Zarządzanie zadaniami i projektami w Outlooku z CodeTwo Task Workflow

AKTUALIZACJA: Program CodeTwo Task Workflow, o którym mowa w niniejszym artykule nie jest już rozwijany i dostępny. Aktualna lista programów CodeTwo znajduje się tutaj.

Zadania są jedną z ważniejszych funkcji programu Microsoft Outlook. Jednak dla wielu użytkowników ich ograniczone możliwości oraz niewygoda użytkowania nie pozwalają poprzestać na nich do realizacji codziennych obowiązków… Skłaniają się więc ku alternatywnym aplikacjom.

Może gdyby zadania Outlooka oferowały szerszą funkcjonalność, a ich obsługa była bardziej intuicyjna, wtedy więcej osób wykorzystywałoby je w codziennej pracy. Bo czy nie byłoby idealnie, gdyby można było przydzielać pracownikom zadania i nadzorować projekty całego zespołu bez opuszczania Outlooka, mając pod ręką wszystkie swoje e-maile, kalendarze i kontakty?

W CodeTwo wzięliśmy na warsztat to, co Outlook oferuje w ramach funkcji zadań, i stworzyliśmy zupełnie nowy mechanizm… praktyczne i wygodne narzędzie, które zmieni to, jak pracujesz z Outlookiem. Chcąc przetestować rozwiązanie w warunkach „bojowych”, przez wiele miesięcy realizowaliśmy własne zadania wykorzystując nową aplikację, modyfikując ją na bieżąco pod kątem najpopularniejszych modeli organizacji pracy.

Po okresie wzmożonych prac i testów, w końcu możemy odsłonić nasz najnowszy produkt – CodeTwo Task Workflow. Dodatek ten pozwala tworzyć oraz zarządzać zarówno prostymi zadaniami, jak i złożonymi projektami bezpośrednio w Outlooku. Dzięki odmienionemu widokowi, statusom i statystykom zadań oraz wielu dodatkowym funkcjom, od teraz możesz zorganizować pracę sobie lub zarządzać działaniem całej firmy z poziomu Outlooka.

Obejrzyj film i dowiedz się więcej:

Aha! Jeszcze jedno… program jest darmowy. Poważnie! :)

Dowiedz się więcej o CodeTwo Task Workflow
Pobierz CodeTwo Task Workflow
Poznaj CodeTwo Public Folders i współdziel zadania Outlooka z innymi
Inne darmowe wtyczki do Outlooka

8 thoughts on “Zarządzanie zadaniami i projektami w Outlooku z CodeTwo Task Workflow


 1. Wypadało by podpisać narzędzie kluczem, ponieważ nie można wpisać „Ufaj wszystkim dokumentom tego wydawcy”, co skutkuje każdorazowym żądaniem włączania dodatku.
  PS no i wersja PL też była mogła by promować osiągnięcia C2.
  Niemniej jednak gratulacje.

 2. Nasz Dział Wsparcia sprawdził – program jest podpisany kluczem.
  Co do wersji PL – raczej nie planujemy jej wydania.
  Dziękujemy za gratulacje:)

 3. A jak program skonfigurować do współpracy z publicznymi folderami Exchange? Nam się nie udało tego skonfigurować. We wszystkich materiałach jest opisana konfiguracja ale z folderami C2PublicFolders.

 4. Witam. Dziękujemy za komentarz. A na jakim etapie wystąpił problem? Wystarczy foldery z zadaniami stworzyć normalnie w Publicznych Folderach Exchange i edytować je za pomocą programu.

 5. Witam,
  czy wersja polskojęzyczna jest już może dostępna ?

  PS. rozwiązanie wydaje się idealne dla SME, ale bez polskiej wersji może mieć ograniczony zasięg użytkowników w Polsce

  Pozdrawiam,
  Andrzej Dudek

 6. Panie Andrzeju,

  Wersja polskojęzyczna nie jest dostępna – oferujemy tylko angielską wersję programu.

  Pozdrawiam,
  Paweł Krzemiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*