CodeTwo Exchange Sync

CodeTwo Exchange Sync

Synchronizuj foldery Exchange | Publiczne Foldery na urządzeniach mobilnych

CodeTwo Exchange Sync

Exchange Sync - CS - ESIKlient

ESI Technology Group Inc.

Firma

ESI jest dostawcą usług IT, działającym na rynku od 2010. Firma koncentruje się głównie na dostarczaniu wszechstronnych i profesjonalnych usług IT dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Problem

Jeden z klientów ESI Technology Group wyraził potrzebę współdzielenia folderów kalendarzy i kontaktów pomiędzy pięcioma członkami zespołu, korzystającymi z telefonów Blackberry. Problem polegał na tym, że urządzenia Blackberry nie potrafią synchronizować między sobą skrzynek pocztowych. W związku z tym, że konta tych osób znajdowały się na Microsoft Exchange Server 2010, specjaliści ESI Technology Group poszukiwali rozwiązania instalowanego na serwerze, wypróbowując kilka różnych możliwości, w tym np. oprogramowania dedykowanego oraz aplikacji od innych producentów. Żadne rozwiązanie nie dawało jednak pożądanych efektów.

Rozwiązanie

Ruben Gutierrez z ESI Technology Group natrafił na CodeTwo Exchange Sync w Internecie w trakcie poszukiwań alternatywy dla swoich wcześniejszych rozwiązań. Po zainstalowaniu programu mógł szybko stworzyć zadanie synchronizacji pomiędzy pożądanymi kalendarzami i folderami kontaktów. CodeTwo Exchange Sync spełnił postawione mu zadanie, w pełni satysfakcjonując tym samym klientów ESI Technology Group. Tak Ruben Gutierrez opisuje swoje wrażenia na temat aplikacji:

"Dzięki swojemu narzędziu do synchronizacji, program pozwolił mi na synchronizację publicznego kalendarza ze skrzynkami pocztowymi użytkowników Blackberry, co w efekcie umożliwiło synchronizację samych urządzeń. Największą przewagą tego rozwiązania jest to, że użytkownicy nie muszą już zapraszać lub akceptować zaproszeń. Jak tylko użytkownik zaktualizuje kalendarz publiczny lub publiczne kontakty, wszystkie skrzynki pocztowe użytkowników Blackberry zostaną zaktualizowane. To samo dzieje się, kiedy użytkownik Blackberry zaktualizuje swój kalendarz lub kontakty."

Podsumowanie

Firma:Elite Power and Energy Corporation
Liczba pracowników:4
Liczba e-maili przetwarzana dziennie:2,000
Typ serwera:Small Business Server 2010
Liczba serwerów:10
Problemy:Synchronizacja kalendarzy i kontaktów pomiędzy urządzeniami Blackberry
Rozwiązanie/produkt:CodeTwo Exchange Sync
Typ instalacji:5 skrzynek pocztowych
Czas instalacji:kilka minut

« Powrót do Case Study