ESI Technology Group Inc.

Klient

ESI Technology Group Inc.

Firma

ESI jest dostawcą usług IT, działającym na rynku od 2010. Firma koncentruje się głównie na dostarczaniu wszechstronnych i profesjonalnych usług IT dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Problem

Jeden z klientów ESI Technology Group wyraził potrzebę współdzielenia folderów kalendarzy i kontaktów pomiędzy pięcioma członkami zespołu, korzystającymi z telefonów Blackberry. Problem polegał na tym, że urządzenia Blackberry nie potrafią synchronizować między sobą skrzynek pocztowych. W związku z tym, że konta tych osób znajdowały się na Microsoft Exchange Server 2010, specjaliści ESI Technology Group poszukiwali rozwiązania instalowanego na serwerze, wypróbowując kilka różnych możliwości, w tym np. oprogramowania dedykowanego oraz aplikacji od innych producentów. Żadne rozwiązanie nie dawało jednak pożądanych efektów.

Rozwiązanie

Ruben Gutierrez z ESI Technology Group natrafił na CodeTwo Exchange Sync w Internecie w trakcie poszukiwań alternatywy dla swoich wcześniejszych rozwiązań. Po zainstalowaniu programu mógł szybko stworzyć zadanie synchronizacji pomiędzy pożądanymi kalendarzami i folderami kontaktów. CodeTwo Exchange Sync spełnił postawione mu zadanie, w pełni satysfakcjonując tym samym klientów ESI Technology Group. Tak Ruben Gutierrez opisuje swoje wrażenia na temat aplikacji:

"Dzięki swojemu narzędziu do synchronizacji, program pozwolił mi na synchronizację publicznego kalendarza ze skrzynkami pocztowymi użytkowników Blackberry, co w efekcie umożliwiło synchronizację samych urządzeń. Największą przewagą tego rozwiązania jest to, że użytkownicy nie muszą już zapraszać lub akceptować zaproszeń. Jak tylko użytkownik zaktualizuje kalendarz publiczny lub publiczne kontakty, wszystkie skrzynki pocztowe użytkowników Blackberry zostaną zaktualizowane. To samo dzieje się, kiedy użytkownik Blackberry zaktualizuje swój kalendarz lub kontakty."

Podsumowanie

Firma:ESI Technology Group, Inc.
Liczba pracowników:4
Liczba e-maili przetwarzanych dziennie:2000
Typ serwera:Microsoft Exchange Server 2010
Liczba serwerów:10
Problemy:Synchronizacja kalendarzy i kontaktów pomiędzy urządzeniami Blackberry
Rozwiązanie/produkt:CodeTwo Exchange Sync
Typ instalacji:5 skrzynek pocztowych
Czas instalacji:kilka minut

Powrót do Case Study Pobierz PDF (1 360 kb)

Nasi Klienci
 • Unicef ShellPlusT-Systems
 • LorealDPDUPS IsraelMitsubishi MotorsCasio
 • Toshiba TEC UK Imaging Systems LtdSkoda AutoMAN DieselKompania Piwowarskanc+
 • WprostGulf AirChina MobileHochlandSantander
 • PA LOT S.A.FujifilmSkanskaSamsung SDIVobis
 • EneaLOTOSNOMIBank PEKAO S.A.Nordea
 • Pracuj.plLink4PKO InwestycjePolskie RadioING
 • PolbankEURO AGDGetInLeasingBRE BankTopex
 • PAPPKP EnergetykaKomputronik
 • Volkswagen Group Polska Sp. z o.oOriflame

Logo Microsoft Certified Partner oznacza, że firma CodeTwo reprezentuje znaczący poziom wiedzy w zakresie dostarczania rzetelnych rozwiązań opartych na technologiach Microsoft. Nasza firma otrzymała od Microsoft kompetencję ISV/Software Solutions przeznaczoną dla partnerów produkujących oprogramowanie będące jednym z najlepszych w swojej dziedzinie i należące do najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku.