CodeTwo Exchange Sync

CodeTwo Exchange Sync

Synchronizuj foldery Exchange | Publiczne Foldery na urządzeniach mobilnych

CodeTwo Exchange Sync

Prosta instalacja i konfiguracja

Exchange Sync Easy deploymentW zależności od potrzeb i wymagań CodeTwo Exchange Sync może zostać zainstalowany bezpośrednio na serwerze Exchange lub na innym serwerze, a nawet stacji roboczej *. Jedynym wymaganiem jest, aby komputer, na którym program jest zainstalowany, miał połączenie sieciowe z serwerem lub serwerami Microsoft Exchange, pomiędzy którymi synchronizowane są dane. 

Zaletą instalacji bezpośrednio na serwerze Exchange jest to, że w trakcie synchronizacji mniej danych jest przesyłanych przez sieć. Jeśli program instalowany jest na innym komputerze, to należy pamiętać, aby w miarę możliwości był to komputer, który jak najczęściej jest włączony. Jeśli komputer, na którym zainstalowany jest CodeTwo Exchange Sync jest wyłączony, to program nie może wykonywać zadań synchronizacji. Zaległa synchronizacja zostanie wykonana w momencie uruchomienia programu. 

Podobnie, jak we wszystkich innych naszych programach, instalacja i konfiguracja CodeTwo Exchange Sync jest bardzo prosta i intuicyjna. W większości przypadków można ją przeprowadzić bez wcześniejszego zapoznawania się z dokumentacją programu. Z pewnością pomocna jednak będzie skrócona instrukcja konfiguracji. 

W razie potrzeby szczegółowa instrukcja instalacji programu znajduje się w dokumentacji. Podobnie jak szczegółowe opisy konfiguracji programu. 

* Przy zakupie licencji na Small Business Server (SBS) program może być zainstalowany tylko na komputerze z zainstalowanym serwerem Exchange z pakietu SBS. 

Nasi Klienci: