CodeTwo Outlook Sync vs CodeTwo Public Folders

CodeTwo Outlook Sync

CodeTwo Outlook Sync to bardzo łatwy w użyciu, darmowy program przeznaczony do synchronizacji Outlooka pomiędzy dwoma komputerami. Aplikacja ta może być użyta do synchronizacji programu Microsoft Outlook, np. pomiędzy firmowym laptopem i domowym komputerem stacjonarnym, pomiędzy tobą i twoim pracownikiem czy członkiem rodziny, lub po prostu w celu zrobienia kopii zapasowej twoich danych Outlooka na drugim komputerze. Program może być błyskawicznie zainstalowany oraz skonfigurowany i nie wymaga żadnej administracji.

CodeTwo Public Folders

CodeTwo Public Folders to również bardzo prosta w użyciu aplikacja, przeznaczona do synchronizacji programu MS Outlook pomiędzy wieloma komputerami w sieci lokalnej. Daje to nowe możliwości pracy grupowej z wykorzystaniem Outlooka. Aplikację tę można używać zarówno w małej firmie, jak i w dużych organizacjach do współdzielenia zadań, kalendarzy, kontaktów, poczty i dokumentów z innymi pracownikami w czasie rzeczywistym. Program został zaprojektowany jako tańsza i o wiele łatwiejsza w użyciu alternatywa Exchange Server.


  CodeTwo
Outlook Sync
CodeTwo
Public Folders
Synchronizacja MS Outlook pomiędzy 2 komputerami tic yes tic yes
Synchronizacja MS Outlook pomiędzy wieloma komputerami tic no tic yes
Synchronizacja podfolderów MS Outlook tic yes tic yes
Współdzielenie wszystkich typów folderów: poczty, zdań,
kalendarzy, kontaktów, notatek itd.
tic yes tic yes
Szybko i prosta instalacja i konfiguracja tic yes tic yes
Nie wymaga oprogramowania serwerowego tic yes tic yes
Synchronizacja w czasie rzeczywistym tic yes tic yes
Automatyczna synchronizacja w tle tic yes tic yes
Wsparcie dla wszystkich wersji MS Outlook tic yes tic yes
Wsparcie dla wszystkich wersji systemu Windows tic yes tic yes
Darmowe narzędzie tic yes tic yes

Reasumując, główną różnicą pomiędzy programami CodeTwo Outlook Sync a CodeTwo Public Folders jest ilość komputerów synchronizowanych za ich pomocą. Ponadto, CodeTwo Public Folders, dzięki swojej architekturze, daje o wiele większe możliwości synchronizacja danych i pracy grupowej. Dzięki CodeTwo Public Folders będziesz mógł współdzielić prywatne foldery Outlooka lub tworzyć foldery publiczne – tak samo jak odbywa się to przy pracy z Exchange Server. Z kolei CodeTwo Outlook Sync synchronizuje dane Outlooka tylko pomiędzy dwoma komputerami w schemacie jeden-do-jednego, np. Skrzynka odbiorcza do Skrzynka odbiorcza, Kalendarz do Kalendarz itd.

 

Nasi Klienci: