CodeTwo Public Folders

CodeTwo Public Folders

Synchronizuj Outlooka pomiędzy wieloma komputerami

CodeTwo Public Folders

Case Study IngleseKlient

Inglese Architecture & Engineering

Opis Firmy

Inglese Architecture & Engineering to firma architektoniczno-budowlana typu full-service, oferująca szeroki wachlarz usług z obszaru projektowania domów, inżynierii oraz konsultingu w zakresie tematyki obiektów publicznych. Firma zlokalizowana jest w East Rutherford, w stanie New Jersey.

Problem

Z ponad tuzinem komputerów stacjonarnych w biurze, Inglese Architecture & Engineering stanęło w obliczu konieczności współdzielenia kalendarzy i kontaktów Outlook pomiędzy członkami zespołu, jak również utrzymania wspólnej, zsynchronizowanej listy kontaktów, która mogłaby być łatwo aktualizowana z każdego PC w biurze. Główną przeszkodą była koordynacja spotkań, projektów lub nawet długoterminowych planów rozwoju, bez wiedzy na temat działań poszczególnych osób. Dodatkowo, z upływem czasu, synchronizacja rosnącej listy kontaktów w Outlooku stała się poważnym problemem dla Inglese Architecture & Engineering. "Nie wiedząc, gdzie w danym momencie są poszczególni pracownicy firmy, niezależnie od tego, czy byliby oni na miejscu budowy, na spotkaniu czy po prostu na wakacjach, problem ten stawał się coraz bardziej uciążliwy." – powiedział Anthony Dagosta, szef Inglese Architecture & Engineering. Utrzymanie zunifikowanej i aktualnej listy kontaktów dla biura również przychodziło z coraz większym trudem.

Rozwiązanie

Po wypróbowaniu kilku rozwiązań, Inglese Architecture & Engineering natrafiło na CodeTwo Public Folders i było zaskoczone, jak program był łatwy w instalacji i uruchomieniu. W ciągu paru minut mieli już kilka komputerów zsynchronizowanych między sobą, co pozwoliło wymieniać dane Outlooka. Program szybko rozwiązał problem wyświetlania kalendarzy innych użytkowników oraz utrzymania wspólnej firmowej listy kontaktów w Outlooku. CodeTwo Public Folders usprawnił jednocześnie efektywność pracy oraz komunikację wewnętrzną całego zespołu. "Jedną z najlepszych funkcji CodeTwo Public Folders jest to, że aktualizacja odbywa się w czasie rzeczywistym. Kiedy jeden pracownik dokona zmiany w biurowym kalendarzu lub liście kontaktów, wtedy komputery wszystkich pozostałych w biurze są natychmiast zaktualizowane." – powiedział Anthony Dagosta z Inglese Architecture & Engineering.

Inglese Architecture & Engineering wykorzystuje teraz CodeTwo Public Folders do:

  • prowadzenia wspólnego kalendarza biurowego, aby mieć wgląd w dyspozycyjność pozostałych członków zespołu;
  • utrzymania jasnej i zunifikowanej firmowej listy kontaktów, która jest natychmiastowo aktualizowana dla każdej osoby w biurze;
  • tworzenia harmonogramu urlopów pracowników, tak by nie zachodziły one na siebie;
  • współdzielenie zapytań od klientów z menadżerem biura.

Podsumowanie

Nazwa firmy:Inglese Architecture & Engineering
Liczba pracowników:12-14
Liczba komputerów:12
System operacyjny:Windows XP, Windows 7
Wersje Outlook:2003, 2007, 2010
Problemy:współdzielenie kontaktów, kalendarzy, emaili
Rozwiąznanie:CodeTwo Public Folders
Typ instalacji:cała firma
Czas instalacji:15 minut

« Powrót do Case Study

Nasi Klienci: