CodeTwo Exchange Rules Pro

Zarządzaj centralnie podpisami email, notami prawnymi, banerami marketingowymi oraz kontroluj przepływ emaili   Centralne zarządzanie podpisami email,
banerami marketingowymi oraz przepływem poczty na serwerze Exchange
Używany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecieUżywany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecie
CertyfikowanyPosiada certyfikat Windows Server
MSExchange.org Gold AwardNagrodzony MSExchange.org Gold Award
Pobierz

nie wymaga karty kredytowej;
pełne wsparcie techniczne podczas okresu próbnego

Szczegółowe informacje dotyczące cen i zamówień

Licencja na program jest bezterminowa - nie ma potrzeby jej corocznego odnawiania. Abonament na Wsparcie techniczne wygasa po jednym roku.

W cenie zawarta jest 3 miesięczna gwarancja darmowych aktualizacji. To znaczy, że jeśli w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu programu opublikujemy nową płatną aktualizację, dostaniesz ją za darmo. Darmowa aktualizacja do nowej wersji programu po 3 miesiącach od zakupu jest możliwa tylko przy zachowaniu Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne.

Cena zawiera również:

Dzięki wykupieniu Abonamentu na Wsparcie techniczne, zyskujesz:

  • Darmowe aktualizacje do kolejnych wersji produktu lub zniżki na migrację do podobnych produktów CodeTwo pod warunkiem posiadania ważnego Abonamentu na Wsparcie techniczne i utrzymania Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne (odnawiania Abonamentu przed upływem jego ważności).
  • Pełen dostęp do naszej Bazy Wiedzy.
  • Dostęp przez telefon i email do specjalistów CodeTwo 24 godziny na dobę w dni robocze.
  • Gwarancję, że skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.
  • Zapewnienie, że Twoje zapytania będą kompleksowo obsługiwane przez tego samego specjalistę (chyba że w danym momencie dany specjalista jest poza biurem).

Na czym polega i co daje utrzymanie Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne?

Utrzymanie Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne ma miejsce wtedy, gdy kupujesz Abonament wraz z produktem i, w razie takiej potrzeby, terminowo go odnawiasz.

Na przykład, jeśli CodeTwo Exchange Rules PRO 2 został zakupiony razem z rocznym Abonamentem na Wsparcie techniczne, spełniasz warunki utrzymania Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne przez 12 miesięcy od daty zakupu. Jeśli kolejny Abonament nie zostanie zakupiony przed upłynięciem poprzedniego, tracisz korzyści wynikające z utrzymania Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne.

Utrzymanie Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne pozwala na darmową aktualizację danego programu do nowszej wersji (o ile taka wyjdzie) lub zapewnia zniżkę w razie migracji do podobnego produktu CodeTwo.

Na przykład:

  • Jeśli posiadasz licencję na CodeTwo Exchange Rules PRO 2, możesz za darmo pobrać CodeTwo Exchange Rules PRO 3, jeśli nowa wersja programu zostanie wydana.
  • Jeśli posiadasz licencję na CodeTwo Exchange Rules PRO 2, możesz otrzymać zniżkę przy migracji do podobnego produktu CodeTwo (np. CodeTwo Email Signatures for Office 365).

Dostarczenie licencji

Produkt dostarczany jest w formie elektronicznej - w wersji pudełkowej program nie jest dostępny. Brak kosztów przesyłki.

Zamówienia i zwroty

Za program można zapłacić za pomocą karty kredytowej/debetowej lub przelewem. Płatności kartą kredytową/debetową obsługiwane są przez systemy Braintree i PayPal.

Aby złożyć zamówienie, należy przejść do formularza zamówienia, wybrać typ licencji, szczegóły płatności i kliknąć odpowiedni przycisk w zależności od wybranego sposobu płatności.

Po otrzymaniu płatności, otrzymasz wiadomość email z Kluczem Licencyjnym oraz fakturę. Klucz pozwala na uaktualnienie wersji testowej programu do jego pełnej wersji.

Jeśli chcesz zakupić program poprzez złożenie zamówienia, prosimy o przysłanie wiadomości email zawierającej zamówienie w formacie PDF, lub przefaksowanie zamówienia na numer + 48 75 646 1003. Po otrzymaniu zamówienia, prześlemy klucz licencyjny oraz fakturę. 

Gwarancja zwrotu pieniędzy

CodeTwo posiada program zwrotu produktu. Oznacza to, że możesz uzyskać zwrot gotówki w ciągu 30 dni od daty zakupu, bez podawania przyczyny zwrotu. Dowiedz się więcej o zasadach zwrotów z naszego Regulaminu Sprzedaży i Świadczenia Usług