CodeTwo Exchange Rules 2003

CodeTwo Exchange Rules 2003

Stopki, podpisy i branding dla Exchange Server 2000/2003

Prosta instalacja

exchange rules 2003 - easy installationW naszym oprogramowaniu na głównym miejscu stawiamy ich intuicyjność i prostotę, aby użytkownik nie musiał uczyć się obsługi nowej aplikacji. Z tą zasadą zgodny jest również program instalacyjny CodeTwo Exchange Rules 2003, który jest wyjątkowo prosty i nie wymaga od administratora nic poza zaakceptowaniem umowy licencyjnej oraz wskazaniem miejsca na dysku, gdzie program powinien zostać zainstalowany.

Zaraz po zainstalowaniu programu można go natychmiast uruchomić i sprawdzić efekty jego działania bez konieczności ponownego uruchamiania serwera Exchange. CodeTwo Exchange Rules 2003 instaluje się z kilkoma przykładowymi regułami dodającymi stopki. Wystarczy aktywować jedną z nich, aby program zaczął dodawać stopkę do wysyłanych wiadomości pocztowych. Przed aktywacją reguły można szybko zmienić ustawienia, jeśli np. chcemy, aby stopka była dodawana tylko do wiadomości wysyłanych przez niektóre osoby.

Jeśli w organizacji Exchange istnieje więcej niż jeden serwer Exchange 2000/2003, program CodeTwo Exchange Rules 2003 powinien zostać zainstalowany na każdym komputerze z rolą back-end.

Nasi Klienci: