CodeTwo Exchange Rules 2003

CodeTwo Exchange Rules 2003

Stopki, podpisy i branding dla Exchange Server 2000/2003

Obrazki, loga firmowe, zdjęcia pracowników w podpisach email

Exchange Rules 2003 - obrazki w podpisachCodeTwo Exchange Rules 2003 umożliwia dodawanie grafiki do stopek i podpisów. Używając w stopkach obrazków możesz nadać firmowym mailom prawdziwie profesjonalny wygląd. Jako obrazka w stopce możesz użyć loga firmowego, możesz dodawać do maili graficzne wizytówki z danymi nadawcy wiadomości, lub dodawać do maili banery wspierające kampanie reklamowe działu marketingu.

Co więcej, każdy podpis dodawany do emaila może zawierać inny obrazek! Program potrafi wybrać właściwy obrazek zależnie od tego, kto jest nadawcą wiadomości. Oznacza to, że twoje podpisy firmowe mogą być spersonalizowane nie tylko za pomocą pól Active Directory. Zarówno tekst jak i grafika mogą być dynamicznie dodawane na serwerze Exchange i być inne dla każdego nadawcy.

Oto przykład, jak możesz tę funkcję wykorzystać: przypuśćmy, że chcesz do podpisów użytkowników dodawać ich małe fotografie. CodeTwo Exchange Rules 2003 nie będzie miał z tym zadaniem najmniejszych problemów. Dla administratora przygotowanie takich podpisów zajmie jedynie kilka minut, ponieważ program w tym celu będzie korzystać tylko z jednego szablonu zdefiniowanego w programie na serwerze Exchange, oraz z folderu zawierającego zdjęcia pracowników, ponieważ jeżeli chcesz, aby obrazki były dodawane dynamicznie, musisz zebrać je wszystkie w jednym folderze, z którego będzie korzystał program.

Dodając osobiste zdjęcie pracownika do każdego podpisu w wiadomościach email, nie tylko możesz sprawić, że ich wiadomości nie będą wyglądały tak anonimowo jak dotychczas. W ten sposób jednocześnie pomagasz zbliżyć do siebie kontrahentów biorących udział w wymianie emaili. To z kolei może pomóc im lepiej się zrozumieć oraz przyczynić do sprawniejszej współpracy dwu stron, co na pewno szybko przyniesie wymierne efekty.

Tę funkcję programu możesz wykorzystać też do dodawania do maili zeskanowanych podpisów pracowników, jak w przykładzie poniżej.

Exchange Rules 2003 - obrazki w podpisach 2

Oczywiście aplikacja nie nakłada żadnego ograniczenia, jeżeli chodzi o liczbę możliwych do dodania obrazków w stopkach – można w jednej stopce umieścić zarówno małą fotografię pracownika oraz zeskanowany podpis.

Korzystając z wbudowanego edytora sygnatur możesz w szybki sposób umieścić obrazki w szablonie stopki.

Więcej na temat użycia obrazków w stopkach:

Nasi Klienci: