CodeTwo Task Workflow

Twój bezpłatny manager zadań w Outlooku

CodeTwo Task Workflow

Zadania Outlooka dla Ciebie i Twojego zespołu

Jeśli chcesz po prostu stworzyć prostą listę spraw do załatwienia lub zadań dla twojego zespołu, do której dostęp mają mieć wszyscy pracownicy oraz która ma pozwolić tobie w jednym miejscu monitorować postęp prac, to ten przykład jest dla ciebie.

Wyobraź sobie, że prowadzisz małe studio nagrań i musisz zlecić zadania czterem osobom, a następnie kontrolować realizację pracy. W związku z tym, że nie wykonujecie w studiu zbyt wielu nagrań i obróbki dźwięku jednocześnie, nie musisz dzielić pracy na projekty – wystarczy, że stworzysz jeden publiczny folder z zadaniami dla całej firmy. Szczegóły poniżej:

1

Zainstaluj CodeTwo Task Workflow na wszystkich komputerach wyposażonych w Outlooka

Przejdź do sekcji Instalacja i konfiguracja, żeby dowiedzieć się więcej o instalowaniu CodeTwo Task Workflow.


2

Upewnij się, że pracujesz na koncie Exchange lub korzystasz z CodeTwo Public Folders

Aby współdzielić zadania Outlooka z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym, musisz mieć dodatkową wtyczkę do swojego programu pocztowego. Dowiedz się więcej o instalowaniu CodeTwo Public Folders i współdzieleniu folderów Outlooka.


3

Stwórz publiczny folder w Outlooku

Żeby stworzyć publiczny folder w Outlooku, po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy na C2PublicFolders, wybierz New folder, wprowadź nazwę i upewnij się, że zawiera on Zadania (więcej na temat tworzenia folderów publicznych w Outlooku znajdziesz tutaj).


4

Dodaj swoje zadania do publicznego folderu

Kiedy już stworzysz publiczny folder, możesz dodawać do niego zadania, estymować czas i/lub wysiłek przy ich realizacji oraz przypisywać je do swoich współpracowników. W związku z tym, że stworzyłeś elementy w folderze publicznym, są one natychmiast widoczne na innych komputerach i mogą być w każdej chwili edytowane przez pozostałych użytkowników.

CodeTwo Task Workflow

5

Monitoruj postęp swoich współpracowników

Zwróć uwagę, że możesz korzystać z opcji Stamp Date and Time do tworzenia dziennika zadania, który zapewni jego kompleksową historię, łącznie z treścią, grafikami, dokumentami oraz wszelkimi innymi plikami stworzonymi w trakcie pracy zespołu nad jego realizacją.

CodeTwo Task Workflow

Komunikowanie się z twoim zespołem za pośrednictwem zadań pozwoli na zachowywanie w jednym miejscu wszelkich danych związanych z waszą pracą. Dzięki temu, powrót do konkretnych zadań po upływie kilku miesięcy lub przekazanie ich innym osobom jest teraz łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej.