CodeTwo Exchange Rules Pro

Centralne zarządzanie stopkami email, notami prawnymi,
banerami marketingowymi oraz pełna kontrola przepływu poczty
na serwerze Exchange 2016, 2013, 2010 i 2007.

Pobierz

nie wymaga karty kredytowej;
pełne wsparcie techniczne podczas okresu próbnego

Co nowego w wersji 2.0

CodeTwo Exchange Rules PRO wersja 2.0 jest dużym krokiem naprzód w porównaniu do wersji 1.0. Jesteśmy pewni, że nasze oprogramowanie może rozwiązać większość problemów i trudności, z jakimi spotykają się administratorzy IT nowoczesnych firm różnej wielkości. Poniżej możesz przeczytać o zmianach, jakie wprowadziliśmy.

Przebudowany kod zapewniający lepszą wydajność

Architektura oprogramowania została przebudowana od podstaw, aby program mógł stać się bardziej wydajny i stabilny. Obecnie składa się z 2 oddzielnych modułów:

Exchange Rules PRO Service

Usługa instalowana na wszystkich serwerachz rolą Hub Transport (Mailbox w przypadku Exchange 2013) w organizacji. Jest odpowiedzialna za dystrybucję ustawień między serwerami, kierowanie pracami agentów transportowych oraz odpowiada za zapewnienie prawidłowego stosowania reguł.

Panel Administracyjny

Moduł klienta, który może być zainstalowany w dowolnych miejscach wewnątrz lub na zewnątrz domeny. W tym narzędziu administrator projektuje i zarządza regułami. Panel administracyjny komunikuje się z wszystkimi usługami Exchange Rules PRO w domenie.

CodeTwo Exchange Rules PRO 2.0 - New architecture

Łatwa konfiguracja warunków i wyjątków

W wersji 2.0, kryteria reguł są konfigurowane przy użyciu zdań logicznych, które dają możliwość jasno opisać jak ma działać dany scenariusz. Aby uprościć konfigurację warunki i wyjątki są łatwo dostępne w dwóch oddzielnych kartach (jak w wersji 1.0). W ten sposób użytkownicy łatwo mogą zobaczyć, kiedy ma być stosowana dana reguła i zdefiniować ewentualne wyjątki.

ER PRO 2 - Konfiguracja warunków i wyjątków

Ulepszony edytor szablonów

Oprócz możliwości projektowania w HTML i wsparcia dla zmiennych Active Directory (i innych), nowy edytor szablonu zawiera:

  • Wbudowane narzędzie układu graficznegowiadomości, który pozwala na łatwe zarządzaniepozycjami nagłówków,banerówbocznych,stopek i podpisów e-mail w konwersacjach,
  • Nowy, udoskonalany interfejs
  • Nowa biblioteka pre-definiowanych szablonów podpisów, banerów i not prawnych
  • Nowy widok kodu źródłowego HTML, z obsługą pól Active Directory, właściwościami wiadomości oraz innymi placeholderami. Pozwala on na łatwe utworzenie hiperłącza, zdefiniowanie czcionki i kolorów, linkowanie do profili społecznościowych użytkowników, dodanie zdjęć z AD i wiele więcej.

W skrócie: spersonalizowany podpis pod każdą ostatnią odpowiedzią w konwersacji, jest tylko jednym z zadań, jakie edytor szablonów ER PRO 2.0 pozwoli Ci osiągnąć.

ER PRO 2 - Edytor Szablonów

Obsługa środowisk multiserwerowych

CodeTwo Exchange Rules Pro 2.0 wyposażony jest w technologie, które czynią go idealnym nawet dla olbrzymich organizacji. Użytkownicy wyznaczeni do zarządzania regułami mogą skupić się na swojej pracy, podczas gdy Exchange Rules Pro automatycznie roześle ustawienia pomiędzy dowolną liczbą serwerów.

Dodatkowo, wszystkie usługi po stronie serwera mogą być nadzorowane z jednego miejsca za pomocą funkcji monitorowania serwera (Server Monitor). Narzędzie wyświetla również informacje na temat przepływu poczty i generuje szczegółowe pliki dziennika, które informują o procesie przetwarzania wiadomości i działania wszystkich usług programu CodeTwo Exchange Rules PRO.

ER PRO 2 - Server Monitor

Zdalny dostęp do reguł (nawet spoza domeny) + API

Użytkownicy mają teraz możliwość korzystania z Panelu Administracyjnego, aby zarządzać regułami (w granicach uprawnień udzielonych im przez administratora) z praktycznie dowolnego miejsca na Ziemi, tak długo, jak są oni podłączeni do Internetu. Ponadto dostępność API pozwala programistom tworzyć webowe interfejsy zarządzania (np. dla użytkowników telefonów komórkowych) lub zintegrować CodeTwo Exchange Rules PRO z innymi rozwiązaniami.

ER PRO 2 - Access & API

Interfejs przyjazny użytkownikom

Całkowicie przekształciliśmy interfejs użytkownika. W wersji 2.0 działa płynniej i jest bardziej ukierunkowany na funkcjonalność, co pozwala znacznie szybciej znaleźć i skonfigurować najważniejsze opcje. Interfejs jest teraz nie tylko jeszcze bardziej przyjazny użytkownikom, ale także po prostu działa szybciej.

ER PRO 2 - Nowy interfejs

Zaawansowane opcje planowania harmonogramu reguł

Rozszerzyliśmy zakres opcji planowania harmonogramu działania reguł. W wersji 2.0 harmonogram reguł może zostać tak skonfigurowana, aby automatycznie aktywować reguły nie tylko w zakresie jednego konkretnego terminu, ale również w cyklicznych odstępach czasu, np. w każdy weekend, każdego dnia od 9.00 do 17.00, co rok podczas sezonu wakacyjnego, itd.

ER PRO 2 - Nowe narzędzie harmonogramu

Narzędzia dla środowisk multi-tenant (hosted Exchange)

W nowej wersji dodaliśmy zestaw narzędzi mających na celu uproszczenie korzystania z programu w środowiskach multitenant, np. w firmach hostingowych. Administrator może teraz utworzyć oddzielne profile dla poszczególnych najemców, a następnie skorzystać z programu CodeTwo Exchange Rules Pro 2.0 API do integracji programu z istniejącymi interfejsami internetowymi udostępnianym użytkownikom.

Wsparcie dla aliasów pocztowych

Drobne, ale ważne zmiany dla organizacji, w których użytkownicy mają wiele aliasów i chcą, np. aby różne reguły były stosowane w zależności od użytego aliasu.

Nowa opcja wyświetlania podpisów w Elementach Wysłanych

Teraz możesz ograniczyć zakres pojedyncznych użytkowników lub grup, którzy będą widzieć efekty stosowania reguł w Elementach Wysłanych.

ER PRO 2 - Sent Item Update Service

Niestandardowy edytor placeholderów

Mały graficzny element, który stworzyliśmy specjalnie dla miłośników Active Directory, którzy nie wyobrażają sobie podpisów email bez najrzadszych z rzadkich atrybutów LDAP.

ER PRO 2 - Placeholdery

Jak uaktualnić program do wersji 2.0

Jeśli korzystasz już z CodeTwo Exchange Rules Pro w wersji 1.x lub z innego produktu z rodziny CodeTwo Exchange Rules, możesz uaktualnić / zmigrować do CodeTwo Exchange Rules Pro 2.0 w obniżonej cenie. Aby poznać ceny i szczegóły, przejdź do tej strony.

Strona techniczna przeprowadzenia aktualizacji jest bardzo prosta - wystarczy, że zainstalujesz CodeTwo Exchange Rules PRO 2.0 w dotychczasowej lokalizacji, a następnie zaimportujesz istniejące ustawienia za pomocą opcji Import previous version settings... . Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tym artykułem.