CodeTwo Public Folders

CodeTwo Public Folders

Synchronizuj Outlooka pomiędzy wieloma komputerami

CodeTwo Public Folders

Łatwość użytkowania

Staramy się rozwijać nasze oprogramowanie tak, aby było intuicyjne i łatwe w użyciu. CodeTwo Public Folders został zaprojektowany tak, aby mógł być administrowany i używany przez dosłownie każdego. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej, zatrudniania dodatkowych administratorów, instalowania serwerów czy też dodatkowego sprzętu. Możesz rozpocząć korzystanie z niego zaraz po zakończeniu instalacji, a w panelu konfiguracyjnym z łatwością dostosujesz wszystkie ustawienia w kilka minut.

To bardzo proste

Chcieliśmy, aby był to prosty w użytkowaniu program, który poprawi współpracę i wydajność Twojego zespołu. Potrzebujesz jedynie komputerów z system Windows (z lub bez Outlooka), aby móc zacząć współdzielić pliki z innymi użytkownikami. CodeTwo Public Folders bezproblemowo łączy się z Outlookiem i synchronizuje dane w tle, co oznacza, że możesz skupić się na swojej pracy, a nie na grzebaniu w ustawieniach i mechanice programu.

Po zainstalowaniu panelu administracyjnego i wtyczek, zobaczysz dodatkowe drzewo folderów w Outlooku o nazwie C2PublicFolders. Są to Twoje foldery publiczne, które są widoczne dla Ciebie i Twoich współpracowników. Dodatkowo, otrzymasz aplikację do współdzielenia plików File Sharing App, która może być dostępna z poziomu Outlooka lub systemu.

PF - Ease of use 1

Prosta instalacja

Wiemy, że początkowa konfiguracja jakiegokolwiek programu do synchronizacji danych, może zniechęcać wielu użytkowników, zwłaszcza, jeśli trzeba ją przeprowadzić na wielu komputerach. Jednak ta instalacja jest naprawdę prosta. Konfigurator instalacji przeprowadzi Cię przez cały proces, a kiedy się zakończy, uruchomiony zostanie krótki screencast, który pomoże Ci zacząć pracę z programem.

PF - Ease of use 2

Nie musisz zmieniać żadnych ustawień zapory sieciowej lub routera, ani zmieniać cokolwiek w preferencjach sieci. Po prostu zainstaluj program i zacznij od razu współdzielić pliki w Outlooku lub poza nim. Jeśli z jakiegoś powodu utkniesz podczas instalacji lub konfiguracji, poproś o pomoc techniczną – jest dostępna bezpłatnie.

Program składa się z dwóch komponentów: Modułu Centralnego i Aplikacji Klienckiej. Po uruchomieniu instalatora, program zapyta się, jaki element chcesz teraz zainstalować.

Moduł Centralny (Syncing Master) jest mózgiem całej synchronizacji (zarówno danych Outlooka, jak i zwykłych plików). Powinien zostać zainstalowany tylko na jednym komputerze w sieci.

Aplikacja Kliencka (Client Apps) powinna zostać zainstalowana na każdym komputerze, który chcesz zsynchronizować. Składa się ona z wtyczki Outlooka, która jest odpowiedzialna za komunikację z Modułem Centralnym i pozwala Ci współdzielić dane Outlooka w czasie rzeczywistym, oraz z aplikacji File Sharing App, która pozwoli Ci współdzielić pliki między komputerami.

PF - Ease of use 3

Przetestuj program w 5 minut

Abyś mógł szybko przetestować program, połącz się z wersją demo Modułu Centralnego zaraz po zakończeniu instalacji. Dzięki tej opcji, możesz zainstalować i przetestować program w 5 minut bez konieczności jakiejkolwiek konfiguracji. Późniejsze przełączenie się do Twojej wersji Modułu Centralnego zajmie Ci jedynie kilka kliknięć.

Wersja demo Modułu Centralnego jest dostępna publicznie i może być używana wyłącznie w celach testowych. Wszystkie dane znajdujące się na serwerze demo Modułu Centralnego są usuwane w każdy piątek.

Bezpłatna pomoc techniczna

PF - Ease of Use 4Nie musisz robić tego wszystkiego zupełnie sam – zawsze możesz poprosić o pomoc techniczną. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu.

 

Nasi Klienci: