CodeTwo Exchange Sync

  • Synchronizacja folderów serwera Exchange
  • Dostęp do folderów publicznych na smartfonach
  • Synchronizacja w czasie rzeczywistym
  • Dla Exchange Server 2013, 2010 oraz 2007
Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Klient

Elite Power and Energy Corporation

Exchange Sync Case Study by Elite

Firma

Elite Power and Energy Corporation jest dostawcą usług elektrycznych dla obiektów komercyjnych i mieszkalnych zapewniający solide wsparcie systemów energetycznych. Firma jest doceniania również za wyjątkowe podejście do obsługi klienta.

Problem

Firma korzysta z publicznego kalendarza na serwerze Exchange do planowania pracy. Kalendarz jest dostępny dla każdego pracownika w biurze. Menadżerowie projektów często potrzebowali dostępu do tego kalendarza podczas pracy poza biurem, jednak wymagało to użycia VPN. W związku z tym, że korzystanie z VPN było uciążliwe i nie spełniało wymagań firmy, zaczęto poszukiwać innego rozwiązania.

Rozwiązanie

Kelly Tidwell, Prezes Elite Power and Energy Corporation, natrafił na CodeTwo Exchange Sync podczas poszukiwań rozwiązania w sieci. Funkcje opisane na stronie produktu wydawały się dokładnie wpasowywać w potrzeby firmy, więc zdecydował się dać programowi szansę. Szybko się okazało, że program działa dokładnie tak, jak zostało to opisane w dokumentacji, a początkowe obawy o trudność zaimplementowania rozwiązania były niepotrzebne, bo zarówno instalacja jak i konfiguracja miały szybki i bezproblemowy przebieg.

„Program działa zgodnie z opisem, a dzięki licznym funkcjom zapewnia dużą elastyczność działania. Aplikacja jest ewidentnie dobrze przemyślana.” – powiedział Tidwell. Dzięki CodeTwo Exchange Sync, menadżerowie projektów w Elite mogą teraz mieć podgląd na firmowy publiczny kalendarz za pomocą urządzeń mobilnych bez konieczności korzystania z VPN. Za pomocą programu publiczne elementy są wysyłane w czasie rzeczywistym do kalendarzy pracowników, a stamdąd są synchronizowane za pomocą Exchange Active Sync do urządzeń mobilnych.

Podsumowanie

Firma:Elite Power and Energy Corporation
Typ serwera:Small Business Server 2008
Liczba emaili przetwarzana dziennie:1,000
Problem:Wyświetlanie publicznych kalendarzy na urządzeniach mobilnych poza biurem.
Używane produkty CodeTwo:CodeTwo Exchange Sync
Czas wdrożenia:60 minut +/-

« Powrót do strony