CodeTwo Exchange Sync

CodeTwo Exchange Sync

Synchronizuj foldery Exchange | Publiczne Foldery na urządzeniach mobilnych

CodeTwo Exchange Sync

Exchange Sync - CS - ProvidKlient

Provid Projecten bv.

Firma

Provid Projecten specjalizuje się w zapewnianiu wyposażeniu do prezentacji audio-wizualnych. Ich usługi uwzględniają wynajem oraz instalację sprzętu.

Problem

Provid Projecten wykorzystuje Microsoft Small Business Server 2011 do hostingowania firmowych kont pocztowych. Posiadają oni również kilka publicznych kalendarzy, które są wykorzystywane w codziennej pracy i planowaniu. W związku z tym, że pracownicy Provid Projecten często pracują poza biurem, kalendarze te muszą być dostępne z telefonów z systemami iOS oraz Android. Jednakże, większość urządzeń mobilnych nie pozwala na wyświetlanie publicznych folderów Exchange i to było głównym problemem firmy.

Rozwiązanie

Sander van Rosmalen z Provid Projecten znalazł CodeTwo Exchange Sync w Google. Zachęcił go w pełni funkcjonalny 30-dniowy okres próbny rozwiązania oraz opinie innych użytkowników na jego temat. W związku z tym, że aplikacja była szeroko rekomendowana i wydawała się udźwignąć główny problem Provid Projecten w zakresie synchronizacji folderów publicznych z urządzeniami przenośnymi, zdecydował się on dać szansę CodeTwo Exchange Sync. Według van Rosmalena, program szybko się instaluje i jest niezwykle prosty w obsłudze. Proces instalacji był płynny, a z uwagi na przejrzysty i dobrze zaprojektowany interfejs użytkownika, był on w stanie bezproblemowo przeprowadzić procedurę.

„Łączny czas implementacji programu zamknął się w 3 godzinach i, według Sandera van Rosmalena, główną rolę odegrała tu prostota rozwiązania. Program nie ma żadnych zbędnych opcji i jest NAPRAWDĘ łatwy w instalacji.” – powiedział van Rosmalen.

CodeTwo Exchange Sync rozwiązał problem Provid Projecten’s w zakresie wyświetlania publicznych kalendarzy na telefonach z systemami iOS i Android. Dzięki CodeTwo Exchange Sync publiczne, kalendarze ze Small Business Server są teraz wysyłane do ich prywatnych skrzynek pocztowych co sprawia, że są dostępne z każdego urządzenia współpracującego z kontem Exchange Server.

Podsumowanie

Firma:Provid Projecten bv.
Liczba pracowników:8
Liczba e-maili przetwarzana dziennie:50
Typ serwera:Microsoft Small Business Server 2011
Liczba serwerów:1
Problemy:Wyświetlanie publicznych kalendarzy na telefonach
Rozwiązanie/produkt:CodeTwo Exchange Sync
Typ instalacji:Cała organizacja
Czas instalacji:3 godziny (wliczając konfigurację)

« Powrót do Case Study

Nasi Klienci: