CodeTwo Exchange Sync

CodeTwo Exchange Sync

Synchronizuj foldery Exchange | Publiczne Foldery na urządzeniach mobilnych

CodeTwo Exchange Sync

Exchange Sync - CS - EliteKlient

Elite Power and Energy Corporation

Firma

Elite Power and Energy Corporation jest dostawcą usług elektrycznych dla obiektów komercyjnych i mieszkalnych.

Problem

Firma korzysta z publicznego kalendarza na serwerze Exchange do planowania pracy. Kalendarz jest dostępny dla każdego w biurze. Menadżerowie projektów często potrzebowali wyświetlać go podczas pracy poza biurem, a nie mogli robić tego bez użycia VPN. W związku z tym, że VPN im nie odpowiadał, potrzebowali innego rozwiązania dla swojego problemu.

Rozwiązanie

Kelly Tidwell, Prezes Elite Power and Energy Corporation, natrafił na CodeTwo Exchange Sync podczas poszukiwań rozwiązania w sieci. Funkcje opisane na stronie produktu wydawały się dokładnie wpasowywać w potrzeby firmy, więc zdecydował się dać programowi szansę. Szybko się okazało, że program działa dokładnie tak, jak zostało to opisane w dokumentacji, a początkowe obawy o trudność zaimplementowania rozwiązania były niepotrzebne, bo zarówno instalacja jak i konfiguracja miały gładki przebieg.

„Program działa zgodnie z opisem, a dzięki licznym funkcjom zapewnia dużą elastyczność działania. Aplikacja jest ewidentnie dobrze przemyślana.” – powiedział Tidwell. Dzięki CodeTwo Exchange Sync, menadżerowie projektów w Elite mogą teraz mieć podgląd na firmowy publiczny kalendarz za pomocą urządzeń mobilnych. Za pomocą aplikacji publiczne elementy są wysyłane w czasie rzeczywistym do ich kalendarzy, a resztę wykonuje Exchange Active Sync.

Podsumowanie

Firma:Elite Power and Energy Corporation
Liczba pracowników:20
Liczba e-maili przetwarzana dziennie:1,000
Typ serwera:Small Business Server 2008
Liczba serwerów:1
Problemy:Wyświetlanie publicznych kalendarzy na urządzeniach mobilnych poza biurem.
Rozwiązanie/produkt:CodeTwo Exchange Sync
Wdrożenie:Płynne

« Powrót do Case Study