Elite Power and Energy Corporation

Klient

Elite Power and Energy Corporation

Firma

Elite Power and Energy Corporation jest dostawcą usług elektrycznych dla obiektów komercyjnych i mieszkalnych.

Problem

Firma korzysta z publicznego kalendarza na serwerze Exchange do planowania pracy. Kalendarz jest dostępny dla każdego w biurze. Menadżerowie projektów często potrzebowali wyświetlać go podczas pracy poza biurem, a nie mogli robić tego bez użycia VPN. W związku z tym, że VPN im nie odpowiadał, potrzebowali innego rozwiązania dla swojego problemu.

Rozwiązanie

Kelly Tidwell, Prezes Elite Power and Energy Corporation, natrafił na CodeTwo Exchange Sync podczas poszukiwań rozwiązania w sieci. Funkcje opisane na stronie produktu wydawały się dokładnie wpasowywać w potrzeby firmy, więc zdecydował się dać programowi szansę. Szybko się okazało, że program działa dokładnie tak, jak zostało to opisane w dokumentacji, a początkowe obawy o trudność zaimplementowania rozwiązania były niepotrzebne, bo zarówno instalacja jak i konfiguracja miały gładki przebieg.

„Program działa zgodnie z opisem, a dzięki licznym funkcjom zapewnia dużą elastyczność działania. Aplikacja jest ewidentnie dobrze przemyślana.” – powiedział Tidwell. Dzięki CodeTwo Exchange Sync, menadżerowie projektów w Elite mogą teraz mieć podgląd na firmowy publiczny kalendarz za pomocą urządzeń mobilnych. Za pomocą aplikacji publiczne elementy są wysyłane w czasie rzeczywistym do ich kalendarzy, a resztę wykonuje Exchange Active Sync.

Podsumowanie

Firma:Elite Power and Energy Corporation
Liczba pracowników:20
Liczba e-maili przetwarzanych dziennie:1000
Typ serwera:Small Business Server 2008
Liczba serwerów:1
Problemy:Wyświetlanie publicznych kalendarzy na urządzeniach mobilnych poza biurem
Rozwiązanie/produkt:CodeTwo Exchange Sync
Wdrożenie:Płynne

Powrót do Case Study Pobierz PDF (1 613 kb)

Nasi Klienci
 • Unicef ShellPlusT-Systems
 • LorealDPDUPS IsraelMitsubishi MotorsCasio
 • Toshiba TEC UK Imaging Systems LtdSkoda AutoMAN DieselKompania Piwowarskanc+
 • WprostGulf AirChina MobileHochlandSantander
 • PA LOT S.A.FujifilmSkanskaSamsung SDIVobis
 • EneaLOTOSNOMIBank PEKAO S.A.Nordea
 • Pracuj.plLink4PKO InwestycjePolskie RadioING
 • PolbankEURO AGDGetInLeasingBRE BankTopex
 • PAPPKP EnergetykaKomputronik
 • Volkswagen Group Polska Sp. z o.oOriflame

Logo Microsoft Certified Partner oznacza, że firma CodeTwo reprezentuje znaczący poziom wiedzy w zakresie dostarczania rzetelnych rozwiązań opartych na technologiach Microsoft. Nasza firma otrzymała od Microsoft kompetencję ISV/Software Solutions przeznaczoną dla partnerów produkujących oprogramowanie będące jednym z najlepszych w swojej dziedzinie i należące do najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku.