CodeTwo Exchange Sync

  • Synchronizacja folderów serwera Exchange
  • Dostęp do folderów publicznych na smartfonach
  • Synchronizacja w czasie rzeczywistym
  • Dla Exchange Server 2013, 2010 oraz 2007
Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Cennik

Licencja pozwala na zainstalowanie programu na jednym serwerze i na obsługę nieograniczonej liczby skrzynek pocztowych oraz folderów (relacji).

Wszystkie podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT (23%).

Cena nowych licencji

Poniższa tabela zawiera ceny pojedynczej licencji w zależności od rodzaju serwera, na którym zainstalowany zostanie program.

Rodzaj serweraCenaObniżona cena
wsparcia technicznego(2)
Small Business Server (1) 2 553 PLN 592 PLN
Exchange Server (Standard lub Enterprise) 2 923 PLN 740 PLN

(1) Przy zakupie licencji na Small Business Server (SBS) program może być zainstalowany tylko na komputerze z zainstalowanym serwerem Exchange z pakietu SBS. Jeśli posiadasz serwer SBS, a chcesz zainstalować CodeTwo Exchange Sync na innym komputerze w sieci, zakup licencję dla Exchange Server (Standard lub Enterprise).

(2) Ceny wsparcia technicznego w tabeli powyżej obowiązują przy zakupie razem z programem CodeTwo Exchange Sync lub terminowym przedłużaniu abonamentu na wsparcie techniczne. Przy opóźnionym zakupie wsparcia technicznego obowiązują ceny standardowe.

Co zawiera Wsparcie techniczne? 

Korzyści posiadania Abonamentu na Wsparcie techniczne

Dzięki wykupieniu Abonamentu na Wsparcie techniczne, zyskujesz:

  • Darmowe aktualizacje do kolejnych wersji produktu pod warunkiem posiadania ważnego Abonamentu na Wsparcie techniczne i utrzymania Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne (odnawiania Abonamentu przed upływem jego ważności).
  • Pełen dostęp do naszej Bazy Wiedzy.
  • Dostęp przez telefon i email do specjalistów CodeTwo 24 godziny na dobę w dni robocze.
  • Gwarancję, że skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin od otrzymania zapytania.
  • Zapewnienie, że Twoje zapytania będą kompleksowo obsługiwane przez tego samego specjalistę (chyba że w danym momencie dany specjalista jest poza biurem).

Na czym polega i co daje utrzymanie Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne?

Utrzymanie Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne ma miejsce wtedy, gdy kupujesz Abonament wraz z produktem i terminowo go odnawiasz.

Na przykład, jeśli CodeTwo Exchange Sync został zakupiony razem z rocznym Abonamentem na Wsparcie techniczne, spełniasz warunki utrzymania Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne przez 12 miesięcy od daty zakupu. Jeśli kolejny Abonament nie zostanie zakupiony przed upłynięciem terminu ważności obecnego abonamentu, tracisz korzyści wynikające z utrzymania Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne.

Utrzymanie Ciągłości Abonamentu na Wsparcie techniczne pozwala na darmową aktualizację programu do nowszej wersji (o ile taka wyjdzie).

Na przykład, jeśli posiadasz licencję na CodeTwo Exchange Sync 2.0, możesz za darmo pobrać CodeTwo Exchange Sync 3.0, jeśli nowa wersja programu zostanie wydana.

Bezpłatna wersja testowa

Możesz bezpłatnie testować CodeTwo Exchange Sync przez 30 dni. Wersja testowa jest dostępna do pobrania tutaj. Posiada ona te same funkcje, co pełna wersja programu.

Dowiedz się więcej o wersji testowej CodeTwo Exchange Sync

Szczegóły składania zamówień

Za program można zapłacić za pomocą karty kredytowej/debetowej, przelewem lub składając zamówienie. Płatności kartą obsługiwane są przez Braintree (serwis w ramach usługi PayPal). Podanie danych karty kredytowej na stronie CodeTwo jest bezpieczne, ponieważ nasz system zamówień wykorzystuje do przetwarzania płatności wyłącznie szyfrowane TLS i zweryfikowane połączenia. CodeTwo nie przechowuje danych Twojej karty kredytowej w żadnej formie. CodeTwo respektuje normę bezpieczeństwa PCI (Payment Card Industry).

PCI-Compliant badge

Inne przydatne linki