CodeTwo Public Folders

CodeTwo Public Folders

Synchronizuj Outlooka pomiędzy wieloma komputerami

CodeTwo Public Folders

Synchronizacja kontaktów w Outlooku

CodeTwo Public Folders pozwala Ci tworzyć wspólne bazy danych klientów, publiczne listy kontaktów oraz ogólnie dostępną książkę adresową w Outlooku, nawet, jeśli Twoja firma nie używa serwera Exchange czy też serwisów w chmurze. Program jest w pełni funkcjonalną i opłacalną alternatywą dla drogich platform współpracy online, które często wymagają wysokich kosztów utrzymania i są poza zasięgiem małych i średnich firm. CodeTwo Public Folders spełnia wszystkie standardy jakości nowoczesnych trendów pracy grupowej, oferując synchronizację kontaktów Outlooka poprzez Internet i zdalny dostęp do udostępnionych zasobów.

CodeTwo Public Folders w pełni integruje się z programem Microsoft Outlook, przez co praca na współdzielonych kontaktach, wygląda dokładnie tak samo, jak praca na prywatnych elementach Outlooka. Oznacza to, że nikt z członków Twojego zespołu nie będzie zmuszony do nauki żadnego nowego programu albo zapoznawania się z długimi instrukcjami obsługi, aby móc z niego korzystać.

Synchronizacja kontaktów w Outlooku

Istnieją dwa sposoby na wykorzystanie CodeTwo Public Folders, jako narzędzia współdzielenia kontaktów w Outlooku. Program umożliwia:

  • Udostępniać dowolne, prywatne foldery kontaktów w Outlooku jednej osobie lub całej grupie osób
  • Tworzyć publiczne foldery kontaktów w Outlooku, które mogą być dostępne dla całego zespołu

Udostępnij prywatne kontakty w Outlooku swoim współpracownikom

Jednymze sposobówsynchronizacjikontaktów w Outlookuza pomocąprogramu CodeTwo Public Folders jest udostępnienie listy kontaktówprywatnych innym użytkownikom. Programsprawia, że możliwe jest udostępnienie dowolnego folderu z prywatnej skrzynki pocztowej zaledwie kilka kliknięć myszką.Możesz również zdecydować,czy chcesz udzielićpełnego dostępu dotych folderów wszystkim,czy tylko wybranym użytkownikom. WCodeTwo Public Folderskażdy współdzielony folder jest zsynchronizowanyz innymi urządzeniamiautomatycznie iwczasie rzeczywistym.Oznaczato, że jeśli dodasz nowy kontaktlubwprowadzisz zmiany wistniejącym już kontakcie, inni użytkownicy od razu zobaczą te aktualizacje naswoich komputerach.

CodeTwo Public Folders - Współdzielenie kontaktów

Stwórz globalną listę firmowych kontaktów w Outlooku

Kolejną zaletą korzystania z CodeTwo Public Foldersjest to, żepozwala na stworzenie firmowej listy kontaktóww Outlooku, do której każdy użytkownik będzie miał dostęp z dowolnegourządzenia w sieci.Model tennaśladuje sposób działania folderówpublicznychMicrosoft Exchange, ale nie wymaga inwestowaniadużych sum pieniędzyw infrastrukturęserwerową.

Tworzenie publicznych folderów w CodeTwo Public Folders wygląda dokładnie tak samo, jak tworzenie nowych, prywatnych folderów w swojej skrzynce pocztowej. Po instalacji programu, nowe drzewo folderów C2PublicFolders pojawi się w Outlooku. Każdy folder w tej lokalizacji jest widoczny dla wszystkich Twoich współpracowników, po warunkiem, że nie ma do niego ograniczonych praw dostępu. To naprawdę jest bardzo proste.

Ta funkcjonalność otwiera praktycznie nieskończenie wiele możliwości współpracy online dla Twojego zespołu, np. możesz użyć jej do stworzenia firmowej książki adresowej w Outlooku, która będzie na bieżąco aktualizowana przez wszystkich członków zespołu, nie ważne czy korzystają z komputera czy też z urządzeń mobilnych.

CodeTwo Public Folders - Współdzielenie kontaktów w firmie

Dostęp do współdzielonych kontaktów z urządzeń mobilnych

CodeTwo Public Folders posiada dedykowane aplikacje mobilne dla systemów Android oraz iOS, dzięki którym możliwy jest dostęp do współdzielonych kontaktów w Outlooku bezpośrednio z telefonu komórkowego lub tabletu. Aplikacje te synchronizują Twoje zdalne kontakty z Modułem Centralnym z dowolnego miejsca na świecie, jeśli tylko masz dostęp do Internetu. A nawet, gdy stracisz dostęp do Internetu, opcja pracy w trybie offline pozwoli Ci dalej pracować na współdzielonych kontaktach w Outlooku. Wszystkie zmiany zostaną wprowadzone gdy tylko ponownie połączysz się ponownie z Modułem Centralnym.

Nasi Klienci: