Baza Wiedzy

Korzystanie z internetowego serwera demonstracyjnego i bezpieczeństwo danych

Nasz internetowy serwer demonstracyjny:

 1. pozwala Ci szybko i w bardzo prosty sposób sprawdzić możliwości, jakie daje CodeTwo Public Folders w zakresie pracy grupowej.
  Łącząc się z naszym internetowym serwerem demonstracyjnym możesz szybko sprawdzić, jakie możliwości daje Ci program CodeTwo Public Folders, bez potrzeby instalowania własnego Modułu Centralnego (modułu serwera). Dzięki niemu natychmiast zobaczysz, w jaki sposób możesz współdzielić dane z innymi użytkownikami i wspólnie na nich pracować.
 2. jest bezpieczny. Twoje dane pozostają niewidoczne dla innych, dopóki sam nie zdecydujesz, które dane chcesz udostępnić. Jeśli nie chcesz, nie musisz udostępniać żadnych danych.
  Korzystanie z naszego internetowego serwera demonstracyjnego jest całkowicie bezpieczne. Po połączeniu się z nim zobaczysz testowe dane umieszczone tam przez nas i innych użytkowników. Nikt jednak nie będzie widział Twoich danych, dopóki sam nie zdecydujesz, że chcesz część z nich udostępnić w celach testowych.
  Możesz tworzyć nowe publiczne foldery i umieszczać w nich nowe elementy. Staną się one natychmiast widoczne dla wszystkich użytkowników połączonych obecnie z internetowym serwerem. Możesz również udostępniać swoje wybrane foldery osobiste zawierające testowe dane. Foldery te będą mogli otworzyć inni użytkownicy i bezpośrednio na nich pracować, zgodnie z nadanymi przez Ciebie prawami dostępu.
 3. jest publicznie dostępny, dlatego udostępniane przez Ciebie dane nie powinny zawierać informacji poufnych, czy personalnych.
  Internetowy serwer demonstracyjny został stworzony z myślą o szybkim i prostym zaprezentowaniu możliwości programu CodeTwo Public Folders, dlatego jest publiczne dostępny dla wszystkich naszych użytkowników. Jeśli udostępniasz w nim jakieś dane, stają się one widoczne dla wszystkich korzystających z niego użytkowników. Dlatego pamiętaj, aby dane które umieszczasz w publicznych folderach nie zawierały informacji poufnych, czy personalnych, takich jak numery telefonów, kont, czy adresy e-mail.
 4. służy tylko do testów.
  Jeśli chcesz wykorzystywać program do codziennej pracy lub przechowywania informacji poufnych lub personalnych, zainstaluj Moduł Centralny (moduł serwera) w sieci lokalnej.


infoicon Aby dowiedzieć się, jak połączyć się z naszym serwerem internetowym, przeczytaj Konfiguracja Wtyczki MS Outlook (modułu klienta)

infoicon Jeśli nie chcesz korzystać z naszego demonstracyjnego serwera internetowego, zainstaluj w swojej sieci Moduł Centralny programu CodeTwo Public Folders, przeczytaj Instalacja Modułu Centralnego


097