Wiosna, nowy czas, nowa praca

Wraz z nadejściem wiosny, szczególnie tak słonecznej, człowiek nabiera nowej energii do życia i chęci działania. Niektórzy ochoczo biorą się za sprzątanie ogródka, inni z radością dosiadają wreszcie ulubione pojazdy dwukołowe, a jeszcze inni czują, że oto nadszedł czas zmian oraz aktywnej samorealizacji i rozglądają się za ciekawą pracą. Tych ostatnich z pewnością mogą zainteresować Wirtualne Targi Pracy organizowane na łamach popularnego serwisu Pracuj.pl, systematycznie publikującego oferty zatrudnienia w całej Polsce. Tegoroczna wiosenna edycja targów odbędzie się w dniach 11-15 kwietnia. W tym czasie CodeTwo zaprasza na swoje wirtualne stoisko umieszczone w pokojach IT i Nowe Technologie oraz Projekty Informatyczne. Będzie to wyjątkowa okazja dla kandydatów, aby dowiedzieć się wszystkiego, co ich interesuje na temat naszej firmy, np. zadając pytania bezpośrednio naszemu przedstawicielowi na czacie oraz forum. Tych, którzy już teraz chcieliby mieć nieco lepszy obraz tego jak wygląda praca w CodeTwo, zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu.

Obecnie rekrutujemy na kilka stanowisk w różnych działach. Nasze oferty adresujemy więc nie tylko do zdolnych programistów C++, ale również osób specjalizujących się w administracji serwerów Windows i Microsoft Exchange, biegle posługujących się językiem angielskim, czy też doświadczonych w działaniach z zakresu marketingu. Oferowane stanowiska pracy to:

  • Specjalista ds. Wsparcia i Obsługi Klienta
  • Windows Server Administrator / Technology Evangelist
  • Starszy Programista C++
  • Specjalista ds. Marketingu
  • Lead Software Developer

Szczegóły wszystkich ofert znajdują się w sekcji Praca na naszej stronie, zainteresowanych zapraszamy do wglądu.

Oferty pracy w CodeTwo
Klienci CodeTwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*