CodeTwo Public Folders

CodeTwo Public Folders

Synchronizuj Outlooka pomiędzy wieloma komputerami

CodeTwo Public Folders

Case Study Fundacja BarkaKlient

Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka

Opis Firmy

Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka to organizacja pozarządowa, której celem jest rozwój społeczny grup marginalizowanych, zapewnienie im szansy odbudowy życia przez stworzenie programu pomocy wzajemnej, edukacji, rozwoju przedsiębiorczości w społeczeństwie obywatelskim.

Problem

W Fundacji Barka pracuje około 50 osób w różnych realizowanych obecnie projektach, korzystających z programu Microsoft Outlook na komputerach stacjonarnych oraz notebookach. Przed zakupem CodeTwo Public Folders, Fundacja nie mogła uporać się z następującymi problemami:

  • synchronizacja kalendarzy, kontaktów i plików pomiędzy Outlookami w celu ulepszenia pracy grupowej;
  • koordynatorzy projektów nie mogli zdalnie przydzielać i kontrolować zadań z Outlooka.

Jedynym znanym rozwiązaniem tego problemu zdawał się być Exchange Server, ale jego cena oraz czas wdrożenia nie była satysfakcjonująca dla kierownictwa Fundacji.

Rozwiązanie

Założyciel Fundacji, Tomasz Sadowski, szukał niedrogiej alternatywy Exchange Server, która pozwoliłaby w szybki i prosty sposób umożliwić pracownikom fundacji synchronizację wszystkich elementów programu MS Outlook pomiędzy ich komputerami. Znalezione w Google CodeTwo Public Folders okazało się być idealnym rozwiązaniem. - Synchronizacja kalendarzy, kontaktów i plików pomiędzy Outlookami w celu ulepszenia pracy grupowej wreszcie stała się możliwa dzięki CodeTwo Public Folders. Koordynator projektu może zdalnie przydzielać i kontrolować zadania z Outlooka" - mówi Tomasz Sadowski. - Program jest bardzo prosty w obsłudze - krótki czas implementacji oprogramowania. Z przyjemnością polecamy ten program. Sprawdza się w naszej Fundacji w 100%. Pracownicy Fundacji dopiero teraz wiedzą, co to jest praca grupowa.

Podsumowanie

Nazwa firmy:Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka
Liczba pracowników:40
Liczba komputerów:20
System operacyjny:Windows 2003, XP, Vista, 7
Wersje Outlook:2007, 2010
Problemy:Współdzielenie kalendarzy, zadań, plików i kontaktów. Synchronizacja zadań z komputerami koordynatorów projektów.
Rozwiązanie:CodeTwo Public Folders
Typ instalacji:12 stacji robocznych, 8 laptopów
Czas instalacji:mniej niż godzina

« Powrót do Case Study

Nasi Klienci: