem jest stworzenie publicznego folderu z zadaniami, w którym znajdują się wszystkie zaplanowane zadania. Dzięki CodeTwo Public Folders, koordynator projektu ma możliwość tworzenia zadań dla wszystkich członków zespołu i sprawdzania ich postępu bezpośrednio w Outlooku. Po umieszczeniu takiego folderu w drzewie folderów publicznych C2PublicFolders, elementy zadań stają się łatwo dostępne dla całego zespołu. Każda zmiana dokonana przez któregoś z członków zespołu jest natychmiast dostępna na wszystkich urządzeniach w Twojej sieci. Co więcej, dostęp do współdzielonych zadań jest regulowany przez administratora poprzez edycję praw dostępu do wybranych folderów w panelu administracyjnym CodeTwo Public Folders. Pozwala to kierownikowi lepiej organizować pracę zespołu i chronić informacje przed niepożądanymi osobami.

PF - Współdzielenie zadań 1

Więcej funkcjonalność z bezpłatną wtyczką do zarządzania zadaniami

Funkcja zarządzania zadaniami w CodeTwo Public Folders może być dodatkowo rozszerzona przez bezpłatny dodatek do Outlooka - CodeTwo Task Workflow. To bezpłatne rozszerzenie Outlooka usprawnia zarządzanie projektami w Outlooku poprzez dodanie nowych funkcji administracyjnych, np. automatyczne powiadomienia, statusy cząstkowe czy też statystyki przepływu pracy. Program pracuje zarówno z prywatnymi jak i publicznymi zadaniami w Outlooku, dzięki czemu świetnie współpracuje z CodeTwo Public Folders.

PF - Współdzielenie zadań 2

Dowiedz się więcej o CodeTwo Task Workflow

Delegowanie zadań w Outlooku

Ponieważ CodeTwo Public Folders pozwala użytkownikowi udostępniać wszystkie foldery Outlooka innym użytkownikom, menadżer może uzyskać dostęp do zadań pracownika bezpośrednio ze swojego komputera. Funkcja ta pozwala nadzorować pracę innych, jak również zdalnie dokonywać zmian we współdzielonych zadaniach w Outlooku lub tworzyć też nowe. Używając CodeTwo Public Folders możesz zmienić swoją pocztę w potężną platformę do zarządzania projektami, w którym każdy projekt jest dobrze zorganizowany i może być łatwo zarządzany przez szefa zespołu.

Nasi Klienci: