CodeTwo Public Folders

CodeTwo Public Folders

Synchronizuj Outlooka pomiędzy wieloma komputerami

CodeTwo Public Folders

Tworzenie i udostępnianie folderów publicznych i prywatnych

Jeśli chodzi o współdzielenie danych Outlooka pomiędzy komputerami, to są dwa rodzaje folderów, które możesz współdzielić za pomocą CodeTwo Public Folders: publiczne i prywatne.

Współdzielenie folderów publicznych

Foldery publiczne nie są przypisane do żadnego z użytkowników, a zarządzanie prawami do nich odbywa się w Panelu Administracyjnym. Foldery publiczne są tworzone w drzewie C2PublicFolders i są widoczne dla pozostałych użytkowników zaraz po ich utworzeniu. Praca na nich jest dokładnie taka sama, jakbyś pracował z Folderami Publicznymi na serwerze Exchange.

PF - Foldery prywatne i publiczne 1

Udostępnianie folderów prywatnych

Możesz również współdzielić dane poprzez nadanie innym użytkownikom dostępu do Twoich prywatnych folderów. Aby udostępnić swój prywatny folder swoim współpracownikom, wybierz użytkowników w sieci dla których dane będą widoczne i określ prawa związane z działaniami, które mogą być wykonywane na elementach folderu.

Użytkownik, który ma przyznany dostęp do prywatnego folderu przez kogokolwiek, będzie widział ten folder w Other users’ shared folders w drzewie C2PublicFolders po otwarciu menu.

Możliwość udostępniana prywatnych folderów w Outlooku jest wielką zaletą, gdyż nie musisz zmieniać sposobu w jaki Outlook jest używany.

PF - Foldery prywatne i publiczne 2

Nie musisz zmieniać swoich nawyków, gdyż praca z Twoimi osobistymi kalendarzami, zadaniami, emailami, kontaktami w ogóle się nie zmieni. Wciąż możesz używać przypomnień i ławo synchronizować dane ze swoim smartfonem lub tabletem. Outlook ma teraz znacznie szerszy zakres zastosowania jako narzędzie do pracy grupowej. Po uruchomieniu współdzielenia wybranych folderów, inni użytkownicy będą w stanie tworzyć nowe wpisy bezpośrednio pod Twoimi prywatnymi zasobami. Będą mogli wyświetlać i aktualizować Twoją bazę kontaktów lub zobaczyć Twoją skrzynkę odbiorczą lub elementy wysłane.

Nasi Klienci: