CodeTwo Exchange Rules 2003

CodeTwo Exchange Rules 2003

Stopki, podpisy i branding dla Exchange Server 2000/2003

Szczegóły dotyczące licencjonowania i wsparcia technicznego

Licencja na program jest bezterminowa, nie trzeba jej odnawiać. Abonament na wsparcie techniczne wygasa po upływie roku.

Wykupując subskrybcję programu CodeTwo Backup, uzyskujesz dostęp do:

Wykupując wsparcie techniczne, dodatkowo uzyskujesz dostęp do:

  • Pełnego wsparcia technicznego naszego wysoko wykwalifikowanego zespołu przez telefon lub pocztę elektroniczną. Odpowiedzą na wszystkie pytania związane z funkcjonowaniem CodeTwo Exchange Rules 2003 i pomogą w rozwiązaniu potencjalnych problemów technicznych.
  • Gwarancji że skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zapytania.
  • Jeśli wsparcie techniczne zostanie wykupione razem z programem, otrzymasz 3 miesięczną gwarancję darmowych aktualizacji do nowej wersji. To znaczy, że jeśli w ciągu 3 miesięcy od zakupu opublikujemy nową płatną aktualizację programu, dostaniesz ją za darmo. Co to jest upgrade?
  • Pewność, że Twoja sprawa będzie prowadzona cały czas przez tego samego specjalistę/tą samą specjalistkę (chyba że będzie akurat miał/miała wolne).
  • Niższej ceny wsparcia technicznego przy wykupieniu go razem z programem.

Dostawa

Program dostarczany jest drogą elektroniczną, wersja BOX nie jest dostępna. Nie ma żadnych kosztów dostawy. Szczegóły odnośnie warunków licencjonowania można znaleźć w Regulaminie Świadczenia Usług

Zamówienia i zwroty

Za program można zapłacić za pomocą karty kredytowej/debetowej lub przelewem. Płatności kartą kredytową/debetową obsługiwane są przez systemy Braintree i PayPal.

Aby złożyć zamówienie, należy przejść do formularza zamówienia, wybrać typ licencji, szczegóły płatności i kliknąć odpowiedni przycisk w zależności od wybranego sposobu płatności.

Po otrzymaniu płatności, otrzymasz wiadomość e-mail z Kluczem Licencyjnym oraz fakturę. Klucz pozwala na uaktualnienie wersji testowej programu do jego pełnej wersji.

Jeśli chcesz zakupić program poprzez złożenie zamówienia, prosimy o przysłanie wiadomości na adres orders@codetwo.com zawierającej zamówienie w formacie PDF, lub przefaksowanie zamówienia na numer + 48 75 646 1003. Po otrzymaniu zamówienia, prześlemy klucz licencyjny oraz fakturę. 

Nasi Klienci: