CodeTwo Public Folders

CodeTwo Public Folders

Synchronizuj Outlooka pomiędzy wieloma komputerami

CodeTwo Public Folders

Synchronizacja kalendarzy w Outlooku

Planuj spotkania i sprawdzaj dostępność zasobów w mgnieniu oka. CodeTwo Public Folders pozwala na stworzenie firmowego, publicznego kalendarza, który z łatwością może być edytowany na bieżąco przez wszystkich pracowników. Oznacza to, że każdy uprawniony użytkownik ma ogólny pogląd na dostępność innych pracowników oraz firmowych zasobów i może wprowadzać zmiany, gdy jest to konieczne, np.: rezerwować sale na spotkania, organizować konferencje lub zawiadamiać o nieobecności.

Synchronizacja kalendarzy w Outlooku dzięki CodeTwo Public Folders

Co więcej, CodeTwo Public Folders pozwala Ci również udostępniać Twoje prywatne kalendarze innym użytkownikom Ta funkcja zapewnia pełną kontrolę nad udostępnianą zawartością i z łatwością może być dostosowana do potrzeb każdej firmy.

Instalacja naszego programu jest prosta i nie wymaga żadnego doświadczenia informatycznego. CodeTwo Public Folders w pełni integruje się z Outlookiem i nie wprowadza żadnych zmian w istniejących ustawieniach użytkownika, więc pracownicy nie muszą zostać dodatkowo przeszkoleni.

Poniżej znajdziesz kilka przykładów, jak funkcja synchronizacja kalendarzy CodeTwo Public Folders może być używana w biurze.

Zarządzanie kalendarzem szefa

CodeTwo Public Folders umożliwia szefowi udzielić swoim asystentom praw dostępu do jednego lub więcej osobistych kalendarzy. To rozwiązanie z pewnością pozwoli zaoszczędzić czas, który inaczej zostałby zmarnowany na ciągłe wymiany wiadomości i bieganie pomiędzy biurami. Asystenci będą mogli zdalnie wykonywać wszystkie zatwierdzone obowiązki - od monitorowania terminów spotkań do tworzenia nowych.

Dzięki tej funkcji, nowe wpisy i zmiany w kalendarzu na komputerze szefa są natychmiast widoczne na komputerach asystentów (i na odwrót, jeśli ustawiono odpowiednie prawa dostępu). Wyjątkiem od tej reguły są elementy zaznaczone jako prywatne. One pozostają niewidoczne dla innych użytkowników, nawet, jeśli posiadają oni wszystkie prawa dostępu do kalendarza.

Rezerwowanie publicznych zasobów

Próba dowiedzenia się czy sala spotkań jest wolna czy zajęta w danym czasie może być niewdzięcznym zadaniem... No chyba, że masz CodeTwo Public Folders.

Nasz program zapewnia, że ​​informacje o zasobach biura lub rezerwacji pokoju na dany okres są automatycznie synchronizowane pomiędzy wszystkimi użytkownikami w firmie. Jak to jest możliwe? Po prostu: aplikacja pozwala na utworzenie kalendarza publicznego (lub kilku takich kalendarzy), który od teraz będzie działać jako system rezerwacji firmowych zasobów. Następnym razem, jeśli pracownik będzie potrzebował firmowego samochodu, sali konferencyjnej lub projektora wystarczy, że utworzy element ze swoim imieniem, godziną i celem rezerwacji w odpowiednim kalendarzu. Wszyscy inni będą w stanie natychmiast zobaczyć dokonane rezerwacje na swoich komputerach lub urządzeniach mobilnych.

share_calendars

Prawa dostępu do publicznych kalendarzy mogą być nadane przez administratora w taki sposób, że użytkownicy mogą edytować i usuwać własne elementy, ale nie mogą zmieniać szczegółów pozycji należących do innych. W efekcie, pracownicy mogą stworzyć szczegółowe plany jak najefektywniejszego wykorzystania publicznych zasobów. Microsoft Outlook jest jednym z najpopularniejszych programów wykorzystywanych w biurach na całym świecie, nie ma więc potrzeby kupowania żadnych dodatkowych aplikacji.

Grupowy harmonogram

Z CodeTwo Public Folders, planowanie spotkań ze współpracownikami albo kontrolowanie ważnych wydarzeń w biurze jest łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem. Z naszym programem stworzysz zbiorczy kalendarz, dostępny dla wszystkich uprawnionych użytkowników i pozwolisz im zsynchronizować ich własne spotkania, tworząc przy tym zintegrowany grupowy harmonogram wydarzeń.

Rejestr nieobecności pracowników

Funkcja publicznych kalendarzy jest przydatna w przypadku informacji o nieobecnościach współpracowników.  Nie tracisz już czasu próbując dowiedzieć się, czy ktoś jest w biurze, na spotkaniu biznesowym, zwolnieniu lekarskim czy też urlopie. Dzięki CodeTwo Public Folders wszystko, co musisz wiedzieć o dostępności pracowników w danej chwili, jest w Twoim Outlooku.

Nasi Klienci: